Bir sorum var!

TaSHbebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
274
1
arkadaşlar bi şi soracam şimdi bi sürü msn ifadem var hemen pratik olarak msn ye nasıl atarım?(tek tek eklemek istemiyorum)
şimdiden saolun :CüvCüv:

Kızlar msn paketleri var ancak onları yükleyerek toplu bir şekilde paketkileri atabilirsiniz...Ne ararsanız var içinde smiley winks font...
Diğer türlüsünü bilemiyorum;sanmıyorum da..

arkadaşım ben bunu yapıyorum yani sevdiğim resımlerı hemen msn ye atıyorum,anlatıyım.msn nin ilk açılış sayfan varya,ordaki ''araçlar'' yazısını tıkla,ordada ''ifadeleri''daha sonra çıkan karede ''oluştur'' u tıkla,daha sonra çıkan karedende ''resmi bul''u tıkla,msn ye atmak istediğin resim bılgisayarının neresındeyse onu aç orda çıkacaktır dosyaların hangi dosyadaysa onu aç ve remi bul,resmi tıkla ''aç''a tıkla,çıkan karede ordaki boşluğa resme vereceğin ismi yaz ''tamam''ı tıkla,sonra yıne ''tamam''ı tıkla.İşte bu kadar anlatırken çok uzun ve zormuş gibi geldi ama hayır ,çok kolay kısa,umarım yararlı olur,öpüyorum sizi arkadaşlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…