Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

İncilayyy, okudum ve dua ettim sizin için. Rabbim gönlünüzün muradını versin inşallah.
Amin!

sa arkdaşlar..
bir çoğunuza 3ihlas 1 fatiha okudum. alıntı yapmayı unutmuşum
rabbim kabul etsin

kızlar bende duacınızım.. ALLAH rızası için..
sevdiğim kişi ve kız kardeşim kpss sınavına girecek inşALLAH iyi puan atanabilirler..
bizim geleceğimiz sevdiceğimin atanmasına bağlı..
eğer sevdiğimle birbirimiz için hayırlı değilsek uzaklaşalım onada bana da başka güzel kaderler yazsın
benim için ailem için sevdiklerim için ne hayırlıysa o olsun inşALLAH.. hele bu aralar rabbim bni kötü şeylerden korusun içim huzursuz

erkek kardeşimin nişanlısıyla iyi geçinmesini mutlu olmasını nasip etsin rabbim..mutlu huzurlu bir evlilik nasip olsun onlara..

bide

atom tedavisi alan yengemin acılarının diner inşALLAH: rabbim çocuklarına 3 evladına bağışlar inşALLAH..

bide burda bir abla var. yasemin.. 34 yaşında bebeği olmuyor. onada saklınlı bir bebek nasip etsin..

bugun cuma inşALLAH kalplerimizden geçirceğimiz duaları rabbim kabul eder..

canımm bende dileğinn için 1 fatiha 3 ihlas ve 1 ayetel kürsi okudum..
benim dileğim ise Rabbimden bir bebek ve borçlarımızın bitmesi

Senin için okudum isyan.
Ben ağrıyan başım için Fatiha istiyorum.
Asinaz, kıyamam ki sana.
Üç İhlas Suresi ve bir Fatiha Suresi okudum. Peygamber Efendimiz ve ehlibeytinin ruhlarına hediye eyledim. ( hep dua ettiğimde yaptığım gibi... )

Ya Şafii diyerek dua ettim sana...
Rabbim şifa versin tez vakitte... AMİN!

Gülümsün senin için dua ettim,Rabbim kabul ettiği dualardan eylesin,gönlüne göre versin inşallah.AMİN

Gülümsün senin için dua ettim,Rabbim kabul ettiği dualardan eylesin,gönlüne göre versin inşallah.AMİN

3 İhlas, 1 Fatiha, 1 Felak, 1 Nas ve 1 Ayet'ül Kürsi okudum

dualarımda bebek isteyen için hayırlı evlat, sınav kazanmak isteyenler için hayırlı kapılar, hayırlı eş isteyene eş, iş isteyene iş, kimin ne muradı varsa onu versin diye dua ettim

okudum canım.hayırlısıyla sevdigimle barışmak için dua istiyorum

buujuu canım sağol duaların için Allah razı olsun

bende senin için fatiha, üç ihlas, rabbena, nas-felak, ayetel kürsü okudum..

okudum cnm duanı.kızlar saglıgımla ilgili büyük bi sıkıntım var şifa için dua istiyorum

Canım ALLAH sana ŞAFİ ismiyle şifa versin inşallah 3ihlas 1fatiha 3kevser 1rabbena 3rabbi yessir 1kafirun okudum Rabbim tez zamanda sıkıntılarını geçirsinn

Ben de sözlümle hayırlısıyla tez zamanda gönlüme göre evlenebilmek için ve bölümümü değiştirmek istiyorum onun için dua istiyorum

ALLAH razı olsun okudum canım duanı.kızlar şifam için dua istiyorum ALLAH rızası için okuyan herkes dua etsin inşallah

ALLAH razı olsun okudum canım duanı.kızlar şifam için dua istiyorum ALLAH rızası için okuyan herkes dua etsin inşallah

canımmm 1 Fatiha 3 ilhlas 1 nas 1 felak okudum ve Ya Şafi diyerek şifa istedimm...
benim dileğim bir bebek ve borçlarımızın bitmesi

canımmm 1 Fatiha 3 ilhlas 1 nas 1 felak okudum ve Ya Şafi diyerek şifa istedimm...

Allah borçlarınızdan kurtarıp, sağlıklı bir bebek nasip etsin size canım... Ayetel kursi , inşirah ve fatiha okudum. Allah kabul etsin.

3ihlas 1fatiha 1rabbena 1kafirun 1 salli barik 7rabbi yessir okudm Rabbim "ŞAFİ" adınla tez zamanda şifa versin inşallah sana..

Canım borçlar her halükarda biter. Ama yine de rabbim tez zamanada borçlarınızı bitirsin ve hayırlı bi evlat nasip etsin sana tez zamanda.. Rabbim kucağını boş bırakmasın en kısa zamanda nasip etsin inşallah. 3 ihlas 1 fatiha 3kevser 1rabbena 1kafirun 7rabbi yessir okudum..

Allah borçlarınızdan kurtarıp, sağlıklı bir bebek nasip etsin size canım... Ayetel kursi , inşirah ve fatiha okudum. Allah kabul etsin.
3ihlas 1fatiha 1rabbena 1 kafirun 7kevser 3rabbi yessir okudum. Allah niyetini tez zamanda hayırlı eylesin canım..

* Benim de hayırlısıyla sözlümle gönlümüze göre evlenebilmemiz için ve okuduğum bölümü değiştirmem için dua edermisiniz

Buju , üç ihlas suresi bir fatiha suresi okudum ve dua ettim sana. Rabbim şifa versin.

...
* Benim de hayırlısıyla sözlümle gönlümüze göre evlenebilmemiz için ve okuduğum bölümü değiştirmem için dua edermisiniz
tanemmm, üç ihlas bir fatiha da senin için okudum. Sözlünle hayırlısıyla evlenirsiniz ve bölümünü de hayırlısıyla istediğin gibi değiştirirsin inşallah.

canımm bende dileğinn için 1 fatiha 3 ihlas ve 1 ayetel kürsi okudum..
benim dileğim ise Rabbimden bir bebek ve borçlarımızın bitmesi

Senin için okudum isyan.
Ben ağrıyan başım için Fatiha istiyorum.

buujuu canım sağol duaların için Allah razı olsun

bende senin için fatiha, üç ihlas, rabbena, nas-felak, ayetel kürsü okudum..

okudum cnm duanı.kızlar saglıgımla ilgili büyük bi sıkıntım var şifa için dua istiyorum

3ihlas 1fatiha okudum. rabbim hepinizin dilniden kalbinden geçen duaları kabul etsin.
hepinize sevdiklrinizle mutlu huzurlu bir hayat nasip etsin..
bekar kardeşlere mutlu olabilceğini iyiki evlenmişim dediği, dünyası ve ahireti için hayırlı bir eş nasip etsin..
bebek bekleyenlere sağlıklı bebekler nasip etsin..
sınava gireceklere iyi puan almamalı istediklerini konuma gelmeyi nasip etsin..

kızlar bende duacınızım.. ALLAH rızası için..
sevdiğim kişi ve kız kardeşim kpss sınavına girecek inşALLAH iyi puan atanabilirler..
bizim geleceğimiz sevdiceğimin atanmasına bağlı..
eğer sevdiğimle birbirimiz için hayırlı değilsek uzaklaşalım onada bana da başka güzel kaderler yazsın
benim için ailem için sevdiklerim için ne hayırlıysa o olsun inşALLAH.. hele bu aralar rabbim bni kötü şeylerden korusun içim huzursuz

erkek kardeşimin nişanlısıyla iyi geçinmesini mutlu olmasını nasip etsin rabbim..mutlu huzurlu bir evlilik nasip olsun onlara..

bide

atom tedavisi alan yengemin acılarının diner inşALLAH: rabbim çocuklarına 3 evladına bağışlar inşALLAH..

bide burda bir abla var. yasemin.. 34 yaşında bebeği olmuyor. onada saklınlı bir bebek nasip etsin..

Bu mubarek Persembe gününge Kisemet sana imis güzel Arkadasim.. Senin icin niyetlenerek
3 Fatiha
3 Ihlas
3 Ayetel kürsü okudum Rabbim tüm Dua ve Dileklerinizi bugünün hayrina kabul etsin insallah... Amin

Bu mubarek Persembe gününge Kisemet sana imis güzel Arkadasim.. Senin icin niyetlenerek
3 Fatiha
3 Ihlas
3 Ayetel kürsü okudum Rabbim tüm Dua ve Dileklerinizi bugünün hayrina kabul etsin insallah... Amin

3 kevser 3ihlas 1 fatiha 7rabbi yessir 1rabbena okudum Rabbim niyetini hayırlı eylesin inşallah canım..
Rabbim herkesin tüm dileklerini tüm niyetlerini hayırlısıyla kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…