Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

slm kızlarrrr

doğum sonrası 5 kg fazlalığım var ayrıca iğrenç bide göbüşş :KK43:
ben nasıl ne yapacağımı bilmiyorum hayatımda hiç diyet yapmadım çok pis boğazım
ama kurtulmak istiyorum boyumda yok hiç yakışmıyor bana

bu diyeti uygulayarak işe başlasammı verirmiyim acaba ?

Sekerim 5 kg cok abarti bi kilo degil verirsin bence kolaylikla..Benim 15 kilo vermem gerek dusun yani..Sen aksamlari ekmek pilav makarna yeme bol su ic gunde 1saat yuru bi kac haftaya verirsin insallah bana oyle gelyo.Gobus olayi da mekik cekmen gerek bir de yere yatili pozisyondayken bacaklarini birlestrp ileri dogru uzatip yukari kaldirp indirmen gerek..Anlatabildim mi bilemiyorum ama spor sart yani yuruyus ozellikle gerekli..Dertlenme verirsin 5 kiloda bisey yok..

Son düzenleme:
Sekerim 5 kg cok abarti bi kilo degil verirsin bence kolaylikla..Benim 15 kilo vermem gerek dusun yani..Sen aksamlari ekmek pilav makarna yeme bol su ic gunde 1saat yuru bi kac haftaya verirsin insallah bana oyle gelyo.Gobus olayi da mekik cekmen gerek bir de yere yatili pozisyondayken bacaklarini birlestrp ileri dogru uzatip yukari kaldirp indirmen gerek..Anlatabildim mi bilemiyorum ama spor sart yani yuruyus ozellikle gerekli..Dertlenme verirsin 5 kiloda bisey yok..

evet cnm vereceğime inanıyorum yediklerimi hep azalttım
sebze ağırlıklı yiyorum ekmeği aza indirdim tam buğday yiyorum
yürüyüş zor cnm bebek var malum hasta oluyo çok
mekik çekiyorum ufak ufak
bayağı ciddi girişdim bu sefer :KK70:

kızlaarrr ben geldımm hoşgeldiimm :KK70: sanırım tam 2 haftadır yazamıyorum malum işim kiralama oldugu için elımdekı kullandıgım urunleri bile kiraladım ve hala evde net yok yanı yazarsamda telefondan belkı bı ıhtımal. suan 58 ve 58.5 arası gidip geliyorum aslında normal tartıda tam 58 dijitaldede 58.5 cıktım :))) hedefime az kaldı. gecen gun kızlarla bulustum işten fırsat bulup mıllet şoka girdi :KK70::KK70: baya iltifat aldım. ayrıca bu listeye bende uymuyorum resmen kafama göre takılıyorum yani.. ama suan ablamın gelmesıne 2 hafta var 10 gun var bakalım 10 gunde kac kılo verebılcem :)) sizler ne yaptınız bakalımm

Pofidikpamuuuuuukkk hosgeldin..Ne guzel kilo vermissin masallah ben de asiliyorum bu arar diyete bakalim ptesi ne olcak..simdye dek 3.200 vermistim 2. Hafta sonucumu cok merak ediyorum

Cok guzel ya ..insan azalan rakamlari gorunce nasil mutlu oluyo di mi??Gercekten kadinlar bazi seyleri kaybetmeyi seviyo:KK76: Ben de hafta sonlari biraz cikiveryom cizgiden ama bakalim hayrlisi:KK17:

pazartesi tam 1 hafta olacak aşağı yukarıda uyuyorum listeye ama kilo olarak tam düşmedim
yani 2 kilo filan , yanlışmı yapıyorum yoksa acelemi ediyorum :KK14:

birde ben hep öğlen tartılıyorum

pazartesi tam 1 hafta olacak aşağı yukarıda uyuyorum listeye ama kilo olarak tam düşmedim
yani 2 kilo filan , yanlışmı yapıyorum yoksa acelemi ediyorum :KK14:

birde ben hep öğlen tartılıyorum

Bunye meselesi bence canim takilma o kadar.. Ben mesela diyetle degil sporla veririm kilolari hep boyle olmustur..Sanki diyetle daha zor gibi geliyo..Hem ben de zaten 3.400 falan vermdimki ilk hafta ama ne kadar versek kar yani..:nazar:

78.7 olmustum en son.. haftasonu kacamak yaptim bi de regl olcam o etkilefi sanrim canlarim ama ben mutluyum yani

Selam iki gün oldu bende başladım bu diyete şuan pek bişey farketmemiş durumda inşallah bir hafta sonra bir iki kilo vermiş olurum :)

Ewet tatlim vucut su topluyo hani boyle insanin etleri bingil bingil olur ,gogusler karin siser ya sekerim ona tekabul ediyor 1 2 kiloya yani:21:

ok cnm şu an artış yok bakalım artık :)

Selam iki gün oldu bende başladım bu diyete şuan pek bişey farketmemiş durumda inşallah bir hafta sonra bir iki kilo vermiş olurum :)

yap cnm düşüşler oluyor ne kadar fazlalık var :)

doğum yapalı tam iki sene oldu aldığım 30 kilonun 15i gitti 15i kaldı insallah o 15i de verirsem eski halime dönerim :)

Ben gecmısı okuyorum sanmısken guncel bı zamandaymısım cok sevındım yarın baslamayı dusunuyorudum amatek basıma yapmıcam ınsallah ben aslında dıyetısyene gıdıyorum ama bıttı ıkı ayda topu topu 4 kılo verdım.sorun az yememmıs aynen bunu uygulamaya baslıcam yarın sabah tartılır yazarım 1 haftada 1,5 kılo bıle gıtse bayram olur bana

74,2 kıloymusum bu sabah tartıldım ve tam anlamıyla başladım dıyete bakalım 1 haftada neler olacak
sabah 2 ekmek çavdarlı 1 dılım pynır 5 zeytın domates ve dere otu
10,30 da 3 yarım cevız 2kuru erık +1 yesıl cay
oglen 1 kase sebze çorbası sebze yemegı gıbı koyu kıvamlı yaptım 2 ekmek salata ekmeğe bıraz peynır surmeyı düşünüyorum bakalım

74,2 kıloymusum bu sabah tartıldım ve tam anlamıyla başladım dıyete bakalım 1 haftada neler olacak
sabah 2 ekmek çavdarlı 1 dılım pynır 5 zeytın domates ve dere otu
10,30 da 3 yarım cevız 2kuru erık +1 yesıl cay
oglen 1 kase sebze çorbası sebze yemegı gıbı koyu kıvamlı yaptım 2 ekmek salata ekmeğe bıraz peynır surmeyı düşünüyorum bakalım

Canim diyet nasil gidiyor ?

X