Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Allah razı olsun canımm..
yarın için sanada başarılar inşallah tez zamanda bitirip kurtuluruz Allahın izniyle öperimm çokcana

asmunikal ve pantare14 sizler için ve istekli dua eden herkes için niyet ederek fatiha 3 ihlas ve ayetelkursi okudum.Rabbim kabul etsin ins.

Benim kardesimde yarın açıköğretim sınavlarına girecek ilkkez onun da basarli olup sınıfını geçmesi icindua istiyorum .Allah razı olsun..

sizin içinde dua ettim 1 fatiha 3 ihlas okudum
Rabbim dualarınızı -dualarımızı kabul eylesin inşallah
Hayırlı Cumalar

Son düzenleme:

Allah razı olsun
sizin için okudum bende dua ettim
kardeşiniz, bizim ve çalışan emek veren isteyen herkesin güzel geçer inşallah

sizin içinde dua ettim 1 fatiha 3 ihlas okudum
Rabbim dualarınızı -dualarımızı kabul eylesin inşallah
Hayırlı Cumalar

hepinize tek tek 3ihlas 1fatiha okudum..

gulumsun babası işe girmiş çok şükür. kardeşi için dua istiyor sanırım..
rabbim kalbimizden geçip dilimize vuran dualarımızı kabul etsin..

kızlar bende duacınızım.. ALLAH rızası için..
sevdiğim kişi ve kız kardeşim kpss sınavına girecek inşALLAH iyi puan atanabilirler..
bizim geleceğimiz sevdiceğimin atanmasına bağlı..
eğer sevdiğimle birbirimiz için hayırlı değilsek uzaklaşalım onada bana da başka güzel kaderler yazsın
benim için ailem için sevdiklerim için ne hayırlıysa o olsun inşALLAH..

erkek kardeşimin nişanlısıyla iyi geçinmesini mutlu olmasını nasip etsin rabbim..mutlu huzurlu bir evlilik nasip olsun onlara..

bide

atom tedavisi alan yengemin acılarının diner inşALLAH: rabbim çocuklarına 3 evladına bağışlar inşALLAH..

bide burda bir abla var. yasemin.. 34 yaşında bebeği olmuyor. onada saklınlı bir bebek nasip etsin..

bugun cuma inşALLAH kalplerimizden geçirceğimiz duaları rabbim kabul eder..

Çok sevdiğim bir arkadaşım çok zor durumda..
Tam kart borcunu taksitlendirmişti ki, işyeri kapandı. Bankadan ihtar geldi kendisine..
Sağlık sorunları da var.. Çok sıkıntıda bu aralar..
Onun için sürekli dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimden.. Bir şeyler satıp yarım etmeye çalışsam da, zor..
İnşallah canım arkadaşım en kısa zamanda iş bulur ve borçlarından kurtulur.

Allah arkadaşına hem borçları için hem sağlığı için yardımcı olsun inşallah, güzel , sağlıklı, mutlu günlere kavuştursun tezden...

okudum canım ben Allah kabul etsin Allah yardımcısı olsun inş. Amin

takino; senin için ayetel kursi ve fatiha okudum, Allah dileklerini kabul etsin inşallah...

hepiniz için tek tek 3 fatiha 3 ihlas okudum, dua ettim..

dualarımız kabul olsun inşallah...

ben de hayırlı, güzel bir iş ve iş ortamı istiyorum öncelikle.. iyi, gerçek bir dost istiyorum..
ve ailemin sağlığını...

bir de c.tesi ve pazar aöf sınavlarımın iyi geçmesini :)

Son düzenleme:
Tanem, babam iş buldu Allah'a şükür, dualarınız için teşekkür ederim. denk gelirsek bana dua eder misin? Hayırlısıyla gönlüme göre bir yuva kurmam için. Allah razı olsun. Ben de sana dua ettim şimdi. Rabbim gönlünün muradını versin hayırlısıyla...

Gonul323, dua ettim sana. Rabbim gönlünün muradını versin inşallah. Sınav için de ayrıca dua ettim. Rabbim zihin açıklığı versin.
Asmunikal, sağ ol dua kardeşim! Rabbim dileklerini kabul buyursun inşallah. Sana da dua ettim.

maşALLAH senle iyi dua kardeşi olduk
senin duanın ne oldugunu biliyorum. onun için ettim dua..
senin için ailen için sevdiklerin için ne hayırlıysa o olsun.baban kardeşin sen helal lokmalar kazanacabilceğiniz mutlu mesut olacağınız işlr nasip etsin..
sende inşALLAH çok seveceğin kalbin ve mantıgının evet diyeceği bir evlilik yaparsın.. dua ve sabırla inşALLAH canım..

kızlar bende duacınızım.. ALLAH rızası için..
sevdiğim kişi ve kız kardeşim kpss sınavına girecek inşALLAH iyi puan atanabilirler..
bizim geleceğimiz sevdiceğimin atanmasına bağlı..
eğer sevdiğimle birbirimiz için hayırlı değilsek uzaklaşalım onada bana da başka güzel kaderler yazsın
benim için ailem için sevdiklerim için ne hayırlıysa o olsun inşALLAH..

erkek kardeşimin nişanlısıyla iyi geçinmesini mutlu olmasını nasip etsin rabbim..mutlu huzurlu bir evlilik nasip olsun onlara..

bide

atom tedavisi alan yengemin acılarının diner inşALLAH: rabbim çocuklarına 3 evladına bağışlar inşALLAH..

bide burda bir abla var. yasemin.. 34 yaşında bebeği olmuyor. onada saklınlı bir bebek nasip etsin..

bugun cuma inşALLAH kalplerimizden geçirceğimiz duaları rabbim kabul eder..

Senin için 11 ihlas bir fatiha okudum. Dualarini okudum. Hayirlisiyla tum kalbinden gecenler olsun inş
ben de okul skntimin guzellikle sona ermesi ve ruhumdaki skintilarimin bitmesi, huzura ve hayirlisiyla sevdigime kavusmak için dua isteyebilir miyim?
bu arada herkese hayırlı cumalar dilerim.bu ay sknti ayi biliyorsunuzdur. Geçici olduğunu bilelim.
Allah hepimize huzur mutluluk ve saglik nasip etsin. Aminn

evet sıkıntı ayıymış :/ bilmiyordum forumdan bir arkadaşım söyledi geçen baya canım sıkkın olduğunu ve hastaneye çok gideceğimizi söylediğimde..
Allah hepimizin yardımcısı olsun, huzur versin inşallah...

Rainbyte, 7 fatiha, 3 ihlas okudum, dua ettim..

Allah hayırlı dualarınızı kabul etsin, huzur versin inşallah...

hayırlı cumalar...

Son düzenleme:
amin inş senin icin 7 insirah suresi okudum. İnş gonlundeki snktilar diner ve mutlu olursun. Amin

1 fatiha, 3 ihlas okudum Allahım kabul etsin.
Senin niyetin için dua ettim Rabbim ne duan varsa kabul etsin canım

okudum ve dua ettim Rainbyte, Rabbim gönlünün muradını versin hayırlısıyla... AMİN!
Babanın iş bulmasına o kadar sevindim ki sürekli dua etmiştim cok şükür senin için dua ediyorum Rabbim inşallah sana hayırlı ve güzel bir yuva nasip eder inşallah

amin inş senin icin 7 insirah suresi okudum. İnş gonlundeki snktilar diner ve mutlu olursun. Amin
Canım inşallah okulunu başarıyla bitirirsin. O gönlündeki belki de imkansız değildir Allah bilir İnsallah senin hakkında kim hayırlıysa Rabbim bi an önce gönlüne verir ve hayırlısıyla kuracağın yuvanın temelini atmaya baslarsınız

Rabbim sıkıntılarını alsın inşallah canım geçmiş olsunn Rabbim gönlüne huzur versin

Hepinize 3 ihlas 1 fatiha 3 kevser 3 inşirah okudum

tanemm bana dua yokmu canım:93::93::93: senin iyi niyetini biliyorum. benimde aşamadığım sıkıntılarım var hemde türlüü türlü çok ihtiyacım canı gönülden bi duaacıya .........

tanemm bana dua yokmu canım:93::93::93: senin iyi niyetini biliyorum. benimde aşamadığım sıkıntılarım var hemde türlüü türlü çok ihtiyacım canı gönülden bi duaacıya .........

Canım ben seni nasıl atladımm.. Sana da 3 ihlas 1 fatiha 3 kevser 1 rabbena 1 inşirah 3 rabbi yessir okudum.. Allahım tez zamanda sıkıntılarını alsın ınsallah kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…