Bir erkek neden böyle davranır?

Benim anlayamadığım ben birşeyler hissetmediğim birini asla merak etmem nereye gitmiş ne yapmış, hesap sormak aklıma bile gelmez. Neden böyle yaptın diye sorduğumda senin iyiliğin için dedi. O insanlar kötüymüş beni üzebilirmiş ondan beni korumak istemiş.

Canım hala onun yaptıklarında mantıklı bir açıklama arıyorsun farkında mısın ama mantık falan yok bunu hiçbir yerinde. Neresinden tutsan elinde kalır adam dengesizin teki farklı bir ruh halinde anlamaya çalışma yoksa daha çook şaşırırsın üzülürsün kırılırsın sinirlenirsin ama yine de çözemezsin böylesini. Olan sana olmuş hoşlanmışsın ilgisinden dolayı oldu belkide ama emin ol onunla artık muhatap olmadıkça unutacaksın ve iyi ki uzak durmakla kendime bu iyiliği yapmışım diyeceksin.

Çünkü o başka birini bulmuş .

Aslında başka biri olmadı yani. Ben araya mesafe koyunca da bozuldu küstü. Üzerinden yaklaşık 2 ay geçti ama hala hayatında biri yok. Ve ben hala olayı anlamaya çalışıyorum.
Belki de cinsel.tercihi farklidir .gizli sevgilisi vardir. Ortama da dedikodu cikmasin anlamasinlar diye seni sevgili gostermistir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…