Bir Gün Bende Anne Olacagim (INSALLAH) Diyenlerin dua topigi...

kizlar tamammisiniz ? cuma gunu basliyoruz tedavisi yakin olan kimler var ?

merhabalar arkadaşlar yazdıklarınızı görünce katılmak istedim.benim tedavim şuan sürüyo.bana dua edermisiniz.çok ihtiyacım var.bende sizlere dua ederim.nede olsa rabbim kulun kula yaptıgı duayı daha çok kabul edermiş.

Tamam canim baslayalim..
Benim tedavim hep suruyo yakin diye bisi yok ama netice yok :)
Farketmez kimin cok ihtiyaci varsa ona edelim ilk nasi olsa herkese edicez

merhabalar arkadaşlar yazdıklarınızı görünce katılmak istedim.benim tedavim şuan sürüyo.bana dua edermisiniz.çok ihtiyacım var.bende sizlere dua ederim.nede olsa rabbim kulun kula yaptıgı duayı daha çok kabul edermiş.

tamam o zaman kizlar ilk sizlere dua edelim olur mu ?
diger arkadaslarda okusun cuma gunu baslariz..
asenlies senide ekliyorum listeye bu cumadan diger cumaya kadar ne kadar yasin okursan,
kendin ve ruzgargulu nickli arkadas icin okuyacaksin.. cuma gunude yazar herkes kactane okudugunu duasini yapariz..
ayrica Duasi okunan kisi 700 kez istigfar getirecek Cuma günü ve hergun aklina geldikce istedigi kadar etmesi guzel olur..
Hacet namazi kilinabilir istege gore
Bir de Tesbihat yapilacah Allahin isimleriyle((“Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kaviyyü, Yâ Kadîr")).. 70 er kez.. Duaya katilanlar duasi okunan kisi icin yapacak.. Ama 70 kez olmasi onemli 71 olmaz..
Allah kabul etsin insAllah....

"Allahın isimlerinden biri olan varis (a harfi uzatılarak okunacak) mirasçı anlamına gelen vaaris kelimesi varya iste o.
İşte bu ismi ya vaaris ya vaaris diyerek günde 707 kere okuyanın çocuğu olurmuş denemekte fayda varolmasa da sevaba gireriz allahın adını anmaktan zarar gelmez.." bunuda sitede okudum.. isteyen kendisi icin cekebilir​

Son düzenleme:
"Kur'an okumayı bilenler için : Meryem suresini 41 gece okumak çocuğun olmasına vesile oluyormuş deneyen sonuç alanlar var"​
demis yine ayni arkadas.. isteyen yine kendisi icin ayriyetten okuyabilir gunde 1 tane okuyormussunuz 41 gun INSALLAH nasip olur :KK16:

Son düzenleme:
günaydın..:KK16::KK16::KK16:
Rabbim dualarımızı kalbul etsin inşallah...
cuma'dan cumaya ne kadar okuyabilirsek değilmi tiwitimm yanlış okumadım..:26:
ayrıca paylaştığın bilgiler için Allah razı olsun canım..
ben başladım meryem suresine 15 gün okudum hala devam ediyorum..:KK16:

Canim arkadasim yazmisti onu kopyaladim tessekur ederim... AMIN INSALLAH katilmak istermisin listeye ?

tatlım listeye benide ekle..cuma günleri bende okurum..
ama şimdi adetliyimm..
temizlenince bir tane okurum..
jhaftaya tam başlarım..
bu hafta cuma değilde pazar pazartesi okuyabilirim olurmu..
adetliyim çünkü..

kızlar hamile kalamayan arkadaşlar için 500 tane allahümme ya evelü okudum 10 tanede ayetel kürsi

kızlar bende hepimiz adında 707 YA VARİS çektimm.Allah kabul eylesinn

kızlar hamile kalamayan arkadaşlar için 500 tane allahümme ya evelü okudum 10 tanede ayetel kürsi

böyle aynı kaderi paylaştığım arkadaşlarla tanışmak beni çok mutlu ediyor.güçlü hissettiriyor insanı.allah hepinizden razı olsun.dualarımız kabul olur inşallah.

tamam o zaman kizlar ilk sizlere dua edelim olur mu ?
diger arkadaslarda okusun cuma gunu baslariz..
asenlies senide ekliyorum listeye bu cumadan diger cumaya kadar ne kadar yasin okursan,
kendin ve ruzgargulu nickli arkadas icin okuyacaksin.. cuma gunude yazar herkes kactane okudugunu duasini yapariz..
ayrica Duasi okunan kisi 700 kez istigfar getirecek Cuma günü ve hergun aklina geldikce istedigi kadar etmesi guzel olur..
Bir de Tesbihat yapilacah Allahin isimleriyle((“Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kaviyyü, Yâ Kadîr")).. 70 er kez.. Duaya katilanlar duasi okunan kisi icin yapacak.. Ama 70 kez olmasi onemli 71 olmaz..
Allah kabul etsin insAllah....

çok teşekkürler arkadaşlar.benide aranıza aldınız.dualarınızı esirgemiyorsunuz.içim umut doldu ya.

kizlar tamammisiniz ? Cuma gunu basliyoruz tedavisi yakin olan kimler var ?

bende varım, 2 dakika önce önce adet olduğumu gördüm. Bu ayda olmadı. Ağla ağla şişti gözlerim, bebeklerimiz doğmadan çok ağlattı bizi, çok bekletti:KK43: inşallah bu ay bizim için hayırlı olur... Mutlu oluruz:KK43: DULARIMIZ KABUL OLUR İNŞALLAH

Son düzenleme:
günaydın..:KK16::KK16::KK16:
Rabbim dualarımızı kalbul etsin inşallah...
cuma'dan cumaya ne kadar okuyabilirsek değilmi tiwitimm yanlış okumadım..:26:
ayrıca paylaştığın bilgiler için Allah razı olsun canım..
ben başladım meryem suresine 15 gün okudum hala devam ediyorum..:KK16:
ALLAH kabul etsin canim.. evet cumadan cumaya ne kadar okursak :KK16:diger cuma yazarsiniz kac tane okudugunuzu:KK16:
tatlım listeye benide ekle..cuma günleri bende okurum..
ama şimdi adetliyimm..
temizlenince bir tane okurum..
jhaftaya tam başlarım..
bu hafta cuma değilde pazar pazartesi okuyabilirim olurmu..
adetliyim çünkü..
tamam canim kac tane okursan bu hafta ruzgargulu ve asenliesin niyetine okuyoruz :nazar:
ALLAH razi olsun canim... :KK16:
kızlar bende hepimiz adında 707 YA VARİS çektimm.Allah kabul eylesinn
AMIN ALLAH razi olsun canim :KK16:
bende varım, 2 dakika önce önce adet olduğumu gördüm. Bu ayda olmadı. Ağla ağla şişti gözlerim, bebeklerimiz doğmadan çok ağlattı bizi, çok bekletti:KK43: inşallah bu ay bizim için hayırlı olur... Mutlu oluruz:KK43: DULARIMIZ KABUL OLUR İNŞALLAH

canim uzme kendini lutfen ALLAH buyuk elbet vardir zamani AMINN:KK16:
senide ekliyorum listeye :)

Son düzenleme:
Kizlar bu hafta ruzgargulu ve asenlies arkadaslarimiz icin basliyoruz okumaya haydi BISMILLAH... cumadan cumaya kac tane okursaniz.. cuma gunude kays_arkadasimiz duasini ben yaparim demisti ben bilmiyorum duasi nasil yapiliyor :26:haydi INSALLAH ALLAH dualarimiz kabul etsin evlerimiz senlensin INSALLAH:KK16:

canım dualarına bütün kalbimle amin diyorum ama kendini böyle üzme:KK43: benim 7 senedir olmuyor. Yumurta takipleri tedaviler sırasında ben de ağladim kendimi kastım. Adeta kendi kendimi kilitledim. Fakat yeni yeni bu işte moralin ve inanmanın her şeyden önemli olduğunu anlamaya başladım. Senin de yapman gereken inançla duayla tedavilerine devam etmek, kafanı dağıtmak.

allahım tez zamanda kavuşturur inşallah seni yavruna... Benim 2 yılda pskolojim bitti. çaresizlik çok kötü bir şey, derdimizin çaresi ilaçlar tedaviler değil, ben bunu bügün daha iyi anladım. Hayallerimiz hergün hayal oluyor. 2 saate kadar çok umutluydum, tamam oldu bu sefer derken ama yine olmadı, demekki vakti gelmedi diye kendimi teselli etsemde göz yaşlarım neden durmuyor anlamıyorum:KK43: allahım hepimize sabır versin

Duasi okunan kisi 700 kez istigfar getirecek Cuma günü ve hergun aklina geldikce istedigi kadar etmesi guzel olur..
Bir de Tesbihat yapilacak Allahin isimleriyle((“Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kaviyyü, Yâ Kadîr")).. 70 er kez.. Duaya katilanlar duasi okunan kisi icin yapacak.. Ama 70 kez olmasi onemli 71 olmaz..
Allah kabul etsin insAllah....​

Son düzenleme:
ALLAH kabul etsin canim.. evet cumadan cumaya ne kadar okursak :KK16:diger cuma yazarsiniz kac tane okudugunuzu:KK16:

tamam canim kac tane okursan bu hafta ruzgargulu ve asenliesin niyetine okuyoruz :nazar:

ALLAH razi olsun canim... :KK16:

AMIN ALLAH razi olsun canim :KK16:

canim uzme kendini lutfen ALLAH buyuk elbet vardir zamani AMINN:KK16:
senide ekliyorum listeye :)

çok teşekkür ederim allah razı olsun benide aranıza aldığınız için, bir başkasının bir başkasına ettiği dua çok hayırlıymış, şuanda adet olduğum için elimden bir şey gelmeyecek ama haftaya allah nasip eder ise bende sizinleyim.

çok teşekkür ederim allah razı olsun benide aranıza aldığınız için, bir başkasının bir başkasına ettiği dua çok hayırlıymış, şuanda adet olduğum için elimden bir şey gelmeyecek ama haftaya allah nasip eder ise bende sizinleyim.

ALLAH hepimizden razi olsun canim.. :KK16:
tamam canim nasil istersen ben ekledim seni listeye :KK16:

X