Bir şans

Lereenim

Onur Üyesi
Pro Üye
17 Ağustos 2006
4.379
1.808
Sizlere veda edip hakkınızı helal etmenizi isteyip ,öbür dünyaya yolculuğa çıkarken ALLAH bana bir şans verdi ve bu dünyada daha işimin bitmediğini anladım.
Karbonmonoksit zehirlenmesinden 2 gündür hastahanedeydim .Bugün evimdeyim çok şükür .Bunun için ALLAHIMA teşekkür ediyorum.Dr.bir kaç gün etkisini sürdürür dedi .Hepinizi seviyor ve öpüyorum .

Lereenim canim cok gecmis olsun Allahimiza binlerce sukurler olsun seni korumus, veda etmek ne kelime bizler seni cok seviyoruz, yuregindeki iyilik seni korumus, saglikli mutlu uzun bir omur dilerim,

canım leerenim çok geçmiş olsun ya hiç haberimiz yok.Umarım şu an iyisindir. kendine çok dikkat et öpüyorum

Lereenim canim cok gecmis olsun Allahimiza binlerce sukurler olsun seni korumus, veda etmek ne kelime bizler seni cok seviyoruz, yuregindeki iyilik seni korumus, saglikli mutlu uzun bir omur dilerim,

Gulsibelcim tekrar teşekkür ederim ilgine ve dileklerine .Amin canım hepimize sağlıklı ömür versin .

canım leerenim çok geçmiş olsun ya hiç haberimiz yok.Umarım şu an iyisindir. kendine çok dikkat et öpüyorum

Dulencim sorma çok panik olduk o yüzden kimseye bildiremedim .Şimdi biraz daha iyiyim .Dr. etkisi bir kaçgün daha sürer dedi .Bende öpüyorum .

lerenimm cok gecmis olsun ....dikkat et kendine sen bize lazimsin daha :1hug:

sevgili arkadaşım allah korumuş ..inşallah çabuk atlatırsın bol bol dinlen ama bizide ihmal etme..kendini yormadan arada iki satır yazda merak etmiyelim..
allaha emanet ol ..dualarım seninle...kk daşım..

sevgili arkadaşım allah korumuş ..inşallah çabuk atlatırsın bol bol dinlen ama bizide ihmal etme..kendini yormadan arada iki satır yazda merak etmiyelim..
allaha emanet ol ..dualarım seninle...kk daşım..

Canım kkdaşım ilgine ve dileklerine çok teşekkür ederim .Merak etme iyi olunca ihmal etmiyeceğim :)) Öpüyorum .

canımmmm canımcım yeni duydum haberim yoktu:KK43:büyük geçmiş olsun .sakın kalkma ayağa yat dinlen.bende diodum nerde kaç güündür seni çok seviyoruz.kendine dikkat et canımcım

çok çok geçmiş olsun lereenim aman ha bizi sensiz sakın bırakma.kendine çok iyi bak.

allah Kormus Cok Cok Gecmiş Olsun Inan Cok üzüldüm şimdi Okuyunca Kendine Dikkat Et Ablacim Seni Cok Seviyorum Kocaman öpüyorum Yanaklarini Tekrar Gecmiş Olsun..

lereenim, geçmiş olsun canım şimdi gördüm, Allahım korusun seni, kendine iyi bak tatlışım ya, uzaklardayız hep sonradan duyuyorum üzüyor buda beni.
Acil Şifalar.. sevgiler...

lerenimm allah korumuş seni bize ve sevdiklerine bağışlamış çok sükür çok geçmis olsun canım ablamm dikkat et kendine iyice dinlen yorma kendini bir an önce iyileş sen bize lazimsin kocamn öpüyorumm

Çok geçmiş olsun arkadaşım,en kısa zaman da sağlığına kavuşman dileğiyle.

X