Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

duanızı ettim..
rabbim hayırlısıyla kabul etsin inşallah.

3 fatiha, 3 ihlas, 1 ayetel kürsi okudum, dua ettim..
Allah hayırlı dualarınızı kabul etsin, huzur versin...

annemin sağlığı için rica edicem öncelikle.. bugün sonuçları çıkıyor...
sonra hayırlı, bana uygun bir iş için.. bir de manevi sıkıntılardan kurtulmak ve korunmak için...

Son düzenleme:
3 fatiha, 3 ihlas, 1 ayetel kürsi okudum, dua ettim..
Allah hayırlı dualarınızı kabul etsin, huzur versin...

annemin sağlığı için rica edicem öncelikle.. bugün sonuçları çıkıyor...
sonra hayırlı, bana uygun bir iş için.. bir de manevi sıkıntılardan kurtulmak ve korunmak için...

gonulcum bende aynı sekılde sana dua ettım canım benım allahım yardımcın olsun :)

benımde eşim bır işe gırsee bırde allahım ne olur bana bır cıkıs kapısı goster yoksa bogulucam bırdee şifa ver yarabbım :KK43: amiin

gonulcum bende aynı sekılde sana dua ettım canım benım allahım yardımcın olsun :)

benımde eşim bır işe gırsee bırde allahım ne olur bana bır cıkıs kapısı goster yoksa bogulucam bırdee şifa ver yarabbım :KK43: amiin

candy123; duanı ettim, inşallah eşin iyi bir iş bulur , sen de şifana kavuşursun inşallah, Amin.

ben de gönlümdeki dileğim bir an önce gerçekleşsin istiyorum ve çok dua da ediyorum...

inşallah hepimizin duaları bir an önce dilerim ki kabul olsun. Amin.

Cabim duani ettim rabbim hakkinda hayirlisini nasip etsin

Bende hayirli bir is istiyorum rabbim nasip ederse

fatıha, nasr, ıhlas, ayetel kursi okudum cnm . allah hayırlı işler versın ıınsallah sana :KK34:

bende 1 hafta ıcınde acıklancak olan iş gorusmesı ıcın ıstıyorum kızzzlarrrr..

Cabim duani ettim rabbim hakkinda hayirlisini nasip etsin

Bende hayirli bir is istiyorum rabbim nasip ederse

fatıha, nasr, ıhlas, ayetel kursi okudum cnm . allah hayırlı işler versın ıınsallah sana :KK34:

bende 1 hafta ıcınde acıklancak olan iş gorusmesı ıcın ıstıyorum kızzzlarrrr..

Duanı okudum canım

Benmde gönlümde sevdiğimle ilgili bir dileğim var onun için istiyorum :KK16:

cnm duanı okudum inş Rabbim kabul eder...benimde bir dileğim var hayırlıysa kabul olması için dua istiyorum :)

bende sana okudum allah gönlündekini versin inşallah hayırlısıyla.
bende sevdiğim kişiyle evlenmek istiyorum en kısa zamanda ve ne zaman burdan fatıha için okusam ve sunu istiyorum diye yazsam mutlaka sevgilimle konuşuyoruz en imkansızlarda bile olmuştu herhalde kulun kula yaptığı içten dua kabul oluyor diye düşünüyorum.şuan konuşmamız imkansız gibi görünüyor ama allah isterse olur. inşallah konuşuruz yine.

bende sana okudum allah gönlündekini versin inşallah hayırlısıyla.
bende sevdiğim kişiyle evlenmek istiyorum en kısa zamanda ve ne zaman burdan fatıha için okusam ve sunu istiyorum diye yazsam mutlaka sevgilimle konuşuyoruz en imkansızlarda bile olmuştu herhalde kulun kula yaptığı içten dua kabul oluyor diye düşünüyorum.şuan konuşmamız imkansız gibi görünüyor ama allah isterse olur. inşallah konuşuruz yine.
duanı okudum cnm Allah kabul etsin inşallah :)

nasr, ayetel kursi, ıhlas, fatıha okudum cnm allah hayırlı evlatlar verrsin :KK66:

bende 1 hafta ıcınde acıklancak olan iş gorusmem ıcın ıstııyorum kızzlarrrrr :KK52:

Ihlas ayetel kursi ve fatiha okudum inşallah hayirlisi olur . Nasip eder Allah sana . Bende universitemden yatay geçiş yapmam icin duaniza ihtiyacim var kızlar .

Canim cani gonulden okudum allah kabul eserse duami umarim yatay gecis yaparsin..
Bende tez zamanda dogru adami bulup evlenmek niyetindeyim..okuyan ictenlikle etsin nolur bana dua...

Ihlas ayetel kursi ve fatiha okudum inşallah hayirlisi olur . Nasip eder Allah sana . Bende universitemden yatay geçiş yapmam icin duaniza ihtiyacim var kızlar .

Sizin için okudum.
Rabbim, (hakkınızda hayırlı ise) gönlünüzden geçen yere huzurlu bir şekilde göndersin sizi. :)

Geçmeyen baş ağrıma bir Fatiha istiyorum.
Rabbimden başka ilacım yok:KK43:

Canim cani gonulden okudum allah kabul eserse duami umarim yatay gecis yaparsin..
Bende tez zamanda dogru adami bulup evlenmek niyetindeyim..okuyan ictenlikle etsin nolur bana dua...

Size de okudum.
Hayırlı kısmetiniz en hayırlı zamanda karşınıza çıkıversin inşallah. :)

X