Bir görümce olarak yazıyorum

Hani kiz zaten diyomus bu cocuk baskasindan diye belkide o zaman hamileydi illa biriyle evlenmek zorundaydi o kiside abiniz oldu bence intihara kalkistigina gore bu kadar evlenmek istemesinin baska ne gibi aciklamasi olabilir

Hani kiz zaten diyomus bu cocuk baskasindan diye belkide o zaman hamileydi illa biriyle evlenmek zorundaydi o kiside abiniz oldu bence intihara kalkistigina gore bu kadar evlenmek istemesinin baska ne gibi aciklamasi olabilir
Herşeye ihtimal verir oldum zaten.. kardeşimi ikna edemedim. Karşı çıktım önce. Benim yanındayken kabul dedi. Gittikten sonra yine konuşmuş.
Sizlerin söylediğini en baştan söyledim.
Aranızda uçurum var dedim. Sen üni mezunusun, dışardan öğrenmiş okuma yazmayı, çocuklarına ne verecek dedim. Abla ben eğitirim gerekirse dedi.
Düşünün ki kız kardeşimle konuşmaya başlayınca -daha sevgililik falan yok sadece tanıştırılma- bütün köye söylemiş sonra da dedi ki: bütün köy duydu, dedikodu çıktı, gel nikah kıy bana diye baskı yapmaya başladı. Daha bir kez yüz yüze görüşmüşler düşünün. Ablam dedim ne dedikodusu ?? Sen bişeymi yaşadın hayır dedi. Devamı malum

kardeşiniz aklını başına toplamalı bu gelin yapışmış resmen
dna testi yaptırmalı önce ona göre yolunu çizmeli

Bence kardesinizi hemen o kizdan kurtarin ikna edip dna testi yaptirin kizdan habersiz sonrasi corap sokugu gibi gelir zaten hayatini daha fazla mahvetmesin

kardeşiniz aklını başına toplamalı bu gelin yapışmış resmen
dna testi yaptırmalı önce ona göre yolunu çizmeli
Ya DNA testinden filan bişey çıkmaz tabii ki. Hangi salak başkasından olan çocuğunu kocasına ima eder de test yaptırıp ortaya çıkmaya zorlar? kız kendine güvenmese zırt pırt senden değiller mi diyecek? beyinsiz mi? kimbilir belki de aksine teste zorluyordur, sonra kocam bana güvenmedi çocuklarımıza test yaptırdı aşağılandım hakarete uğradım diye kıyameti koparacak

eşinden gizli saklı yaptırabilir mi ki kardeşiniz
bu kadın sürekli kavga gürültü mü istiyor yaa anlamadım

Çocuk gelinlerden verdiğin örnekleri savunuyorsun ama sende o kültürdensin canım beni anladığım bu. Aslen nerelisin çok merak ettim? Ailecek tedavi görmelisiniz. Kimse durduk yere küfür etmez abiniz de pek uslu durmuyor gibi. Karılık demek yemek bulaşık ütü değil bu arada! Abin hizmet için evlenmiş ama sert kayaya çarpmış şimdi de isyan ediyor

Okumuş sosyo kültürel durumu bu kadar yerinde bi adamın köyden bir kızla evlenmesi. Kız ruh hastası ama düzgün olsaydı da denk bir evlilik değil ki zaten.kardeşiniz hangi akla böyle birini kendine yakıştırdı? Çok üzüldüm düzelse dahi denk olmadıklarını düşünüyorum zorlamaya gerek yok kardeşiniz mutlu huzurlu keyifli bi hayat sürebilecekken ne zoru var da bu çileyi çeksin.

eşinden gizli saklı yaptırabilir mi ki kardeşiniz
bu kadın sürekli kavga gürültü mü istiyor yaa anlamadım
Konu sahibi ben değilim:) ama içine şüphe düştüyse bence de gizliden yaptırılabilir. Biraz pahalı bir testmiş diye duydum. Hiçbir yuvanın yıkılmasını istemem şahsen hele de çocuk varsa. Ama dava açılacaksa sanırım dna testi de talep ediliyor ve resmi olarak yapılıyor test

Kardeşime DNA testi yaptırabilirsin dedim. Eğer gerçekse yüzleşememekten korkuyor sanırım. Hangi erkek böyle bir söylem karşısında ‘dengesiz dengesiz konuşuyor’ deyip susar.
Valla bu işin şakası olmaz.nasıl bi kadınmış kocasına böyle birşey söylüyor.haberlerde görmüştüm kadının biri sinir anında çocuklardan birinin ondan olmadığını söylemiş kocasına. adam gidip test ettirmiş gerçekten o çocuğu adamdan değilmiş.

+10000

Yorumları okuyayım belki kardeşinizi haklı bulacak bir cümle yakalarım diyordum da 5 sayfadır okuyorum, yok bulamadım. Neresinden tutsam elimde kalıyor.
28 yaşındaki kocaman ADAM 18 yaşında bir ÇOCUKLA evlenirken neyi amaçlamıştı?
He pardon kendisine yemek yapar, kahvaltı hazırlar, ütü yapar vs.
Kardeşiniz tamamen kendine hizmetçi almayı hedeflemiş.
Kızın durumu zaten ortada; kesinlikle psikolojik tedavi görmeli. Bekarken nasıl bir ortamda büyümüşse artık (görümcesinin yanında öz kızına seni doğuracağıma taş doğuraydım diyen bir anne bekarken de farklı değildir bence)
Psikolojik sorunları olan birinin yaptıkları hata olamaz bence. Bir şekilde tedavi olmalı ve kardeşiniz de boşanmalı. Çocuklardan da emin olamıyorsa dna testi yaptırsın.

Köy kızları artık eskisi gibi değil hep söylüyorum. Kardeşiniz de üniversitede hiç mi görüp geçirmemiş bilemedim. Gerçi erkeklerin çoğunda mental kapasite ve kadına dair zihniyet bu şekilde olduğu için çok görmedim.

Görüşmeyi kesin, kardeşinizin yanında olun. Onda da peygamber sabrı varmis. Davayı açsın bütün bunları kanıtlayıp DNA testi istesin , çocuklar kendisininse alsın bıraksın bu kadını. Niye sabrediyor anlamadım Allah yardım etsin hepinize

ayy pardon

Bence de her şeye he der her istediğimi yaptırırim diye evlenmiş sert kayaya çarpmış

Olayları bir de gelinden dinlemek lazım. Sizin anlattığınız kadarıyla normal görünmüyor ama maşallah kardeşiniz gelini tekrar hamile bıraktığına göre araları çok da kötü değil yada size karısını şikayet edip akşam karısından ilgi bekliyor demekki. Dna testi yaptırın demişler ama bence bu çok alçaltıcı birşey. Öyle birşey yaptırsa ileride çocuklarının yüzüne nasıl bakacak? İşin daha da kötüsü çocuklar kardeşinizin çıkmazsa ne yapacak? Bunca yıl bağrına bastığı evladını çıkartıp sokağa mı atacak? O çocuğun psikolojisi ne olacak? Bilemedim ben.

aman bosansin gitsin yaa neyi hala sirdurmeye devam.ediyorsunuz ki boyle biriyle nasil yasayacak kardesiniz eger bu gelin tam.anlattiginiz gibiyse kardesinize cok uzuldum.cunku bunun edepsiz hayasiz terbiyesiz oldugu kadar kardesinizde hayali esepli muhafazakar bir insan allah yardimcisi olsun

Of gerçekten bela. Abın neden hala bosanmıyor? Her istedıgını yapmayın su kızın ben ayar oldum okudukça

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…