Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

canım benim Allah kabul etsin
bebeğin sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat hayırlı ümmet hayırlı bir kul olur inşallah.

canım benim Allah kabul etsin
bebeğin sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat hayırlı ümmet hayırlı bir kul olur inşallah.
okudum,dua ettim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin kafasının büyümesi,akıllı,sağlıklı olması için dua eder misin
ALLAH razı olsun

okudum,dua ettim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin kafasının büyümesi,akıllı,sağlıklı olması için dua eder misin
ALLAH razı olsun

Arkadaşım bebeğin için okudum dua ettim Allah bebeğini sağlıkla huzurla büyütmeni nasip etsin. Amin.

Alttaki arkadaşım sen de muradımın bana nasip olması, sevgilimle aramızdaki engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması ve tez zamanda kavuşmamız için dua eder misin?

Arkadaşım bebeğin için okudum dua ettim Allah bebeğini sağlıkla huzurla büyütmeni nasip etsin. Amin.

Alttaki arkadaşım sen de muradımın bana nasip olması, sevgilimle aramızdaki engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması ve tez zamanda kavuşmamız için dua eder misin?
İnsallah canim ettim duami,tez kavusursunuz insallah....
İcimde beni mutsuz eden,karamsar dusunduren bi sıkınti var.bundan kurtulup mutlu,huzurlu olmak icin dua istiyorum sizden..

İnsallah canim ettim duami,tez kavusursunuz insallah....
İcimde beni mutsuz eden,karamsar dusunduren bi sıkınti var.bundan kurtulup mutlu,huzurlu olmak icin dua istiyorum sizden..
okudum,dua etim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin sağlıklı ve akıllı olması,kafasının büyümesi için dua eder misin
ALLAH razı olsun

Okudum dua ettim :) Rabbim kabul etsin inşallahh :)

bende istediğim üniyi kazanmak için dua istiyorum ve kalbimin feraha ermesi için :) aslında kısaca gönlüne göre dersek hepsini kapsar Şimddiden Allah razı olsuun :)

Okudum dua ettim :) Rabbim kabul etsin inşallahh :)

bende istediğim üniyi kazanmak için dua istiyorum ve kalbimin feraha ermesi için :) aslında kısaca gönlüne göre dersek hepsini kapsar Şimddiden Allah razı olsuun :)
Okudum arkadasim allah gonlune gore cersin inslh
banada hayirli evlatlar sahibi olmak icin ve ibadetlerimi aksatmadan yapabilmek icin dua edermisiniz

Okudum arkadasim allah gonlune gore cersin inslh
banada hayirli evlatlar sahibi olmak icin ve ibadetlerimi aksatmadan yapabilmek icin dua edermisiniz

Okudum, dua ettim :) Allah hayırlı evlatlar nasip etsin, ibadetlerinizi aksatmadan yapabilmenizi sağlasın.

Hayırlı bir iş, huzur, hayırlı gerçek bir dost diliyorum...

okudum,dua etim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin sağlıklı ve akıllı olması,kafasının büyümesi için dua eder misin
ALLAH razı olsun
Biz hep birbirimize denk geliyoruz. Yani bana hep size dua etmek nasip oluyor, çok içten ediyorum. Rabbim kabul buyurur inşallah. :KK36:

Ben niyetimi ettim. Alttaki arkadaşım niyetime göre dua eder misin? Sağ ol. :KK66:

okudum dua ettim Allah kabul etsin amin
Alttaki arkadasım ailem sevdiklerim ve benim nazar kaza ve belalardan korunmamiz için dua edermisin Allah kabul etsin amin

X