Bir üstteki üyenin Dileği için herkes bu muhtesem Duayi okusun insallah...

Zeliha_NBG

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2013
34
6
34
Dünya ve Ahiretde On Sıkıntıyı Gideren Dua
Dua:

"Hasbiyellahü li diyniy Hasbiyellahü li dünyaye ,Hasbiyellahü lima ehemmeniy, Hasbiyellahü liman bağa aleyye,Hasbiyellahü li men hasedeniy, Hasbiyellahü limen kadeniy bi suin,
Hasbiyellahü ın del mevti,Hasbiyallahü ındel mes'eleti fil kabr,Hasbiyallahü ındel miyzani, Hasbiyellahü ındes sırati, Hasbiyellahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym."

Anlamı
1-Dinim için ALLAH bana yeter
2-Dünyama karşı ALLAH bana yeter
3-Mühim işlerime karşı ALLAH bana yeter
4-Bana saldıranlara ,zulüm ve haksızlık yapanlara karşı ALLAH bana yeter
5-Bana haset edenlere karşı ALLAH BANA YETER
6-Kötülük için bana yaklaşana karşı ALLAH bana yeter
7-Ölüm anında ALLAH bana yeter
8-Kabir sualleri karşısında ALLAH bana yeter
9-Mizan karşısında ALLAH bana yeter
10-Sıratın karşısında ALLAH bana yeter
ALLAH bana yeter.O'ndan başka ilah yoktur.O'na tevekkül etim.O yüce arşın Rabbidir.

canım ben okudumm...Rabbim gönlündeki muradı versinn inşşş

"Hasbiyellahü li diyniy Hasbiyellahü li dünyaye ,Hasbiyellahü lima ehemmeniy, Hasbiyellahü liman bağa aleyye,Hasbiyellahü li men hasedeniy, Hasbiyellahü limen kadeniy bi suin,
Hasbiyellahü ın del mevti,Hasbiyallahü ındel mes'eleti fil kabr,Hasbiyallahü ındel miyzani, Hasbiyellahü ındes sırati, Hasbiyellahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym."

Bende Okudum,Allah kabul etsin :107:

Çok güzel duaymış...
Poeticcry sizin için okudum Allah kabul etsin
Sınavımın güzel geçmesi için okur musunuz? Gönlümce mutlu olacağım puanı alabilsem ...inşallah...

keskee90 okudum Allah kabul etsin
Sınavımın güzel geçmesi için inşallah gönlümce mutlu olacağım puanı alabilmem için okur musunuz?

keskee90 okudum Allah kabul etsin
Sınavımın güzel geçmesi için inşallah gönlümce mutlu olacağım puanı alabilmem için okur musunuz?
okudum,ALLAH kabul etsin,inşallah çok iyi bir puan alırsınız
alttaki arkadaşım bebeğimizimn bıngıldağı açık kalsın,kafası büyüsün,sağlıklı,akıllı olsun diye dua eder misin ALLAH razı olsun

Cani gonulden okudum canim duayi bebegin icin..insallah bebegin saglina kavusur...
Bende hayirlisiyla gonlume gore bi es istiyorum.okuyan arkadastan allah razi olsun simdiden..

missnunu okudum canım
Allah gönlüne göre nasip etsin
yarın ki devlet işlerimin kolaylıkla hal olması için dua edermisin alttaki arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…