Bir erkek neden takip etmediği halde sürekli hikayelere bakar

Anoniemm_430

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2022
31
3
25

Bir erkek neden bir kızın surekli Storysine bakar takip etmediği halde?​

Story me bakıyor ama takip etmedigi halde sürekli bakıyor. ama yazincada mesela bir keresinde mesajlara görüldü ati sence neden böyle yapiyo?

Of 2 yıldır bir adım atmamış, toplamda attığı adım story'e bakmak, mesajına ise cevap vermemek.
Başka adam mı yok? Gizle hesabını, çocuğu da aklından sil bence.
Ha bir de takip etme yani unfollow et. Seni takip etmeyen adamı sen niye ediyorsun?
Sperm peşinde koşan yumurta gibisin, yani doğaya aykırı davranma.

Sperm yumurtanın peşinden koşacak.

Benim de tanımadığım ve takip etmediğim halde paylaşımlarını merak ettiğim insanlar var. Benim baktığım kişiler kadın öyle bir beklentim çıkarım da yok.

Story me bakıyor ama takip etmedigi halde sürekli bakıyor. ama yazincada mesela bir keresinde mesajlara görüldü ati sence neden böyle yapiyo?
Aşık olmuş, muhtemelen utanıyor cevap vermeye. Siz üstüne düşüp utancından siyiracaksiniz artık.

Sizin bu duruma düşmeyin, merak etmeniz için. Yazmayın da gormeyinde. İlgisi olan adam ekler, yazar, muhataba alır. Böyleleri tehlikeli bir versiyondur

Sevgilisi vardır ya da evlidir g*tü yemiyordur takip etmeye öyle story bakıyodur Allah ın hanzosu.

Senin böyle kafan karışsın diye.

Of 2 yıldır bir adım atmamış, toplamda attığı adım story'e bakmak, mesajına ise cevap vermemek.
Başka adam mı yok? Gizle hesabını, çocuğu da aklından sil bence.
Ha bir de takip etme yani unfollow et. Seni takip etmeyen adamı sen niye ediyorsun?
Sperm peşinde koşan yumurta gibisin, yani doğaya aykırı davranma.

Sperm yumurtanın peşinden koşacak.

Birkaç konuda yorumlarına denk geldim devamlı cinsellikle alakalı yazıyorsunuz çok ilginç her konuyu cinselliğe bağlamanız. Ki ayrıca konu sahibi adamın peşinden koşmuyor adam konu sahibinin storylerine bakıp onun yazmasını sağlamaya çalışıyor. siz olayı cinselliğe bağlayacağım diye yanlış anlamışsınız bence :KK48:

Sebepsiz. Erkekler biraz düzdür hiçbir niyeti yoktur. Merak etmiştir bakmıştır bu kadar.

Birkaç konuda yorumlarına denk geldim devamlı cinsellikle alakalı yazıyorsunuz çok ilginç her konuyu cinselliğe bağlamanız. Ki ayrıca konu sahibi adamın peşinden koşmuyor adam konu sahibinin storylerine bakıp onun yazmasını sağlamaya çalışıyor. siz olayı cinselliğe bağlayacağım diye yanlış anlamışsınız bence :KK48:
😅😅😅😅😅
Her konuyu illa oraya bağlayacak.
Artık nasıl bir yokluksa 😅😅😅

X