Bir Gün Bende Anne Olacagim (INSALLAH) Diyenlerin dua topigi...

listeye benim adımı eklemişsin ama ne okucağımı bilmiyorum ben :44:

Canim ruzgargulu ve asenlies arkadasimiz icin okuyabildigin kadar yasin ve Tesbihat yapilacak Allahin isimleriyle((“Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kaviyyü, Yâ Kadîr")).. 70 er kez.. Duaya katilanlar duasi okunan kisi icin yapacak.. Ama 70 kez olmasi onemli 71 olmaz..
ALLAH kabul etsin INSALLAH..yalniz bu cumadan sonra toplu okuyalim diye dusunuyorum her cumada duasini yapariz:KK12:

Canim ruzgargulu ve asenlies arkadasimiz icin okuyabildigin kadar yasin ve Tesbihat yapilacak Allahin isimleriyle((“Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kaviyyü, Yâ Kadîr")).. 70 er kez.. Duaya katilanlar duasi okunan kisi icin yapacak.. Ama 70 kez olmasi onemli 71 olmaz..
ALLAH kabul etsin INSALLAH..yalniz bu cumadan sonra toplu okuyalim diye dusunuyorum her cumada duasini yapariz:KK12:

Allah razı olsun arkadaşlar ya inanın çok mutlu oluyorum.umutlarımı yeşertiyorsunuz.hepimizin desteğe özellikle ortak duyguları paylaştığımız arkadaşlarımızın desteğine okadar ihtiyacımız varki.çünkü bizi bizden daha iyi kimse anlayamaz.allah hepimize annelik duygusunu tatmayı nasip etsin inşallah.

Dua topigimiz hayirli olsun kizlar INSALLAH ALLAHIN izniyle hepimiz anne olacagiz :KK16:

Dua listesindekiler..
> agustos72
> aybizim
> asenlies
> berree
> Bitterkuzucuk
> blaze ash
> ChocolateChips
> evrakcu
> fertilesoul
> invoice
> isyan123
> kays_
> miskamber
> nazar88
> Rüzgargülü
> senfatma
> true_blood
> Tweety
> taltua

Baska katilmak isteyen arkadaslar varsa kapimiz acik... :KK16:

beni aranıza alır mısınız... bende anne olmak istiyorum...

99 esmanın her birimi 70er kez okuncak

Allah razı olsun arkadaşlar ya inanın çok mutlu oluyorum.umutlarımı yeşertiyorsunuz.hepimizin desteğe özellikle ortak duyguları paylaştığımız arkadaşlarımızın desteğine okadar ihtiyacımız varki.çünkü bizi bizden daha iyi kimse anlayamaz.allah hepimize annelik duygusunu tatmayı nasip etsin inşallah.
ALLAH herkesten razi olsun gercekten..
INSALLAH canim :KK16:

beni aranıza alır mısınız... bende anne olmak istiyorum...
Tabi adini ekliyimmi listeye :26:

99 esmanın her birimi 70er kez okuncak
sadece orda yazanlar canim :26:
Olabilir aslında ama mutlaka devam edelim tweety:)) Toplu dua etmeyi çok sevdim ben. Rüyalarıma bile giriyor:)))
Edelim INSALLAH ama listeye toplu okuyalim her hafta cuma gunleride duasini yapalim diyorum.. :KK16:
ALLAH razi olsun canim :KK16:

merhaba arkadaşlar ben geldim yeni bir kargaşadan çıktım yni yeni sıkıntılar oldu umarım bundan sonrası hayırlı olur... zor bır hafta geçirdim topiğiniz hayırlı olsun.ilk girdiğimde telefondan girdim diye pek birşey yazamamıştım tanışmadığımız arkadaşlarla tanışalım :KK3:

Allah senden de razı olsun arkadaşım. Başkalarına dua etmeye o kadar ihtiyacım varmış ki anlatamam... Rabbim affetsin ama senelerdir kendim için istemek beni yormuş:KK43:Derttaşlarıma dua ettikçe inanin kendi derdim hafifledi:)

Günaydın herkese :KK3:

ben 3 Yasin okudum dün,bir de 70 adet Allahın isimlerini de çektim arkadaşlarımız için.Allah kabul etsin.

twetyy banlanmış ..noldiiii acaba

kızlar bencede toplu edelim.herşey güzel olcak Allahın izniyle:21::21::21::21:

Sizin için 5 Yasin okudum. Esmaül Hüsnaları da okuyup dua ettim:KK16: :KK16::KK16:
Rabbim dualarımızı kabul eder inşallah.
Bu arada tedavilerinizde hangi aşamadasınız? Aşılama, tüp bebek:26:

toplam 2 yasin okuyabildim:26: esmalarıda okudum Allah kabul etsin

bayanlar bende anne olmak istiyorum 4 yıldır toplu dua listenize beni de ekleyin yalnız heran regl olabilirim neler yapılacak bana anlatın canlarımmmmmmmmmmmm:KK16:

Iyi aksamlar kizlar tesbihatlari okudum 2 tanede yasin okuyabildim Allah kabul etsin...

Tivitinin banı açılcaktı bugün,bir de duayı bir arkadaş yapıcaktı ama o da hiç yazmadı sanırım :44:

arkadaslar ben 5.tüp bebege basladım bugun transferın 5. gunu ALLAH rızası için banada bı dua edermısınız

X