Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Bu mubarek Persembe gününge Kisemet sana imis güzel Arkadasim.. Senin icin niyetlenerek
3 Fatiha
3 Ihlas
3 Ayetel kürsü okudum Rabbim tüm Dua ve Dileklerinizi bugünün hayrina kabul etsin insallah... Amin

canım ben de aynı şekilde senin için 3 ayetel kursi, 3 fatiha ,3 ihlas okudum, Allah dualarını dileklerini kabul etsin... Amin...

3ihlas 1fatiha okudum. rabbim hepinizin dilniden kalbinden geçen duaları kabul etsin.
hepinize sevdiklrinizle mutlu huzurlu bir hayat nasip etsin..
bekar kardeşlere mutlu olabilceğini iyiki evlenmişim dediği, dünyası ve ahireti için hayırlı bir eş nasip etsin..
bebek bekleyenlere sağlıklı bebekler nasip etsin..
sınava gireceklere iyi puan almamalı istediklerini konuma gelmeyi nasip etsin..

kızlar bende duacınızım.. ALLAH rızası için..
sevdiğim kişi ve kız kardeşim kpss sınavına girecek inşALLAH iyi puan atanabilirler..
bizim geleceğimiz sevdiceğimin atanmasına bağlı..
eğer sevdiğimle birbirimiz için hayırlı değilsek uzaklaşalım onada bana da başka güzel kaderler yazsın
benim için ailem için sevdiklerim için ne hayırlıysa o olsun inşALLAH.. hele bu aralar rabbim bni kötü şeylerden korusun içim huzursuz

erkek kardeşimin nişanlısıyla iyi geçinmesini mutlu olmasını nasip etsin rabbim..mutlu huzurlu bir evlilik nasip olsun onlara..

bide

atom tedavisi alan yengemin acılarının diner inşALLAH: rabbim çocuklarına 3 evladına bağışlar inşALLAH..

bide burda bir abla var. yasemin.. 34 yaşında bebeği olmuyor. onada saklınlı bir bebek nasip etsin..

canım; Rabbim tüm dileklerini kabul etsin, ailendeki herkese ve sana sağlık, iyi geçim, huzur , mutluluk versin inşallah ve hepimize inşallah...

Rabbim evlenmek isteyen arkadaşlarıma hayırlı bir eş, bebek isteyenlere sağlıklı bir bebek, ailesinde çevresinde hastası olana şifa, borcu olanlara biran önce ödemeyi nasip etsin... mutlu olmamıza engel olanların ''bugüne kadar olmuş olanların ve sonra engel olmaya çalışacakların '' elini kolunu dilini bağlasın inşallah(amiiin) , maalesef böyle kötü insanlar çok...
hepimize ve sevdiklerimize huzur , sağlık, mutluluk versin inşallah ... içimizdeki hüzünden sıkıntıdan bizleri kurtarsın ferahlık versin... AMİN AMİN AMİN

üstteki üye arkadşaım senin için 1 fatiha okudum. Allah dualarını kabul etsin.

ALLAH razı olsun okudum canım duanı.kızlar şifam için dua istiyorum ALLAH rızası için okuyan herkes dua etsin inşallah

Canım senin için 3ihlas 1fatiha 7kevser 3kafirun 7rabbi yessir okudum inşallah tez zamanda iyileşir ve gönlünde ne varsa hayırlısıyla kavuşursun ve sıkıntıların gider inşallah

Buju , üç ihlas suresi bir fatiha suresi okudum ve dua ettim sana. Rabbim şifa versin.

tanemmm, üç ihlas bir fatiha da senin için okudum. Sözlünle hayırlısıyla evlenirsiniz ve bölümünü de hayırlısıyla istediğin gibi değiştirirsin inşallah. :KK34:
3 ihlas 1 fatiha 7rabbi yessir 3kevser 3kafirun okudum canım Allah gönlündekini hakkında hayırlı etsin tez zamanda niyetin neyse kavuşursun inşallah

3 ihlas 1 fatiha okudum inş gönlündeki hayırlı duan gerçekleşir.
Ben de yarinki sinavdan en az 80 almak icin ve gonlumdekinin hakkimda olmasi icin dua isteyebilir miyim:KK17:
Canım senin sınavlarında başarılı olman ve okulunu hayırlısıyla tez zamanda bitirebilmen için 150 Ya Alim esması, hakkında kim hayırlsyla tez zamanda karşılaşman ve aranzda muhabbetin oluşup artması için 60 Ya Vedud Esması, 3 ihlas 1fatiha 7rabbi yessir 3kafirun okudum canım rabbim tüm niyetlerini hayırlı eylesin

ben yarın hastalığım için doktorun vereceği kararı bekliyorum hakkımda hayırlısı ve iyi haberler olması için okuyan herkesten dua istiyorum:KK14: korkuyorum o soğuk ameliyat masasına yatmaya :KK14:
Canım senin için de 3ihlas 1fatiha 3 kafirun 7rabbi yessir okudum inşallah tez zamanda iyileşirsin ve hakkında hayırlı olan kimse karşılasıp tez zamanda evlenmen için 60 Ya Vedud Esması okudum rabbim niyetlerini hayırlı etsin

rainbytem senin için 3 ihlas 3 fatiha 3 ayetel kürsi 1 nas 1 felak okudum.sevdigine kavusma arzusu ve o cekilen acılar cok iyi biliyorum senin üzülmenede dayanamıyorum yazdıklarını gördükce:KK50::KK19:insallah sende benim gibi sevdigine kavusursun:21:Allah kimseyi sevdiginin yokluguyla sınamasın o yoklugu yasatmasın kimseye:21:ve sınavlarından insallah cok güzel puanlar alıp hepsinden gecersin insallah.altta dua okuyacak arkadas rainbyte ve benim için dua okursa sevinirim gönlümüzdekilere kavusmamız için tesekkürler:21::21::21:

canım senin içinde 3 ihlas 3 fatiha 3 ayetel kürsi ve 1 nas 1 felak okudum Allah gönlündeki tüm dualarını kabul eylesin amin

Canım senin de eşinle cok mutlu olman ve aranızdaki muhabbetin artması için 120 ya Vedud esması 7 rabbi yessir 3kevser 3ihlas 1fatiha okudum

Canım ALLAH sana ŞAFİ ismiyle şifa versin inşallah 3ihlas 1fatiha 3kevser 1rabbena 3rabbi yessir 1kafirun okudum :KK31: Rabbim tez zamanda sıkıntılarını geçirsinn

Ben de sözlümle hayırlısıyla tez zamanda gönlüme göre evlenebilmek için ve bölümümü değiştirmek istiyorum onun için dua istiyorum :KK16:

canımmm 1 Fatiha 3 ilhlas 1 nas 1 felak okudum ve Ya Şafi diyerek şifa istedimm...
benim dileğim bir bebek ve borçlarımızın bitmesi

çok üzüldüm canım, Allah yardımcın olsun, duanı ettim, Rabbim tez vakitte şifanı versin inşallah. Amin.

3ihlas 1fatiha 1rabbena 1kafirun 1 salli barik 7rabbi yessir okudm Rabbim "ŞAFİ" adınla tez zamanda şifa versin inşallah sana..

Canım borçlar her halükarda biter. Ama yine de rabbim tez zamanada borçlarınızı bitirsin ve hayırlı bi evlat nasip etsin sana tez zamanda.. Rabbim kucağını boş bırakmasın en kısa zamanda nasip etsin inşallah. 3 ihlas 1 fatiha 3kevser 1rabbena 1kafirun 7rabbi yessir okudum..:KK31:

3ihlas 1fatiha 1rabbena 1 kafirun 7kevser 3rabbi yessir okudum. Allah niyetini tez zamanda hayırlı eylesin canım..

* Benim de hayırlısıyla sözlümle gönlümüze göre evlenebilmemiz için ve okuduğum bölümü değiştirmem için dua edermisiniz :KK16::KK16:

Buju , üç ihlas suresi bir fatiha suresi okudum ve dua ettim sana. Rabbim şifa versin.

tanemmm, üç ihlas bir fatiha da senin için okudum. Sözlünle hayırlısıyla evlenirsiniz ve bölümünü de hayırlısıyla istediğin gibi değiştirirsin inşallah. :KK34:

3ihlas 1fatiha okudum. rabbim hepinizin dilniden kalbinden geçen duaları kabul etsin.
bekar kardeşlere mutlu olabilceğini iyiki evlenmişim dediği, dünyası ve ahireti için hayırlı bir eş nasip etsin..

sevdiğim kişi ve kız kardeşim kpss sınavına girecek inşALLAH iyi puan atanabilirler..
eğer sevdiğimle birbirimiz için hayırlı değilsek uzaklaşalım onada bana da başka güzel kaderler yazsın
benim için ailem için sevdiklerim için ne hayırlıysa o olsun inşALLAH.. hele bu aralar rabbim bni kötü şeylerden korusun içim huzursuz

erkek kardeşimin nişanlısıyla iyi geçinmesini mutlu olmasını nasip etsin rabbim..mutlu huzurlu bir evlilik nasip olsun onlara..

bide

atom tedavisi alan yengemin acılarının diner inşALLAH: rabbim çocuklarına 3 evladına bağışlar inşALLAH..

bide burda bir abla var. yasemin.. 34 yaşında bebeği olmuyor. onada saklınlı bir bebek nasip etsin..

Rabbim evlenmek isteyen arkadaşlarıma hayırlı bir eş, bebek isteyenlere sağlıklı bir bebek, ailesinde çevresinde hastası olana şifa, borcu olanlara biran önce ödemeyi nasip etsin... mutlu olmamıza engel olanların ''bugüne kadar olmuş olanların ve sonra engel olmaya çalışacakların '' elini kolunu dilini bağlasın inşallah(amiiin) , maalesef böyle kötü insanlar çok...
hepimize ve sevdiklerimize huzur , sağlık, mutluluk versin inşallah ... içimizdeki hüzünden sıkıntıdan bizleri kurtarsın ferahlık versin... AMİN AMİN AMİN

Canım senin için 3ihlas 1fatiha 7kevser 3kafirun 7rabbi yessir okudum inşallah tez zamanda iyileşir ve gönlünde ne varsa hayırlısıyla kavuşursun ve sıkıntıların gider inşallah

3 ihlas 1 fatiha 7rabbi yessir 3kevser 3kafirun okudum canım Allah gönlündekini hakkında hayırlı etsin tez zamanda niyetin neyse kavuşursun inşallah

Canım senin sınavlarında başarılı olman ve okulunu hayırlısıyla tez zamanda bitirebilmen için 150 Ya Alim esması, hakkında kim hayırlsyla tez zamanda karşılaşman ve aranzda muhabbetin oluşup artması için 60 Ya Vedud Esması, 3 ihlas 1fatiha 7rabbi yessir 3kafirun okudum canım rabbim tüm niyetlerini hayırlı eylesin

Canım senin için de 3ihlas 1fatiha 3 kafirun 7rabbi yessir okudum inşallah tez zamanda iyileşirsin ve hakkında hayırlı olan kimse karşılasıp tez zamanda evlenmen için 60 Ya Vedud Esması okudum rabbim niyetlerini hayırlı etsin

Canım senin de eşinle cok mutlu olman ve aranızdaki muhabbetin artması için 120 ya Vedud esması 7 rabbi yessir 3kevser 3ihlas 1fatiha okudum

kızlar hepiniz için tek tek fatiha okudum dua ettim,RABBİM eş isteyenlere hayırlı eş versin ,evlat isteyenlere hayırlı evlat nasip etsin ,borcu olanlara rezzak ismiyle rızık versin eda nasip etsin kolayca ödesinler,şifa isteyenlere şafi ismiyle şifa versin şu cuma gününde duarınız hayırlısıyla kabul olsun inşALLAH .bana dua eden herkesten RABBİM bin kere razı olsun elhamdürillah şimdi iyiyim maşALLAH RABBİM ne muradınız varsa versin.dilegimde hayırlısıyla evlenmek.

Bu mubarek Persembe gününge Kisemet sana imis güzel Arkadasim.. Senin icin niyetlenerek
3 Fatiha
3 Ihlas
3 Ayetel kürsü okudum Rabbim tüm Dua ve Dileklerinizi bugünün hayrina kabul etsin insallah... Amin

3 kevser 3ihlas 1 fatiha 7rabbi yessir 1rabbena okudum Rabbim niyetini hayırlı eylesin inşallah canım.. :KK16:
:KK16:Rabbim herkesin tüm dileklerini tüm niyetlerini hayırlısıyla kabul etsin inşallah :KK16:

canım; Rabbim tüm dileklerini kabul etsin, ailendeki herkese ve sana sağlık, iyi geçim, huzur , mutluluk versin inşallah ve hepimize inşallah...

innocence 99 tüm isteklerin için duamı okudum allah kabul etsin

kızlar hepiniz için tek tek fatiha okudum dua ettim,RABBİM eş isteyenlere hayırlı eş versin ,evlat isteyenlere hayırlı evlat nasip etsin ,borcu olanlara rezzak ismiyle rızık versin eda nasip etsin kolayca ödesinler,şifa isteyenlere şafi ismiyle şifa versin şu cuma gününde duarınız hayırlısıyla kabul olsun inşALLAH .bana dua eden herkesten RABBİM bin kere razı olsun elhamdürillah şimdi iyiyim maşALLAH RABBİM ne muradınız varsa versin.dilegimde hayırlısıyla evlenmek.

bide

bide

canlarım ikiniz için fatiha ihlas, nas ve felak okudumm..Rabbim kabul eylesin..
Rabbim bizede hayırlı bir evla nasip etsinn inşş

üstteki üye arkadşaım senin için 1 fatiha okudum. Allah dualarını kabul etsin.

Allah razı olsun canım,amin

bide

Allah razı olsun canım,hepimizin yardımcısı olsun

bende senin için 3 ihlas 1 fatiha 1 süphaneke okudum

isyan123 ; senin için Ayetel kursi, Fatiha ve ihlas okudum, Rabbim gönlünden geçenleri mübarek cuma günü hürmetine kabul etsin.

Ayrıca tüm arkadaşlar için de dua ettim, Allah kabul etsin... AMİN

isyan123 ; senin için Ayetel kursi, Fatiha ve ihlas okudum, Rabbim gönlünden geçenleri mübarek cuma günü hürmetine kabul etsin.

Ayrıca tüm arkadaşlar için de dua ettim, Allah kabul etsin... AMİN

Senin icin dua ettim canim. Mubarek gunun hatrina kabul olur ins
sevdigime kavuşmak ve başarılı olmak icin dua istiyorum. Artik bilmeyen kalmadı galiba beni:KK37:

Duani okudum arkadasim. Gönlümden gecirdigim beyfendi ile hayirlı bir yol diliyorum.

Duani okudum arkadasim. Gönlümden gecirdigim beyfendi ile hayirlı bir yol diliyorum.

3 kevser 3ihlas 1fatiha 7rabbiyessir 60 "Ya Vedud" esması okudum Rabbim gönlünüzdekini hakkınızda hayırlı eylesin inşallah

* Bende sözlümle hayırlısıyla sorunsuz ve içimize sinerek evlenmek için, bir de bölüm değiştirmek istiyorum:18: hayırlıysa eğer değiştirebilmek için dua istiyorum :KK16:

3 kevser 3ihlas 1fatiha 7rabbiyessir 60 "Ya Vedud" esması okudum Rabbim gönlünüzdekini hakkınızda hayırlı eylesin inşallah

* Bende sözlümle hayırlısıyla sorunsuz ve içimize sinerek evlenmek için, bir de bölüm değiştirmek istiyorum:18: hayırlıysa eğer değiştirebilmek için dua istiyorum :KK16:

tanemmm ; 3 ayetel kursi, inşirah suresi, fatiha, ihlas ve kevser suresi okudum. inşallah sözlünle huzurlu mutlu bir şekilde evlenirsiniz, kimse canınızı sıkmadan inşallah... ve istediğin bölüme de geçmeni dilerim Allahtan hayırlısı ile inşallah. Amin.

ben de gönül ferahlığı istiyorum kızlar, mutluluk neşe istiyorum.. hiç neşem kalmadı, yaşama sevinci diler misiniz benim için... Allah razı olsun şimdiden...

X