Bir erkek neden takip etmediği halde sürekli hikayelere bakar

Anoniemm_430

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2022
31
3
25

Bir erkek neden bir kızın surekli Storysine bakar takip etmediği halde?​

Story me bakıyor ama takip etmedigi halde sürekli bakıyor. ama yazincada mesela bir keresinde mesajlara görüldü ati sence neden böyle yapiyo?

Can skntısndan insan mı stalkliyacak sanmıyorum çünkü takip etmiyor can skntisandan sadece takip ettiklerini. Storye bakar insan bence
Yooo gayet bakıyorum valla 😁
Bir erkek hoşlanırsa o baktığı hikayeye cevap yazar, konuyu bir yere taşır. Üzgünüm ama öyle uzaktan bakmaz yami.

Can skntısndan insan mı stalkliyacak sanmıyorum çünkü takip etmiyor can skntisandan sadece takip ettiklerini. Storye bakar insan bence
Ben can sıkıntısından takip etmediğim halde her gün Merve boluğur ve sevgilisinin hikayelerine bakıyorum mesela. Acaba Merve de hakkımda böyle düşünüyor mudur 🥰😂😂

+1000

Sen merak edip yazıcaksın, laf atıcaksın vs vs
Çok istiyorsa kendi yazsın.
Esasında hesabını bi süreliğine gizle bakalım tepkisi ne olacak?
2 gün gizli kalsın, 3. Gün aç. Baktın hala bakmaya devam ediyor o zaman daha net anlarsın
Ben hesabımı gizli yaptım dediğin gibi üstesinden 1.5 hafta geçti hala hikaylerime bakiyor

Bir erkek neden bir kızın surekli Storysine bakar takip etmediği halde?​

Story me bakıyor ama takip etmedigi halde sürekli bakıyor. ama yazincada mesela bir keresinde mesajlara görüldü ati sence neden böyle yapiyo?
Hesabınızı gizli yapıp adama yazmaz iletişimi keserseniz o zaten size yazae meraklı görünmeyin adam size yürümeden siz adama koşarsanız cepte oluesunuz hemen o yüzden bir agirliginiz olsun

+1000

Sen merak edip yazıcaksın, laf atıcaksın vs vs
Çok istiyorsa kendi yazsın.
Esasında hesabını bi süreliğine gizle bakalım tepkisi ne olacak?
2 gün gizli kalsın, 3. Gün aç. Baktın hala bakmaya devam ediyor o zaman daha net anlarsın
hesabını bir süre gizle gerçekten ilgileniyorsa takip isteği gönderir ve storylere o şekilde bakar

X