Bir meçhule döndü benim hayatım:(

Küçük yaşta yaşadıkların çok acı,inan çok üzüldüm.Ama pes etme.Yapacağın kardeşine bu eve getiremiyeceğini sölemek.Başının çaresine baksın, kızın annesiylemi oturur, ufak bir yer mi tutar onun düşüneceği mesele.Kardeşine söyle açık açık annem bu evde yaşadığı sürece bu kızla bu evde yaşayamayacağını söyle vede restini çek.Başka türlü başedemezsiniz.Kız eve geldikten sonra birdaha gitmez,sizi kovar ama kendi gitmez .Bunun için kırılan küsen başta küssün kırılsın canım.Kızın annesi feleğin çemberinden geçmiş sanırım bu yüzden dir ki kızının kardeşinle böle bişey yapmasını nasılda namus meselesi yapmış şaşırdım doğrusu.Kesinlikle kadın staretejik oyun oynuyor .Lütfen oyuna gelme.Kendine vede ailene çok iyi bak inşallah herşey istediğin gibi olur.Sağlıklı mutlu huzurlu yaşamlar.

allahım yardımcınız olsun.
ne denebilirki?çok zor bir durum.kardeşiniz evlenmek
istiyorsa evlensin o zaman kendi başının çaresine
baksın o kadınla muhattap etmesin sizi.babanız ne diyor bu duruma?

babm ben zamanında ayrıl dedim ama beni dinlemedi diyo..
kardeşimde diyo ki geldi dedi ki bak bu benim bi arkadaşımın kızı çok iyi dürüst bi ailesi var konuşun anlaşın dedi biz başladık haberim yoktu öğrendiğimde iş işten geçmişti intihar ederim dedi ben dedim sen demedin mi bu kıza benim aileme senı nası götürürm yüzüme tükürürler seni boğarlar dedim dedi ne dedi diyorum ailen istemiyosa olmasın benim suçum yok annem in yüzünden istemiyolarsa evlenmeyelim ama bırakırsan beni intihar ederim etek altından sopa yani, sevimli anlayışlı görünmeye çalışıyo benim salak kardeşimde hem pişman ağlıyo size ihanet etmek istemedim yüzü hep yerde kandırdılar beni babam oyun oynadı hyayatımı kararttı dıyo, sonrada kımse almaz onu daha ortada kaldı vicdan hesabı, dedim onlara gelince herkes vicdan bise gelince bi b.k yok alamazsın bu kadar dıorz biz dedim aklının ucundan geçirme alırsanda ne ölüme ne dirime bizim senden başka kimimiz vardı sen bise ne kadr düşkündün herkes öle bi babadan böle evlatlar diyip iç geçiriyolardı sakın dedim.. herkes bunca yıl arkamızdan güldü senınde öle ama sen en ağırını yaptın eğer evlenirsen,
iki yakanız bi araya gelmesin ne yerde ne gökte gün yüzü görmeyin dedim

çok büyük şeyler bu yaşadıklarınız Allah bunlara dayanmak için size güç vermiş yinede yoksa insana kafayı yedirtecek şeyler bunlar Allah şimdi size güzel bir düzen kurmak nasip etsin İnşallah evelninse mutlu olursun umarım hayat böle bişey işte bizlere en zor şeyleri yaşatmadan bırakmıyor üzülme bol bol dua et emin ol herşey düzene giricek.

herşey insanlar için işte...ne olduk değil ne olacağız demeli demişler ne kadarda doğru... anneniz keşke babanıza bir seviye koysaymış.. (dur ) yeter artık diyebilseymiş keşke tekrar eve almış..borç ödemişsiniz... geçmişe mazi derler arkadaşım ama.. erkek kardeşin babam kandırdı beni demiş babası o kız iyi falan dediyse git kızla yat mı demiş...

siz niye gidiyorsunuz.madem kardeşiniz bir halt etmiş atın dışarı o kadınla en halt yemek sitiyorsa yesin madem bi halt yemiş siz temizlicek değilsiniz ne hali varsa görsün.kadın baksın damadınada..tövbe tövbe..vala siz çıkmayın gitsinler madem ayrılmıyo kız ondan sokakta yatmayada razıdır heralde..çok sini oldum arkadaşım allah yardımcınız olsun :kızgın:

Türk filmi senaryosu okuduğumu sandım bir an. Bütün bunları yaşamış biri olarak işiniz gerçekten zor. Açıkcası okurken içimde babanıza , o kadına , o kadının kızına ve kardeşinize karşı bir hırs oluştu. Şiddete taraf olmasamda, eğer kardeşim bu durumda böyle bir haltı yemişse önce o kadını, kızını sonrada kardeşimi döverdim herhalde. Yaşattıkları yetmezmiş gibi birde hala kirli ellerini üzerinizden çekmemişler. Ne utanmaz arlanmaz insanlarmış.
Babanızda kusura bakmayın ama baba değilmiş.
İnsanlar kaderlerini çizemiyorlar malesef. İnşallah kardeşiniz vazgeçer ve bu mikroplardan kurtulursunuz.

kendi kendimi yiyip duruyorum artık adam bissürü laf söylüyorum resmen yarabbi şükür diyo anneme boşan diyorum tık yok eve para getirdiği yok bide üstüne alıyo annen boşanırsa sen mı bakıcan diyo bende sanki sen mı bakıosn dedm ha ona sövmüşün ha duvara deli ediyo beni allah affetsin ama sopayla evire çevire dövmek istiyorum
çok acı ama ölmesi için dua ediyorum..

o kadın eğer evlenmezse jandarmaya şikayet ettirip içeri attırcakmış kardeşimi aradım yaptım mı bu ihaneti bise söyle dedim ağlaya ağlaya evlenicem dedi
yazıklar olsun senın şerefine annenle kız kardeşlerin kapılarda kalcak onuda bizim yaptığımız o evemi getircen dedi siz gitmeyin nolur intihar ederim diyo sen saten benim gözümde öldün dedim,,
annem oğlum gözümün nuru o bakıcak bana diyodu hep

Benimde 2 erkek kardeşim var annem hep derki 1 tane oğlum olacağina
on tane kiz evladim olsaydi keşke
yasadiklarin çok üzücü yipratici Rabbim yardimcin olsun:teselli:

İnanın hayretler içerisindeyim..
Kötü birşey de söylemek istemiyorum sonuçta babanız
Ama dayanamayacağım söylüyeceğim artık
Ne biçim adam bu böyle;eski sevgilisinin kızını oğlunu kandırıp yamayacak kadar geniş mideli..
Erkek kardeşiniz de nasıl güvenmiş hala böyle bir babaya onu anlamadım.
Geçmiş olsun..
Ne denir inanın hiç bilmiyorum.

hayret içinde okudum valla..
ne karışık ne tuhaf ilişkiler var.ne diyeceğimi bilemiyorum..
allah yardımcınız olsun..
:Saruboceq:

babm ben zamanında ayrıl dedim ama beni dinlemedi diyo..
kardeşimde diyo ki geldi dedi ki bak bu benim bi arkadaşımın kızı çok iyi dürüst bi ailesi var konuşun anlaşın dedi biz başladık haberim yoktu öğrendiğimde iş işten geçmişti intihar ederim dedi ben dedim sen demedin mi bu kıza benim aileme senı nası götürürm yüzüme tükürürler seni boğarlar dedim dedi ne dedi diyorum ailen istemiyosa olmasın benim suçum yok annem in yüzünden istemiyolarsa evlenmeyelim ama bırakırsan beni intihar ederim etek altından sopa yani, sevimli anlayışlı görünmeye çalışıyo benim salak kardeşimde hem pişman ağlıyo size ihanet etmek istemedim yüzü hep yerde kandırdılar beni babam oyun oynadı hyayatımı kararttı dıyo, sonrada kımse almaz onu daha ortada kaldı vicdan hesabı, dedim onlara gelince herkes vicdan bise gelince bi b.k yok alamazsın bu kadar dıorz biz dedim aklının ucundan geçirme alırsanda ne ölüme ne dirime bizim senden başka kimimiz vardı sen bise ne kadr düşkündün herkes öle bi babadan böle evlatlar diyip iç geçiriyolardı sakın dedim.. herkes bunca yıl arkamızdan güldü senınde öle ama sen en ağırını yaptın eğer evlenirsen,
iki yakanız bi araya gelmesin ne yerde ne gökte gün yüzü görmeyin dedim

ya böyle bişi yaşayıp hata yapmış tamam da evlenerek daha büyük hatalar yapacak..bıraksın..ne vicdanı allah aşkına..bunu erkek kardeşin tekmi yapmış?
kızın rızasıyla olmmaışmı?
o zaman ne vicdanı???
kızda kendisine acınsın istiyor..bu şekilde bi evlilik iki tarafa da ne katar ki..
bi üsre sonra zaten biter..

kızın rızasıyla tabiiki ama bizim ki istıyo sanırım o kadar konuştuk ama gene rahatlatıcı bişi demedi, hiç beklemezdim ondan böyle bişi eminim ki kızın yanına gidince ikna olcak
boşuna dememişler hayırlı evladım var deme el koynuna girmeyince..

o baban kusura bakma ama nasıl hesap verıcek nasıl vıcdan var mıs o babada Allah bıldıgı gıbı etsın Rabbım boylelerıne degıl cocuk yuzu gostermek yuva kurmayı bıle nasıp etmesın

X