Bir erkek severse de aldatırmı

hmyraa_

Hayırlısı ya...
Kayıtlı Üye
14 Mart 2012
2.976
1.733
Bir erkek severse de aldatırmı çok merak ediyorum neden hep aynı senaryo hiç anlamam. Erkek aldatır ,evliyse eğer bi hataydı der sevgiliyse zaten çeker gider geneli .Bu dünyada aldatmayan erkek kaldımı çok merak ediyorum ya erkekler neden birine sadık kalamaz .Birde aldatılan bir kadın kalmalimi gitmelimi sizce ? Kafamda deli sorular :)

Karakterli insan aldatmaz. Evet aldatmayan erkek de vardır.
Birazdan sırf kendi eşi aldattı evet her erkek aldatır diyen kadınlar gelebilir.
Siz nasıl kendinizden eminseniz dünyada tek bir ahlaklı insan olmayacağından evet her erkek aldatmaz.
Kafası karıştı diye aldatmaz.
Karısı hamile ama cinsellik ihtiyacı var diye aldatmaz.
Uzak mesafe ilişkisi yaşıyor diye aldatmaz.
Alkollü diye aldatmaz.
Karaktersizse aldatır. Aldatmanın da öngörüsü olmaz. Öğrendikten sonra yol verirsin biter gider.

Aldatir. Enistem abla mi kac kere aldatti sayisini unuttum. Hatta bebek bile aldırdı salak ablam hep affetti

Severseyi bilmem ama aşıksa aldatamaz, saygılıysa andatamaz, insansa aldatamaz, karakter sahibiyse aldatamaz. Bütün bunlara rağmen evet ama ben seviyorım derse bilemedim

Şöyle ki ;beni aldatan eski kocam beni aldattığı kadınla birlikte ve şimdi sürekli onu aldatıp yakalanıyormuş yani aldatmak sevgi ya da sevgisizlik değil karakter meselesidir bence.Aldatılan kadında koşulları sağlayıp kalmamalıdır çünkü insanın psikolojisini bozacak bir yıkım kimsede kusura bakmasın da bir erkek için psikolojisini de bozmamalı bir kadın

Bugün televizyonda bir kadın seven erkek aldatmaz.Boşluğa düsen erkek ya içer ya aldatir diyordu.Sonuç itibari seven aldatmaz

X