Bir Gün Bende Anne Olacagim (INSALLAH) Diyenlerin dua topigi...

200 YA VARİS okudum kızlar..yasin okuyamadım ben..hafta sonu berbat yoğun geçti..
beni listeden çıkarabilirsiniz kuzularım...ben buraya böle varis ve tesbşhat çekerimm..aklımda ve kalbimdesinizz

ALLAH kabul etsin canim INSALLAH
neden cikmak istiyorsun ki ? ben hic ugramayanlari sileyim diyorum :44:

ALLAH kabul etsin canim INSALLAH
neden cikmak istiyorsun ki ? ben hic ugramayanlari sileyim diyorum :44:

yasin okuyamıyorum tatlım ondann..
iş ev, kurs derken oturamıyorum bir türlü..
ama tesbihat çekerimm hergünn kabul ederseniz..

yasin okuyamıyorum tatlım ondann..
iş ev, kurs derken oturamıyorum bir türlü..
ama tesbihat çekerimm hergünn kabul ederseniz..
tabiki canim gonlunden ne koparsa zaten simdilik duzenli bir duamiz yok iyi basladik ama listedekilerden ugrayan yok
sağol canımmmmmm hepimizin ağzına sağlık

inşallah canımlisteyi yeniledin mi canımmmmmmmmmmmm:26:

ben sizide ekliyorum canim listeye bakalim gelen giden olmassa daha silecem bastan yenileyecem listeyi

tabiki canim gonlunden ne koparsa zaten simdilik duzenli bir duamiz yok iyi basladik ama listedekilerden ugrayan yok

ben sizide ekliyorum canim listeye bakalim gelen giden olmassa daha silecem bastan yenileyecem listeyi

tamam canım

merhba arkadaşlar allah dualarımızın ehepsini kabul etsin inşallah twitimm senin haırlı olsun başlangıcın dua edeceğim sana hayırlarla bebeğinin yaşam sevıncını öğrenirsin inşallah canım.. hayrlı haberlerii bekliyoruz

burda olanlara başlayalım duaya sonradan gelen olur
Kisiye ozel okumuyoruz artik canim.. liste belli herkes icinden ne gecerse listede ismi gecenleri sayip okusun bence,
yasin olur tesbih olur ne isterseniz..
Sagol canim ALLAH razi olsun
kızlar ben tesbih çekebiliyorumm tesbih çekmeye devam ederim :))

Tamam canim..

İnşallahhh kızlar hayırlı busürü ewlat versn rbbm bize inşllah amiiinnn:)

Pek ziyaretçisi yok topiğimizin ama sizler için 3 Yasin okudum kızlar. Allah kabul eder inşallah:)))

ağzına sağlık canım bende 707 ya varis,150 tane de ya semi çektim yatmadan da yasin okuyacağım inşallahhhhhhhhh

bayanlar YASİNİ de okudum azönce rabbim kabul etsin inşallahhhhhhhhhhhh
ALLAH RAZI OLSUN KIZLAR
kızlar yarın kan sonucum cıkıcak nolur bende dua bekliyorum hepinizden
INSALLAH guzel HAberler almissindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…