Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Bende sizin için 3 fatiha, 3 ayetel kürsi, ,3 nas, 3 felak , 3 ihlas okudum..
Dileğiniz neyse kabul olur inşallah
Bade, okudum ve dua ettim. Rabbim gönlünüzün muradını hayırlısıyla versin inşallah...

alttaki arkadaşım iki gündür migren ağrısı çekiyorum. Dua eder misin bana?:KK43:

Bade, okudum ve dua ettim. Rabbim gönlünüzün muradını hayırlısıyla versin inşallah...

alttaki arkadaşım iki gündür migren ağrısı çekiyorum. Dua eder misin bana?:KK43:

Duani okudum cnm.Rabbim sifa versin INS agrilarindan kurtulursun.Amin.Fatiha 3 ihlas Ayetelkursi okudum..Allah Kabul etsin INS..

Allttaki arkadasim kardesim acikogretim sinavlarina girecek basarili olmasi ve sinifini gecmesi icin dua istiyorum.

Benim de hayirli mutlu bir evlilik yapmam icin de dua istiyorum.Allah razi olsun.,

Allah hakkında hayırlı olanı yazsın. mutlu bir yuva ile yüzünü güldürsün. inşallah kardeşin de aöf sınavından geçer.10 İhlas. 10 ayetel kürsü. senin için.

Benim için : Allahım içimden geçirdiğim dileklerim kabul olsun. Mutlu bir yuvam olsun. Hakkımda hayırlı ise o kişi sen kaderimizi bir yaz. Eğer değilse beni ondan uzaklaştır. Nasip etme. Benimle mutlu olacağına,onu mutlu edeceğime inanıyorum anlaşabileceğimize de inanıyorum. Bir ömür boyu bana sadık kalsın bana güvensin bende ona güveneyim. İnşallah duygularım karşılıklıdır da hayal kurmaya devam edebiliyim. :)

suskun_sultan, 5 fatiha, 5 ihlas, 3 ayetel kürsi okudum..

Allah duanızı kabul etsin, hayırlı ise ömür boyu mutlu huzurlu kılsın, hayırsız ise gönlünüze soğukluk versin, hayırlı olacak kişiyle karşılaştırsın inşallah.

suskun_sultan, 5 fatiha, 5 ihlas, 3 ayetel kürsi okudum..

Allah duanızı kabul etsin, hayırlı ise ömür boyu mutlu huzurlu kılsın, hayırsız ise gönlünüze soğukluk versin, hayırlı olacak kişiyle karşılaştırsın inşallah.

duanı okudum canım rabbim gönlünden geçeni hayırlısıyla kabul etsin.dilegim inşallah sevdgim insan hakkında hayırlısyla kavuşmak hayırsızsızsada karşıma düzgün insan çıksın tez zaman yuvamı kurayım inşallah

duanı okudum canım rabbim gönlünden geçeni hayırlısıyla kabul etsin.dilegim inşallah sevdgim insan hakkında hayırlısyla kavuşmak hayırsızsızsada karşıma düzgün insan çıksın tez zaman yuvamı kurayım inşallah

bujuucum, dileğin için ayetel kursi, fatiha, felak nas, ihlas, kafirun sureleri okudum, Allah gönlüne göre versin, gönlünden geçeni versin istediğin şekilde inşallah. Amin.

alttaki arkadaşım, benim de dileğim de bujuu'nun ki ile aynı. teşekkürler şimdiden...

bujuucum, dileğin için ayetel kursi, fatiha, felak nas, ihlas, kafirun sureleri okudum, Allah gönlüne göre versin, gönlünden geçeni versin istediğin şekilde inşallah. Amin.

alttaki arkadaşım, benim de dileğim de bujuu'nun ki ile aynı. teşekkürler şimdiden...
innocence99, okudum ve dua ettim. Rabbim gönlünün muradını versin inşallah.

Alttaki arkadaşım bana şifa diler misin Rabbimden? Üç gündür migrenim devam ediyor... Gerçi şu anda biraz hafifledi hamdolsun! :KK66: Allah'ıma şükür...

innocence99, okudum ve dua ettim. Rabbim gönlünün muradını versin inşallah.

Alttaki arkadaşım bana şifa diler misin Rabbimden? Üç gündür migrenim devam ediyor... Gerçi şu anda biraz hafifledi hamdolsun! :KK66: Allah'ıma şükür...

ezan okunurken ikiniz içinde ayrı ayrı dua ettim RABBİM kabul etsin inşallah. hayırlı evliligim için dua istiyorum inşallah.

buujuu, okudum ve dua ettim.. Allah hayırlı bir evlilik nasip etsin inşallah...

iç sıkıntılarımın geçmesini, huzuru diliyorum...

7 fatiha, 3 ihlas, 3 Ayetel kursi, 1 nas, 1 felak okudum, Allahim kabul etsin, gönlüne ferahlik ve huzur versin, mutluluk versin inşallah. Amin.

Aybirgen kardesim senin niyetin için dua ettim Rabbim gönlünde ne varsa hayirli eylesin :)

sizin icin 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kursi okudum Allah kabul etsin insallah...

rainbytem senin için 3 ihlas 3 fatiha 3 ayetel kürsi 1 nas 1 felak okudum.sevdigine kavusma arzusu ve o cekilen acılar cok iyi biliyorum senin üzülmenede dayanamıyorum yazdıklarını gördükce:KK50::KK19:insallah sende benim gibi sevdigine kavusursun:21:Allah kimseyi sevdiginin yokluguyla sınamasın o yoklugu yasatmasın kimseye:21:ve sınavlarından insallah cok güzel puanlar alıp hepsinden gecersin insallah.altta dua okuyacak arkadas rainbyte ve benim için dua okursa sevinirim gönlümüzdekilere kavusmamız için tesekkürler:21::21::21:

canım senin içinde 3 ihlas 3 fatiha 3 ayetel kürsi ve 1 nas 1 felak okudum Allah gönlündeki tüm dualarını kabul eylesin amin

Allah razı olsun sizin için dua ettim inş hayırlısıyla tez zamanda kovuşursunuz ve derslerinizden yüksek notlarla geçersiniz Allah kabul etsin dualarımı inşallah Amin

sizin için de dua ettim yüreğinizden geçen her ne ise hayırlısıyla tez zamanda olur inşallah Allah'ın izniyle Allah kabul etsin Amin

üstteki tüm bayanların hayırlı veya hayırlı olmasını istediği dilekleri için 3 fatiha, 3 nas, 3 felak ve 3 ayetel kürsi okudum..

mystery1643 sizin için de 1 fatiha, 1 nas, 1 felak ve 1 de ayetel kürsi okudum..

dileğim ilk olarak güzel bir iş.. sonra dost en son da ömür boyu sürecek bir aşk/eş tabi ki...

umarım dualarımız kabul olur.

senin için okudum canım RABBİM gönlünden geçenleri hayırlısıyla kabul etsin.Dilegim eski sevgilimle barışmak bana büyük aşk ve pişmanlıkla hayırlısıyla geri dönsün eger yoksa kaderimde karşıma hayırlı bir insan çıksın RABBİM onu unuttursun

Buju, okudum ve dua ettim sana. Rabbim gönlünün muradını versin inşallah hayırlısıyla... :KK34:

3 ihlas 3 fatiha 3 ayetel kürsi okudum...ameneresulu da okuma içimden geçti okudum ..

Gulumsunn, sizin için 3 fatiha, 3 ayetel kürsi, 1 nas, 1 felak okudum..

doga3 sizin için de aynı şekilde..

Allah hayırlı dualarınızı kabul etsin inşallah...

oy o benim canım arkadaşım ya. Canını yerim senin :KK17: senin icin 3 taha ve 3 fatiha okudum canim.
Dualarin icin Allah razı oksun. Hayirlisiyla evlenip cook mutlu , saglikli ve huzurlu olursunuz ins.amin:nazar:

gönül senin icin de 11 ihlas 1 fatiha okudum. Gönlünden ne geçiyorsa hayırlı ise kabûl olsun ins:KK34:

3ihlas bir fatiha okudum canım hakkında hayırlısı olsun.

-------------

içimdeki şu sıkıntı darlık buhran öfke geçsin gitsin artık patlıcamm dua lütfen.. sağlık sorunları bir yanda okul maddiyat vs vs çok bunaldım.

Gülümsün senin icin okudum, Allah hayirli bi zamanda duani kabul etsin insallah.

Bende sizin için 3 fatiha, 3 ayetel kürsi, ,3 nas, 3 felak , 3 ihlas okudum..
Dileğiniz neyse kabul olur inşallah

Duani okudum cnm.Rabbim sifa versin INS agrilarindan kurtulursun.Amin.Fatiha 3 ihlas Ayetelkursi okudum..Allah Kabul etsin INS..

Allttaki arkadasim kardesim acikogretim sinavlarina girecek basarili olmasi ve sinifini gecmesi icin dua istiyorum.

Benim de hayirli mutlu bir evlilik yapmam icin de dua istiyorum.Allah razi olsun.,

Allah hakkında hayırlı olanı yazsın. mutlu bir yuva ile yüzünü güldürsün. inşallah kardeşin de aöf sınavından geçer.10 İhlas. 10 ayetel kürsü. senin için.

Benim için : Allahım içimden geçirdiğim dileklerim kabul olsun. Mutlu bir yuvam olsun. Hakkımda hayırlı ise o kişi sen kaderimizi bir yaz. Eğer değilse beni ondan uzaklaştır. Nasip etme. Benimle mutlu olacağına,onu mutlu edeceğime inanıyorum anlaşabileceğimize de inanıyorum. Bir ömür boyu bana sadık kalsın bana güvensin bende ona güveneyim. İnşallah duygularım karşılıklıdır da hayal kurmaya devam edebiliyim. :)

7 fatiha, 3 ihlas, 3 Ayetel kursi, 1 nas, 1 felak okudum, Allahim kabul etsin, gönlüne ferahlik ve huzur versin, mutluluk versin inşallah. Amin.

Aybirgen kardesim senin niyetin için dua ettim Rabbim gönlünde ne varsa hayirli eylesin :)

kızlar hepinize ayrı ayrı 3 ihlas 1 fatiha okudum. bazı arkadaşlar istediğini duayı belirtmeden atmamış. onlar için hayırlısı ne ise o olsun dedim. sevdikleriyle mutlu huzurlu yuvalar diledim.. ailesi ve sevdiklerine sağlıklı yaşamlar istedim..

sen ne kadar iyi bir insansın canım ,hepimize dua etsin , üstelik erkek kardeşin ve gelinin için iyi geçinsinler diye dua ediyosun ALLAH bin kere razı olsun senin gibi insanlardan! bize ailesi anası babası kardeşi öyle şeyler yaptılar ki ayırmak için sonunda da başardılar zaten, demek senin gibi kız kardeşi olan adamlarda varmış...vallahi helal olsun!

inşallah sevdiğinle kız kardeşin sınavı geçerler , Allah gönüllerine göre versin...
kardeşin nişanlısıyla evlenir mutlu mesut bir hayat sürerler ömürleri boyunca inşallah...
yengen de dilerim Allahtan ki en zoru bu; sağlığına kavuşur biran önce...
sen de sevdiğinle mutlu, huzurlu bir yuva kurarsın inşallah canım..

hepsi için; 3 ayetel kursi, 3 fatiha , 3 ihlas okudum, inşallah Rabbim kabul eder...

benim moralim çoook bozuk çok üzgünüm kızlar, dileğim olmadı ... olmayacak da artık ümidimi kestim ama bir de siz dua eder misiniz, belki Rabbim acır da birşeyler olur ... sağolun...

Çok üzgünsün çok mutsuzsun.. ama ALLAH daha büyük dımı.. rabbim insALLAH gönlünü sıcaklığa çıkarır.
rabbim insanı ailesiyle sınamasın çok zor. ama sen dua ile sukunetini oku. mart nisan mayıs gibi hayatımın en kötü günlerini yaşadım. ağlayarak dualar ederdim. çok şükür bugun feraha çıktım. rabbim kulunun dualarını geç kabul edermiş. çünkü kulu hep ona dua etsin istermiş.. biz kuluz.. biz dua ederiz rabbimde verir..

kardeşim bnm canım. güzel bir hayata adım attı. inşALLAH nişanlısyla mutlu olur ve mutlu huzurlu bir evlilik yapar..

........................................................

bnmde duam..

kızlar bende duacınızım.. ALLAH rızası için..
sevdiğim kişi ve kız kardeşim kpss sınavına girecek inşALLAH iyi puan atanabilirler..
bizim geleceğimiz sevdiceğimin atanmasına bağlı..
eğer sevdiğimle birbirimiz için hayırlı değilsek uzaklaşalım :KK50::KK50: onada bana da başka güzel kaderler yazsın:KK50:
benim için ailem için sevdiklerim için ne hayırlıysa o olsun inşALLAH..

erkek kardeşimin nişanlısıyla iyi geçinmesini mutlu olmasını nasip etsin rabbim..mutlu huzurlu bir evlilik nasip olsun onlara..

bide

atom tedavisi alan yengemin acılarının diner inşALLAH: rabbim çocuklarına 3 evladına bağışlar inşALLAH..

bide burda bir abla var. yasemin.. 34 yaşında:KK50: bebeği olmuyor. onada saklınlı bir bebek nasip etsin..

bugun cuma inşALLAH kalplerimizden geçirceğimiz duaları rabbim kabul eder..

Son düzenleme:
kızlar hepinize ayrı ayrı 3 ihlas 1 fatiha okudum. bazı arkadaşlar istediğini duayı belirtmeden atmamış. onlar için hayırlısı ne ise o olsun dedim. sevdikleriyle mutlu huzurlu yuvalar diledim.. ailesi ve sevdiklerine sağlıklı yaşamlar istedim..

Çok üzgünsün çok mutsuzsun.. ama ALLAH daha büyük dımı.. rabbim insALLAH gönlünü sıcaklığa çıkarır.
rabbim insanı ailesiyle sınamasın çok zor. ama sen dua ile sukunetini oku. mart nisan mayıs gibi hayatımın en kötü günlerini yaşadım. ağlayarak dualar ederdim. çok şükür bugun feraha çıktım. rabbim kulunun dualarını geç kabul edermiş. çünkü kulu hep ona dua etsin istermiş.. biz kuluz.. biz dua ederiz rabbimde verir..

kardeşim bnm canım. güzel bir hayata adım attı. inşALLAH nişanlısyla mutlu olur ve mutlu huzurlu bir evlilik yapar..

bnmde duam..

sevdiğim kişi ve kız kardeşim kpss sınavına girecek inşALLAH iyi puan atanabilirler..
eğer sevdiğimle birbirimiz için hayırlı değilsek uzaklaşalım :KK50::KK50: onada bana da başka güzel kaderler yazsın:KK50:

erkek kardeşimin nişanlısıyla iyi geçinmesini mutlu olmasını nasip etsin rabbim..mutlu huzurlu bir evlilik nasip olsun onlara..

bide

atom tedavisi alan yengemin acılarının diner inşALLAH: rabbim çocuklarına 3 evladına bağışlar inşALLAH..

bide burda bir abla var. yasemin.. 34 yaşında:KK50: bebeği olmuyor. onada saklınlı bir bebek nasip etsin..

3 ihlas 1 elham okudumm duaa ettimm bol bol sanaa her zaman ediyorumm :KK16:

yeniyim burda kime etmem gerek başka ??

bende öncelikle yarınki sınavlar için istiyorumm aöf için çok değil geçebilceğim kadar puanlar alsam yeter :KK50:

3 ihlas 1 elham okudumm duaa ettimm bol bol sanaa her zaman ediyorumm :KK16:

yeniyim burda kime etmem gerek başka ??

bende öncelikle yarınki sınavlar için istiyorumm aöf için çok değil geçebilceğim kadar puanlar alsam yeter :KK50:

hayırlı cumalar siboşum. istersen bir kaç alıntıyla dua edebilirsin. istersende sadece üstekine dua edebilirsin.
rabbim razı olsun bana ettiğin dualar için..

bende sana dua ettim. rabbim kalbinden dilinden geçen duaları kabul eylesin.
huzurlu huzurlu bir yuva nasip etsin.. sen herşeyin en iyisini hak ediosun. rabbimde bunu sana vercek inşALLAH..
yarın seninde bnmde aöf sınavlarımız iyi geçsin. inşALLAH dersleri verip dönemi bitirmek nasip olur..

hayırlı cumalar siboşum. istersen bir kaç alıntıyla dua edebilirsin. istersende sadece üstekine dua edebilirsin.

huzurlu huzurlu bir yuva nasip etsin.. sen herşeyin en iyisini hak ediosun. rabbimde bunu sana vercek inşALLAH..
yarın seninde bnmde aöf sınavlarımız iyi geçsin. inşALLAH dersleri verip dönemi bitirmek nasip olur..

Allah razı olsun canımm..
yarın için sanada başarılar inşallah tez zamanda bitirip kurtuluruz Allahın izniyle öperimm çokcana:KK16::KK54:

Teşekkürler ... Bazen Allahı daha çok zikredebilmek için sırf bu sayfaya giriyorum. Hayat o kadar hızlı akıyorki ben dua etmeyi bile unutabiliyorum. Ama farkındayım. Ne zaman başkaları için dua etmeye başladım o zaman işlerim daha güzel gitmeye başladı.

bnmde duam..

bide

Amin. İnşallah

benim duam hep aynı :KK70:

Allahım içimden geçirdiğim dileklerim kabul olsun. Mutlu bir yuvam olsun. Hakkımda hayırlı ise o kişi sen kaderimizi bir yaz. Eğer değilse beni ondan uzaklaştır. Nasip etme. Benimle mutlu olacağına,onu mutlu edeceğime inanıyorum anlaşabileceğimize de inanıyorum. Bir ömür boyu bana sadık kalsın bana güvensin bende ona güveneyim. İnşallah duygularım karşılıklıdır da hayal kurmaya devam edebiliyim. :)

Allah hastalarınıza şifa versin. Cuma saatleri yasin duası ile şifa bulur ...

Allah razı olsun canımm..
yarın için sanada başarılar inşallah tez zamanda bitirip kurtuluruz Allahın izniyle öperimm çokcana:KK16::KK54:

tanem, okudum ve dua ettim. Rabbim gönlünün muradını versin hayırlısıyla. AMİN! :KK16:

Hepinizin niyetleri için teker teker dua ettim canım.Allah hepinizin niyetlerini sizin için hayırlı eylesin inşallah , bu güzel cuma gününde kimin ne dileği varsa gerçek olsun inşallah , Gulumsunn bu arada baban için hep dua ediyorum ne oldu bulabildi mi canım dua etmeye devam edeceğim.

X