bir insanın dostun olduğunu nasıl anlarsın?

kaç dostunuz var?

• Ankete Katılan
    44
özgürcem ankette "" dostum yok"" şıkkı da olsamıydı acep???????????
Olsaydı keşke canım, ama çok geç artık:)
dost...
bu konu hakkında şimdilerde yorum yapamıyorum
Emin olman için zamana bırak o zaman canım.Zaman gösterir dost mu, düşman mı, arkadaş mı,yoksa sadece bir tanıdık mı. a.s

Ve bu duyguların karşılıklı hissedilmesidir. Aynen senin gibi, benim de benden 1200 km. uzakta bir dostum var. 10 yılı geçti dostluğumuz.Ayda yılda bir görüşsekte sanki hiç ayrılmamış gibiyiz.Birbirimizin duygularını anlarız.Aramızda kişisel çıkarlar yoktur.Kalplerimizden hayinlik geçmez.Birimizin mutluluğu, diğerimizin mutluluğudur.Acaba sorusu yoktur aramızda.Birbirimizden eminiz.Birgün başı sıkışırsa o, " gel " demeden giderim yanına.Onun için yapacağım şey, fedakarlık olmaz. Kendim için yaptığım doğal bir şey gibi gelir.

Dostluk bir kaç ayda anlaşılabilecek bir şey değildir bana göre.Önce bir tanıdık,sonra arkadaş,tanıdıkça eğer uygunsa, bir de bakarsın ki dost olmuşsundur.

canım bir insanın dost olup olmadığını anlamak için ona sırrını ver ve onunla kavga et sonunda görürsün gercek dost muymuş değilmiymiş ozaman anlaşılır

Canlarım bu konuyu açarken, kardeşim gibi olan gençlerimizin tecrübelerimizden faydalanmalarını düşünmüştüm.
Her gördüğüne dostum diyen,her güler yüze kanan,hatalarını söylemek şöyle dursun, hata yapması için destekleyen insanları dost sanmamaları için, burada dostluk hakkında tecrübelerimizden yararlanarak kendilerini koruyabilirler belki.

yeme içmede herkes yanındadır eğlence olsun gezme tozma olsunn önemlii olan bunlar olmadanda zor anındada ii gündede kötü gündede arkanda dağ gibi durandırr DOST:1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…