Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

Ben de bugün 78.4 olmusum :)) 600 gr gitmis hos gitmis beş gitmiş yihuuuu bi daha da gelmesin zaten:))) 2 gunde toplam 1 kilo vermisim spor da yapmadan ustelik..Yoksa dolunayla mi ilgili bu olay acabaaa???

Son düzenleme:
Canim kac gün yapman gerektgini bilmiyorum ama ben olsam vucudum hareketlere alisana kadar yapardim enfazla 1 hafta kadar sonra fitness blender ya da jillian la devam ederdim.Bunlarla daha iyi sonuc alcagmiz kanaatindeyim.Kac yasindasin sen bu arada?

ekimde 22 den gün aldım :KK31: sen kac yasındasın. ayrıca benım bu dıyet kacıyo ya işe gıdıp gelmek mahvediyo. aha sımdı aclıktan bayılıcam bıtane pogca yıcem mecbur baska bişi bulamıyorm :KK43:

ekimde 22 den gün aldım :KK31: sen kac yasındasın. ayrıca benım bu dıyet kacıyo ya işe gıdıp gelmek mahvediyo. aha sımdı aclıktan bayılıcam bıtane pogca yıcem mecbur baska bişi bulamıyorm :KK43:

Evden bisey goturme sansin yok mu?Ben oyle yapiyodum sabah kepekli sandvic atistrmalik kuru meyve oglen icin de kuru kofte ayran ya da ton baligi ve salata ..Olmaz mi?

valla benım diyet miyet kalmadı eger bu yemeye kılo verirsem heykelımı yaptrıcam.. bi poğca ve ıkı küt böreği :KK43:

Evden bisey goturme sansin yok mu?Ben oyle yapiyodum sabah kepekli sandvic atistrmalik kuru meyve oglen icin de kuru kofte ayran ya da ton baligi ve salata ..Olmaz mi?

sabah kahvaltımı zaten az yapıyorum evde atıştırıyodum ama böle erken gelıncede mecbur burda yıyorum evden sadece öğlen yemeğimi alıyodum ki iş yerıne getirebileegım yemek bazen olmuyo :KK43: ne bılım bı ayar cekmem lazım yoksa kılo mılo veremem leslıe de dun yapamadım

bugun eve yuruyerek gidecegım yaklasık 35 40 dk suruyo.. daha sonra leslie 4mıll vıdeosunu gordum onu yapcam baya tempolu kendıme gelmem lazım sınır olmaya başladım bu pazara kadar guzel kılo verıp kendımı mutlu etmelıyım

bugun eve yuruyerek gidecegım yaklasık 35 40 dk suruyo.. daha sonra leslie 4mıll vıdeosunu gordum onu yapcam baya tempolu kendıme gelmem lazım sınır olmaya başladım bu pazara kadar guzel kılo verıp kendımı mutlu etmelıyım

Evet leslie baya sıkılaştırıyor ama aksam bana zor geliyo spor yapmak bende şimdi biraz yürüdüm birazdan jillian yapcam

Ben de bugün 1 saat kosubandinda hizli tempoda yurudum..500 kalori yakmisim guya bant oyle diyo ama bakiciiz artik

Beninde kosu bandim bugun geldi hemen basladim. bende kosu bandinda yurudum yarim saat 60 kalori anca gitti sende nasi 500 gitti :KK17: bende hizli hizli yurudum :KK43:

keske vercek altı kılom kalsa canı cıkasıca :KK53: altı kıloda bişe yok verirsin bu dıyetı bıraz uygula ki ben tam tamına uygulamadıgım halde veriyorum havada karada verirsin canım sende takıl bizle gazlamanın etkisi cok fazla :KK14:

Nie pofidikpamuk senin hedef kilo kacta nu arada cok hzli cvp veriosunuz yetsemiorum :/ kusura bakmayin bugun ki diyet listem
4.12.2013
1 porsiyon corba
3-4 tutku biskuvi ( normlde ywmem bugun cnm cok cekti)
Oglen yemegide yok
Aksam 10 kask makarna
Nar eksili salata
4 litre su
1 fncan kiraz sapi cayi

Nie pofidikpamuk senin hedef kilo kacta nu arada cok hzli cvp veriosunuz yetsemiorum :/ kusura bakmayin bugun ki diyet listem
4.12.2013
1 porsiyon corba
3-4 tutku biskuvi ( normlde ywmem bugun cnm cok cekti)
Oglen yemegide yok
Aksam 10 kask makarna
Nar eksili salata
4 litre su
1 fncan kiraz sapi cayi

canım suan hemen hemen bi 10 12 kılo vermem lazım bende yavas gıdıyo vucudum manyak bıraz bak mesela sporu bıraktım havalar sogudu dıye bgun tartıldım hala aynı kılo hatta ıkıyuz uc yuz gramda bazen fazla cıkıyo napıcam bılıyorum leslie de yapamıyorum aksam eve gıdınce yorgun oluyorum dun bıde yuruyecektım ama hava feci soguk onuda yapamadım :26:

X