Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Kizlar sizler icin Fatiha 3ihlas Ayetelkursi 3kevser süresini okudum.Rabbim ne duanız varsa kabul etsin sıkıntılarınız geçsin ins.Âmin

Allttaki arkadasım Dilsah arkadaşımın iyilesip mutlu olması için.Benimde her yonden hayirli mutlu but evlilik yapmam icin dua istiyorum.Allah razi olsun..

Merhaba
Dilsahın iyilesmesi için 3 ihlas 1 fatiha 3kevser 1rabbena 1sübhaneke,
senin evlenip mutlu bir yuva kurman için de 3 ihlas 1 fatiha 3 kevser 1rabbena 3rabbi yessir okudummm

ben yarın hastalığım için doktorun vereceği kararı bekliyorum hakkımda hayırlısı ve iyi haberler olması için okuyan herkesten dua istiyorum korkuyorum o soğuk ameliyat masasına yatmaya

ben yarın hastalığım için doktorun vereceği kararı bekliyorum hakkımda hayırlısı ve iyi haberler olması için okuyan herkesten dua istiyorum korkuyorum o soğuk ameliyat masasına yatmaya

RABBİM şafi ismiyle şifa versin , okudum duanı ALLAH kabul etsin. dilegim sevdigimle hayırlısıyla barışmak.

Allah yardımcın olsun inşallah Şafi ismiyle şifa verir rabbim.. Bence iyi cıkacak sonuçların

kızlar Mevlit Kandiline kadar hatim yapalım diyorum
20 cüz okuduk
10 tane cüz kaldı
kandil 13 ocak bir ay kadar var
isterseniz bir cüz alın, kandilde Peygamberimizin sav ruhuna hediye ederiz
hem de hatim sevabı alırız
hem de dualarımızın daha makbul olmasını umarız inşallah

bende kpss mağduruyum atanmayı bekliyorum..sınavlar, mülakatlar uzun ve meşakkatli çok aşama var yani daha

Allah rızası için benimde içinde dua eder misiniz..Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin..

bende kpss mağduruyum atanmayı bekliyorum..sınavlar, mülakatlar uzun ve meşakkatli çok aşama var yani daha

Allah rızası için benimde içinde dua eder misiniz..Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin..

okudum canım.hayırlısıyla sevdigimle barışmak için dua istiyorum

okudum canım.hayırlısıyla sevdigimle barışmak için dua istiyorum

buujuu'cum ; senin için Ayetel kursi, Fatiha, inşirah suresi, nas -felak -kafirun -ihlas okudum. İnşallah sevdiğinle yakın zamanda barışırsınız, sana döner hayırlısı ile inşallah. aminnn!

benimde içimde bir sıkıntı var kızlar... bizi üzenler hayatını yaşıyorlar güle eğlene ve bu çok zoruma gidiyor, Rabbimyanlarına bırakmasın inşallah.
Feraha çıkmam ve mutlu olmam için , beni mutlu edecek insanın karşıma bir an önce çıkması için dua istiyorum sizden, biliyorum sabrediyorum, bu duaların karşılığı olacak elbette !...
Allah cümlemizin duasını kabul etsin...

Rabbim razi olup seninde tüm dualarina KÜN FE YEKÜN desin insallah.. Fatiha ve Ihlas okudum arkadasim senin icinde.

ikiniz adına 1 fatiha 3 ihlas 1 nas 1 felak suresini okudum..Allah kabul etsin inşş

incilayyy senin icin okudum kardesim Rabbim kabul eder insallah gonlunde ne muradin varsa hayirlisi ile kavusmani dilerim

3 ihlas 1 fatiha okudum inş gönlündeki hayırlı duan gerçekleşir.
Ben de yarinki sinavdan en az 80 almak icin ve gonlumdekinin hakkimda olmasi icin dua isteyebilir miyim

delısı senin için 3 ihlas 1 fatiha okudum duaların kabul olsun inşşşş

3 ihlas 1 fatiha okudum inş gönlündeki hayırlı duan gerçekleşir.
Ben de yarinki sinavdan en az 80 almak icin ve gonlumdekinin hakkimda olmasi icin dua isteyebilir miyim

senin için 3 ihlas 1 fatiha okudum canım duaların kabul olsun

DELİSİ - canım Allah razı olsun Rabbim senin de gönlünün muradı neyse onu nasip etsin inşallah...
RAINBYTE - inşallah sınavda istediğini alırsın, başarılar dilerim.
TWEETY23 - Avatarından gördüğüm kadarıyla bir bebek diliyorsun, inşallah Rabbim sana vakti geldiğinde hayırlı bir evlat nasip eder.

Hepinize de ayrı ayrı 3 İhlas, 1 Fatiha, 1 Felak ve 1 Nas Sûrelerini okudum Rabbim inşallah kabul eder, size de gönlünüzün muradını verir. Hayırlı Geceler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…