Bir Gün Bende Anne Olacagim (INSALLAH) Diyenlerin dua topigi...

Amin canım
Bakma akıl verdiğime benim de zaman zaman gözyaşlarım pıtır pıtır dökülüyor ama tweety ne güzel diyor her şeyin bir zamanı var ve biz de sabretmeyi öğreniyoruz

kızlar günaydın benim dün akşam lekelenmem başladı sanırım regl oluyorum bu hafta ben okuyamayacağım ama tesbih falan çekerim bizler için tmm hayırlı cumalar bu arada öpüyorum sizleri..

S.a kızlar 707 kere Ya Varis okudum hepimiz için Allahım kabul etsin inş hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin..

kızlar günaydın benim dün akşam lekelenmem başladı sanırım regl oluyorum bu hafta ben okuyamayacağım ama tesbih falan çekerim bizler için tmm hayırlı cumalar bu arada öpüyorum sizleri..

canım bende öle yapıyorum..adetli olduğumuz hafta o şekilde yaparız artık napalım..

S.a kızlar 707 kere Ya Varis okudum hepimiz için Allahım kabul etsin inş hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin..

Allah kabul etsin canım...ağzına yüreğine sağlıkkk..

kızlar bugün çektiğim tesbihleri yazıyorum

100 salavat
200 ya varis
200 ya vali
200 allahümme ya evvelü
100 sübahallah vebihamdihi
100 ya Allah

şifa olsun canlarım sizlere Allah gönlünüzdeki evlatları bağışlasın hayırlısıyla inşallah tez vakitte Allah ellerimizi boş çevirmesin amin.

duayı paylaşırsanız okur amin yaparım ben hafta sonları giremiyorum biliyosunuz kızlar internet yok malesef eşimin tlf nundan girip bakarım duaya amin derim yani Allah kabul etsin şimdiden.

kızlar hepimiz asına 707 ya varis...........707 ya mütekebbir çektimm...Rabbim kabul eylesinnn

canım seni çok iyi anlıyorum.inan her ay bende aynını yaşıyorum benimde 2 sene oldu.çocugu olan yada hamile bayanları gördüğümde kendimi yarım gibi hissediyorum.kısmet artık zamanı gelince demekten başka bişey gelmiyor elden.

allah kabul etsin inşallah cümlemizin okuduklarını..
Bende yasin okuyorum

kızlar Mevlit Kandiline kadar hatim yapalım diyorum
20 cüz okuduk
10 tane cüz kaldı
kandil 13 ocak bir ay kadar var
isterseniz bir cüz alın, kandilde Peygamberimizin sav ruhuna hediye ederiz
hem de hatim sevabı alırız
hem de dualarımızın daha makbul olmasını umarız inşallah

canim ALLAH kabul etsin katilmak isterdim ama kurani arapca okumayi bilmiyorum

Kizlar nasil gidiyor kimseden ses yok okuyorsunuz degilmi dualarinizi

Arkadaslar eger kabul ederseniz bu cumadan sonra herkese toplu okuyalim dualarimizi ne dersiniz ?:26:​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…