Bir üstteki üyenin Dileği için herkes bu muhtesem Duayi okusun insallah...

Okudum..Allah kabul etsin.. hayırlı sağlıklı akıllı bir evladınız olur inşallah ve sağlıkla gelir sorunsuz :)
Alttaki arkadaşım benim için hayırlı aşık olacağım bir eş için dua eder misin? :)

Okudum..Allah kabul etsin.. hayırlı sağlıklı akıllı bir evladınız olur inşallah ve sağlıkla gelir sorunsuz :)
Alttaki arkadaşım benim için hayırlı aşık olacağım bir eş için dua eder misin? :)

okudum,dua etim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin sağlıklı ve akıllı olması,kafasının büyümesi için dua eder misin
ALLAH razı olsun

Dua ettim kabul olsun inşallah..
Alttaki arkadaşım boşanma davamdan sonra mutlu olmam için dua eder misin, Allah razı olsunn
Canım diğer konularını da okumuştum içimden de dua etmiştim çok güzelsin kızında çok seevimli sana duam tekrar nasip olacak :)))
Alttaki arkadaşım çok yardıma ihtiyacım var evliğim ve eşimin ne olacağı hiç mi hiç belli değil nolur benim için çok çten bir dua edermisin ?

Canım diğer konularını da okumuştum içimden de dua etmiştim çok güzelsin kızında çok seevimli sana duam tekrar nasip olacak :)))
Alttaki arkadaşım çok yardıma ihtiyacım var evliğim ve eşimin ne olacağı hiç mi hiç belli değil nolur benim için çok çten bir dua edermisin ?
Duaların için teşekkür ederim canımm :-) okudum dua ettim kabul olur inşallah
Alttaki arkadaşımdan sağlık ve mutluluk için dua istiyorum Allah razı olsun :KK36:

Dünya ve Ahiretde On Sıkıntıyı Gideren Dua
Dua:

"Hasbiyellahü li diyniy Hasbiyellahü li dünyaye ,Hasbiyellahü lima ehemmeniy, Hasbiyellahü liman bağa aleyye,Hasbiyellahü li men hasedeniy, Hasbiyellahü limen kadeniy bi suin,
Hasbiyellahü ın del mevti,Hasbiyallahü ındel mes'eleti fil kabr,Hasbiyallahü ındel miyzani, Hasbiyellahü ındes sırati, Hasbiyellahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym."

Anlamı
1-Dinim için ALLAH bana yeter
2-Dünyama karşı ALLAH bana yeter
3-Mühim işlerime karşı ALLAH bana yeter
4-Bana saldıranlara ,zulüm ve haksızlık yapanlara karşı ALLAH bana yeter
5-Bana haset edenlere karşı ALLAH BANA YETER
6-Kötülük için bana yaklaşana karşı ALLAH bana yeter
7-Ölüm anında ALLAH bana yeter
8-Kabir sualleri karşısında ALLAH bana yeter
9-Mizan karşısında ALLAH bana yeter
10-Sıratın karşısında ALLAH bana yeter
ALLAH bana yeter.O'ndan başka ilah yoktur.O'na tevekkül etim.O yüce arşın Rabbidir.

huzuru,sağlığı ve mutluluğu daim etsin rabbim inşaallah...

Kova hatunu Kova hatunu senin için dua ettim. Allah gönlündekini nasip etsin inş.
Alttaki arkadaşım hayırlı bir evlat için bana dua eder misin?

alttaki arkadaşım bebeğimin sağlıklı ve akıllı olması,kafasının büyümesi için dua eder misin
ALLAH razı olsun

Okudum canim. Rabbim sana saglikli, hayirli, akilli bir bebek nasip etsin. Insallah kafasi buyur, sikintisiz olur canim.

Alttaki arkadasim, gonlumden gecen duam icin amin der misin? Dua eder misin?

eeyla_ Rabbim gönlünden geçenleri hayırlısı ile Ol emriyle oldursun,Allah kabul etsin amin amin amin.duanı okudum

Alttaki arkadasım eşim ve sevdiklerimin ailemin her türlü kötülüklerden beladan kazadan korunması için dua edermisin.Allah kabul etsin amin...

eeyla_ Rabbim gönlünden geçenleri hayırlısı ile Ol emriyle oldursun,Allah kabul etsin amin amin amin.duanı okudum

Alttaki arkadasım eşim ve sevdiklerimin ailemin her türlü kötülüklerden beladan kazadan korunması için dua edermisin.Allah kabul etsin amin...
ALLAH razı olsun

okudum dua ettim Allah kabul etsin bebegin cok saglıklı hayırlı akıllı bir evlat olsun insallah amin amin amin

Alttaki arkadasım yarın doktor kontrolumuz var bebegimin saglıklı olması ve güzel haberlerle gelmemiz için dua edermisin Allah kabul etsin amin

okudum,dua ettim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin kafasının büyümesi,akıllı,sağlıklı olması için dua eder misin
ALLAH razı olsun

okudum , Duat ettim ,Rabbim şafi ismiyle şifa nasip eylesin.
Alttaki arkadaşım kalbimdeki sorunum için dua edermisin ? Allah razı olsun.

Dünya ve Ahiretde On Sıkıntıyı Gideren Dua
Dua:

"Hasbiyellahü li diyniy Hasbiyellahü li dünyaye ,Hasbiyellahü lima ehemmeniy, Hasbiyellahü liman bağa aleyye,Hasbiyellahü li men hasedeniy, Hasbiyellahü limen kadeniy bi suin,
Hasbiyellahü ın del mevti,Hasbiyallahü ındel mes'eleti fil kabr,Hasbiyallahü ındel miyzani, Hasbiyellahü ındes sırati, Hasbiyellahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym."

Anlamı
1-Dinim için ALLAH bana yeter
2-Dünyama karşı ALLAH bana yeter
3-Mühim işlerime karşı ALLAH bana yeter
4-Bana saldıranlara ,zulüm ve haksızlık yapanlara karşı ALLAH bana yeter
5-Bana haset edenlere karşı ALLAH BANA YETER
6-Kötülük için bana yaklaşana karşı ALLAH bana yeter
7-Ölüm anında ALLAH bana yeter
8-Kabir sualleri karşısında ALLAH bana yeter
9-Mizan karşısında ALLAH bana yeter
10-Sıratın karşısında ALLAH bana yeter
ALLAH bana yeter.O'ndan başka ilah yoktur.O'na tevekkül etim.O yüce arşın Rabbidir.

allah (cc) kabul eder inşallah. (AMİN)

okudum kabul olur inşallah...
arkadaşlae bu dua bir harika
yani ikidir bu dua ettiğim ve gerçekten kabul oluyor...gerçeklerin ortaya çıkmasını
istemiştim dün...gerçekten de herşey ortaya çıktı :) hoş hatanın büyüğü bendeymiş
ama sonuçta hal oldu :) bu duayı edin ettirin

X