Bir üstteki üyenin Dileği için herkes bu muhtesem Duayi okusun insallah...

Okudum Allah'ım kabul etsin....İnşallah kolaylıkla başa çıkarsınız devletteki işlerinizle:)
Sınavımda başarılı olmam gönlüme göre puan alabilmem için okur musunuz? :)

Okudum Allah'ım kabul etsin....İnşallah kolaylıkla başa çıkarsınız devletteki işlerinizle:)
Sınavımda başarılı olmam gönlüme göre puan alabilmem için okur musunuz? :)
okudum,dua etim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım,bebeğimin bıngıldağının açık kalması ve kafasının büyümesi,sağlıklı,akıllı olması için dua eder misin,ALLAH razı olsun

Benim dileğim kabul oldu...
rabbim de sizinkileri kabul etsin
acrillizie okudum senin için
rabbim dileğini seni sevindirecek en güzel şekilde kabul etsin....
benşm için de sigarayı bırakma sabrını vermesini dilermisin alttaki üye...

Çok sevindim gerçekten:)
Amin inşallah sağolun..
Duanızı ettim Allah'ım kabul eylesin...
Alttaki arkadaşım benim sınavım için dua eder misin? Güzel bir puan gönlümce bir puan alabilmem için...
Bu arada çalışamıyorum sınava yaklaştıkça stresten beni anca dua paklar :) Allah razı olsun..

okudum arkadasim allah gonlune gore versin. benim icin okuyacak olan arkasim bana hayirli biyirle hayirli mutlu bir evlilik yapmam icin okursa cok sevinecegim. herkeain duasi en guzel sekilde kabul olsun insallah :)

Okudum arkadaşım ..Allah ım sana hayırlı birisiyle mutlu hayırlı bir ömür sürecek güzel bir evlilik nasip etsin inşallah...
Bana da sınavımdan iyi bir puan alabilmem için dua eder msiiniz?

Okudum arkadaşım ..Allah ım sana hayırlı birisiyle mutlu hayırlı bir ömür sürecek güzel bir evlilik nasip etsin inşallah...
Bana da sınavımdan iyi bir puan alabilmem için dua eder msiiniz?
Arkadasim sizin icin okudum insallah guzel bir puan alirsiniz
Alttaki arkadasim borclarimi odemem icin hayirli bir rizik kapisi acilsin diye dua eder misin ?

Okudum canım inş Allah sana sigarayı bırakma azmini verir alttaki arkadaşım benim için hayırlı bi evladımın olması için dua edermisin
Okudum Allah ım kabul eylesin:)
Alttaki arkadaşım cumartesi günü sınavımdan istediğim puanı almam için dua eder misin? Güzel hayırlı olacak bir puan inşallah...:)

Allah ım kafayı yedim hehe kendime ettim duamı
Alttaki sınavımın güzel geçmesi şöyle gönlümce güzel bir puan alabilmem için dua eder misin acaba??

Allah ım kafayı yedim hehe kendime ettim duamı
Alttaki sınavımın güzel geçmesi şöyle gönlümce güzel bir puan alabilmem için dua eder misin acaba??
İnsallah super gecer sinavin..okudum senin icin canim duayi...
Bende hayirli bi es icin dua istiyorum alttaki arkadasimdan

İnsallah super gecer sinavin..okudum senin icin canim duayi...
Bende hayirli bi es icin dua istiyorum alttaki arkadasimdan
okudum,dua etim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım,bebeğimin bıngıldağının açık kalması ve kafasının büyümesi,sağlıklı,akıllı olması için dua eder misin,ALLAH razı olsun

Okudum..Allah kabul etsin..
Alttaki arkadaşım benim için hayırlı aşık olacağım bir eş için dua eder misin? :)

arcLizzie, okudum dua ettim.. Allah'ım hayırlı, bir ömür huzurla yaşayacağın aşık olacağın bir eş nasip etsin...

Hayırlı, hem iş hem ortam olarak gönlüme göre bir iş diliyorum, inşallah kpss ile olmazsa özelde..

okudum,dua ettim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimizin kafasının büyümesi,akıllı,sağlıklı olması için dua eder misin,ALLAH razı olsun

okudum canım dua ettim.Allah bebegine saglık sıhat versin akıllıbir evlat olsun,gönlünü ferahlatsın insallah

Alttaki arkadaşım:
Bebeğimin sağlıklı akıllı hayırlı bir evlat olması ve sorunsuz bir hamilelik gecirmem için dua edermisiniz. Allah kabul etsin amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…