Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Miskamber ben de senin için okudum, Allahım gönlünden geçenleri kabul etsin.

Canım okuduk Allah hayırlısı ile gönlündekini nasip etsin canım. amin amin amin YA RABBİ

turkuaz8, Bende sana okudum. Yalnız ben sana hemen "Rabbim, senin de gönlündekini nasip etsin diyemeyeceğim." çünkü hayat bana "hayırlısı" kavramının anlamını,önemini öğretti. Biliyorum ki ; Allah'ın kullarına merhameti sonsuz,sadece beklemeyi bilmiyoruz. Hakkında, hayırlısı ne ise onlar olsun.

Ben namazlardan sonra genelde şu duayı ediyorum ."Allah'ım, Peygamber efendimiz nelerden Sana sığınıyorsa, bizi onlardan koru, neleri istiyorsa onları da istemeyi nasip et " Herkese öbür dünya için bereketli bir hayat diliyorum. Okuduğum Fatihanın sadece turkuaz8 a değil burada isteği olan tüm arkadaşlara da ulaşmasını diledim.

turkuaz8, Bende sana okudum. Yalnız ben sana hemen "Rabbim, senin de gönlündekini nasip etsin diyemeyeceğim." çünkü hayat bana "hayırlısı" kavramının anlamını,önemini öğretti. Biliyorum ki ; Allah'ın kullarına merhameti sonsuz,sadece beklemeyi bilmiyoruz. Hakkında, hayırlısı ne ise onlar olsun.

Ben namazlardan sonra genelde şu duayı ediyorum ."Allah'ım, Peygamber efendimiz nelerden Sana sığınıyorsa, bizi onlardan koru, neleri istiyorsa onları da istemeyi nasip et " Herkese öbür dünya için bereketli bir hayat diliyorum. Okuduğum Fatihanın sadece turkuaz8 a değil burada isteği olan tüm arkadaşlara da ulaşmasını diledim.

saol canım Allah razı olsun.
zaten her zaman hayırlısı ile birşeyi istemek önemli olduğunu düşünürüm.
Rabbim dualarımızı hayırlısı ile kabul etsin

saol canım Allah razı olsun.
zaten her zaman hayırlısı ile birşeyi istemek önemli olduğunu düşünürüm.
Rabbim dualarımızı hayırlısı ile kabul etsin

guness_
okudum dua ettim. rabbim gönlünün muradını versin hayırlısıyla...:KK16:

Allah dualarımı Filozof ve Turkuaz için kabul etisin..

3 Fatiha 3 ihlas okudum her biriniz için.

Allah bizim çevremizden bütün olumsuz enerjileri ve düşünceleri alsın götürsün..

Allah dualarımı Filozof ve Turkuaz için kabul etisin..

3 Fatiha 3 ihlas okudum her biriniz için.

Allah bizim çevremizden bütün olumsuz enerjileri ve düşünceleri alsın götürsün..

okudum cnm duanı ALLAH kabul etsin
dilegim hayırlısıyla RABBİMİN ŞAFİ ismiyle şifa bulmak ve evlenmek.

okudum cnm duanı ALLAH kabul etsin
dilegim hayırlısıyla RABBİMİN ŞAFİ ismiyle şifa bulmak ve evlenmek.

duanı okudumm cnm:26:
rabbim hayırlısı biriyle evlenmenizi ve tez vakitte şifanızı bulmanı nasip etsin inşallah:26::26:

Böylesine, okudum ve niyetin için dua ettim.
Rabbim gönlüne göre versin.
Hayırlısıyla olsun düğününüz ve şifa versin Rabbim size...:KK16:

cnm senin için fatiha ihlas ve ayetel kürsi okudum.RABBİM kabul etsin.
saglıgımla ilgili sıkıntım için ya şafi diyerek dua istiyorum inşallah.

cnm senin için fatiha ihlas ve ayetel kürsi okudum.RABBİM kabul etsin.
saglıgımla ilgili sıkıntım için ya şafi diyerek dua istiyorum inşallah.

buujuu okudum ve dua ettim.
Allah'ım sana sağlık versin.
Allah'ım senin gönlünün muradını versin inşallah... Hayırlısıyla...:KK16:

canım duanı okudum Rabbim kabul etsin inşallah..
arkadaşlar bende dileğim için hayırlıysa dua bekliyorum ...

Duanı okudum canım, Allah'ım en kısa zamanda dileğini gerçekleştirir inşallah...

Ben de okulumla ilgili dileğim için dua bekliyorum arkadaşlar.

okudum duanı cnm ALLAH kabul etsin
saglıgım için dua istiyorum

Çok teşekkür ederim canım, ben de senin için dua ettim. Bir rahatsızlığın varsa bi an önce iyileşirsin inşallah. Umarım yoktur, Allah'ım öncelikle sağlık versin.
Benim okuldan başka bir dileğim yok, tekrar teşekkür ederim okuduğun için. Hepimizin duası kabul olur inşallah.

Benden sonraki dileğine devam edebilir :)

Çok teşekkür ederim canım, ben de senin için dua ettim. Bir rahatsızlığın varsa bi an önce iyileşirsin inşallah. Umarım yoktur, Allah'ım öncelikle sağlık versin.
Benim okuldan başka bir dileğim yok, tekrar teşekkür ederim okuduğun için. Hepimizin duası kabul olur inşallah.

Benden sonraki dileğine devam edebilir :)

nolurnolmaz, okudum ve dua ettim sana, Rabbim gönlüne göre versin. :KK66:

X