Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Canım ben seni nasıl atladımm.. Sana da 3 ihlas 1 fatiha 3 kevser 1 rabbena 1 inşirah 3 rabbi yessir okudum.. Allahım tez zamanda sıkıntılarını alsın ınsallah kuzum

canım benim allah razı olsun bana ve diğer arkadaşlar için dilediğin tüm güzellikler sana kat kat geri dönsün canım ve maşallah sana allah bozmasın temiz kalbini sağol canım benim yer gök duayla ayakta derler ve menfaatsiz kulların birbirine ettiği dua kabul olur derler

alone2; arkadaşım Rabbim her ne sıkıntın var ise gidersin, gönlündeki muradın dileğin her ne ise de tezden kabul etsin Peygamberimiz hürmetine inşallah... AMİNNN.

benim de bir dileğim var hala olmadı , ne olur onun kabul olması için dua eder misiniz? sağolun şimdiden...

Cok teşekkürler canım sana tekrardan dua ettim Allah inşallah huzur nasip eder sana..

sanada 3 ihlas 1 fatiha 3 kevser 1rabbena okudum inşallah dileğin kabul bol bol Rabbi yessir oku bence ben senin için 7 tane okudum sen de kendine oku inşallah dileğin hayırlısıyla kabul olur

Sana 3 fatiha ve 3 salavati tefriciye okudum tanemmm inş bolumunu hayirlisiyla değiştirip , sevdiginle hayirli ve mutlu bir evlilik yaparsın aminn

Rainbyte canım senin için 3er tane inşirah ihlas nas felak ve fatiha okudum. Dua ettim inşallah bütün sıkıntıların ferahlıkla sonuçlanır ve sevdığine kavuşursun. Allah sevdiğine kavuşmak isteyen herkesin duasını kabul etsin. Amin ya Rabbim.

Ben de hayırlı bir evlada kavuşmak istiyorum...

senin için dua ettim arkadaşım,, allah en kısa zamanda sağlıklı ve hayırlı bir evlat verir inşallah..

Benimde kalbimde bir dileğim var onun olmasını çok istiyorum..

senin için dua ettim arkadaşım,, allah en kısa zamanda sağlıklı ve hayırlı bir evlat verir inşallah..

Benimde kalbimde bir dileğim var onun olmasını çok istiyorum..
Canım 3 fatiha 7 ihlas okudum, Allahım dileğini hayırlısıyla kabul eder inşallah. Aminn.

Rabbim hepinizin tüm dileklerini kabul etsin SIKINTILARINIZI gidersin.. Ben hepiniz icin okudum Rabbim kabul etsin insallah

3 ihlas 1 fatiha 3 kevser 1 rabbena okudum Rabbim ne duan varda kabul etsin sıkıntılarını gidersin inşallahh

okudum duanı canım. dilegim ALLAHım beni yalnızlıkla imtihan ettirme ,hayırlı bir insanyım,tez zamanda yuvamı kurayım ,yaşama sevinci istiyorum iç huzur istiyorum inşallah.Allah herkesi sevdiğiyle; Ezelden ecele, Ecelden kabire, Kabirden hazire, Hazirden cennete Girmeyi Nasip Eylesin. amin

cnm senin icin dua ettim.Rabbim heryonden mutlu olacagin her yonden hayirli bir yuva kurmani nasip eder INS.Kiminle evlenmen hayirli ise o karsina cikar.Amin.Fatiha 3ihlas Ayetelkursi ve 3 kevser suresi okudum .Rabbim Kabul etsin INS.

Alttaki arkadasim benim de her yonden hayirli mutlu bir yuva kurmam icin dua edermisiniz.Bir de icinde bulundugum bu karsikliktan en hayirli sekilde feraha cikayim ..

Birde Dilsah arkadasimin iyilesip eski sagligina kavusup mutlu olmasi icin.. hastaligini kolayliklar atlatmasi icin dua istiyorum.Allah razi olsun..

Sevgili Nazliesma senin icin ve Dilsah icin dua ettim Allah im acil sifalar versin sana da gonlundeki tum guzellikleri hayirlisi ile nasip etsin insallah

delisi; senin için dua ettim, Rabbim gönlündeki dileğin her ne ise çabucak kabul etsin inşallah... AMİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…