Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum, dua ettim. Allah kabul etsin inşallah...

Kpss'ye gireceğim, hayırlısıyla atanmayı diliyorum. Eğer olmayacaksa gönlüme göre başka bir iş..
Bir de bana sıkıntı verebilecek, kötü niyetli insanların benden uzak olmasını, bana bulaşamamalarını ve sevenlerimle, sevdiklerimle, seveceklerimle manevi huzuru...

kızlar merhaba çok uzun bir zamandır çok üzgünümm çok sıkıntıdayım üniversite okuyorum çok zor bir sene başladı benim için dersler çok zor yapamıyorum hiç kızlar lütfen dua edin ççok zor durumdayım maddi durumumuzda iyi değil çok sıkıntıdayım her açıdan lütfen dualarınızda bana da yer verin çok bunaldım lütfen Allah dilediklerimize kavuşturarak hepimizi mutlu etsin inşallah lütfen dualarınıza çok ihtiyacım var sınavlarım için........

Arkadaşım senin için okudum dua ettim ALLAH kabul etsin. Allah hayırlısıyla derslerini verip mezun olmanı, maddi manevi sıkıntılarından tez zamanda kurtulmanı nasip etsin. Amin.

Alttaki arkadaşım sen de muradımın bana nasip olması, sevgilimle aramızdaki engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması ve tez zamanda kavuşmamız için dua eder misin?

Okudum, dua ettim. Hayırlısıyla tez zamanda kavuşur, huzurlu bir ömür geçirirsiniz inşallah.

Kpss'ye gireceğim, hayırlısıyla atanmayı diliyorum. Eğer olmayacaksa gönlüme göre başka bir iş..
Bir de bana sıkıntı verebilecek, kötü niyetli insanların benden uzak olmasını, bana bulaşamamalarını ve sevenlerimle, sevdiklerimle, seveceklerimle manevi huzuru...

arkadaşım okudum Allah kabul etsin

ben yazarken araya girmiş senin içinde okudum Allah kabul etsin.

gonul323 ve tango ikiniz için de okudum, dua ettim :) Allah gönlünüzdeki niyetlerinizi tez zamanda hayırlısıyla nasip etsin. Amin.

Alttaki arkadaşım sen de muradımın bana nasip olması, sevgilimle aramızdaki engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması ve tez zamanda kavuşmamız için dua eder misin?

Okudum. Dua ettim. Rabbim kabul buyursun inşallah...

Alttaki arkadaşım ben niyetimi / duamı ettim. Önemli bir konu. Sen de duama AMİN! der misin? benim niyetime göre dua eder misin?
Sağ ol.

Allah razı olsun bende sizin için dua edicem teheccüde kalkıyorum o zmn dua edeicm inşallah istedikleerinizin hepsi hakkınızda hayırlı olurr...

Alttaki arkadaşım ben niyetimi / duamı ettim. Önemli bir konu. Sen de duama AMİN! der misin? benim niyetime göre dua eder misin?
Sağ ol.

Arkadaşım senin için okudum dua ettim ALLAH kabul etsin. Allah hayırlısıyla murat ve isteğini sana nasip etsin. Allah gönlüne göre versin. Amin.

Allah razı olsun bende sizin için dua edicem teheccüde kalkıyorum o zmn dua edeicm inşallah istedikleerinizin hepsi hakkınızda hayırlı olurr...

Duaların için sağol arkadaşım Allah razı olsun, senin için de okudum dua ettim. Allah önce sağlık sonra da zihin açıklığı ve güç kuvvet versin, tez zamanda feraha ulaşmanı nasip etsin. Amin.

Bende çok zor günler yaşıyorum eşimle bosanma arifesindeyiz her an ağlayarak Allahım a yalvariyorum dua ediyorum.el açıp yardım dileyen herkesin dualarini Allahım. Kabul eylesin herkes için okuyorum. ..Kabul eyle ya Rabbim...

Arkadaslarim sizler icin okudum Allah kabul etsin seagzel ve inserticia

Alttaki arkadasim borclarimi odemem icin Allah'tan hayirli bir rizik kapisi diliyorum amin der misin benim icin

Okudum, dua ettim. Allah kabul etsin inşallah...

senin icin okudum gonul. hersey gonlunce olsun.. benim icin okuyacak arkadasim kalbimdeki sıkıntidan, kederden kurtulup feraha ermem ve allahin bana sabir vermesi icin okursa cok sevinecegim. allahim hepinizden razi olsun.

senin icin okudum gonul. hersey gonlunce olsun.. benim icin okuyacak arkadasim kalbimdeki sıkıntidan, kederden kurtulup feraha ermem ve allahin bana sabir vermesi icin okursa cok sevinecegim. allahim hepinizden razi olsun.

Arkadaşım senin için Allah kabul etsin. Allah sana sıkıntılarından tez zamanda kurtulup huzur ve feraha ermeni nasip etsin. Amin.

Sağ ol.

Sağ ol.

amin Rabbim kabul etsin...

alttaki üye lütfen tayin konusunda istediğimiz yerin çıkması için dua edermisin?

Ne güzel bir topik.. Ben hepiniz için Fatiha okudum. Kısmetinizde şer varsa hayır olsun, gönlünüzden geçenler tez zamanda kısmet olsun ve sıkıntılarınız yok olsun inşallah.. Amin.
Bende bebek düşünüyorum artık, benim içinde dua ederseniz ne güzel olur...

amin Rabbim kabul etsin...

alttaki üye lütfen tayin konusunda istediğimiz yerin çıkması için dua edermisin?

Sağ ol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…