Bir kadin neden orgazm olamaz?

user333ll

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2024
33
7
İlerde olamam diye korkuyorum olamayan çok kadinlar oluyormuş

Kendinizi tanıyın, mastürbasyon yapın, belki klitoral yerine vajibal yapmak gelecekte sizd bir avantaj kazandırabilir.

Onun dışında bazı şeyler uyum ve zaman gerektirir. Eşlere alışma süreci ve ten uyumu diye bir gerçek de var.

Ben yapıyorum ama şimdiden olamam diye korkuyorum umarım olabilirim

Korkulacak bir şey yok ki. Yani bazı zamanlar olur bazı zamanlar olmaz. Hiç olmama durumu mastürbasyon yaptığınıza göre yok demek ki.

Duruma koşula göre değişir. En kötü elle devam eder partneriniz bir şekilde olur. Erkekler kadar şanslı değiliz her ilişkide kesin olamıyoruz. Çünkü ne biz ne erkekler bu konuda aşırı bilgili. Karşınızda sizi düşünen bir erkek varsa illaki olursunuz. Ama bazen de kafanız boş olmuyor, olmuyor yani. Çok takmayın dünyanın sonu değil kolay olmuyorsanız, birkaç dakika ekstra ilgi veya alet gerekecek bu kadar.

Doğru evet bende mastta bile bazen oluyorum bazen olamıyorum

Peki olmadığınız mastlarda tahrik olarak başlamıyor musunuz? Yani olabilir ben de bazen kafam dolu oluyor zor oluyorum.
Yani evet Bende ayni depresyon anksiyete de olunca:/ bu arada tahrik olunca göğüslerin ucu neden sertleşip sivri olmaz?

Kötü amaçla sormak istemedim kotu amaç olarak algıladığınız icin normal. soru zaten bununla alakalı
Tabii de sorumun cevabı herhangi bir size katkı sağlamıyor farkındaysanız, cevap ikisi de nornal olabilir. Yani doğal olarak yaşınızın küçük ya da fake olduğunuzu düşündüm ve her insanın farklı olmadan robot gibi olduğunu düşünüyor gibisiniz. Yani bu soru nerden aklınıza geldi veya cevap size ne katkı sağladı.

öğrenmek istedim insanlar sora sora öğreniyor sonucta cahil kalmaktansa

Olamazsan o zaman gel sor bu ne şimdi canın mı sıkılıyor hayret bir şey
E tamam sordum iste farklı bisi mi dedim sadece bi tik farklı sordum niye bi kadin orgazm diye bende olamicam belki sormak istedim ne var bunda hep bi ön yargı bırakamıyorsunuz ön yargılı olmayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…