Bir erkek neden böyle davranır?

Benim anlayamadığım ben birşeyler hissetmediğim birini asla merak etmem nereye gitmiş ne yapmış, hesap sormak aklıma bile gelmez. Neden böyle yaptın diye sorduğumda senin iyiliğin için dedi. O insanlar kötüymüş beni üzebilirmiş ondan beni korumak istemiş.

Canım hala onun yaptıklarında mantıklı bir açıklama arıyorsun farkında mısın ama mantık falan yok bunu hiçbir yerinde. Neresinden tutsan elinde kalır adam dengesizin teki farklı bir ruh halinde anlamaya çalışma yoksa daha çook şaşırırsın üzülürsün kırılırsın sinirlenirsin ama yine de çözemezsin böylesini. Olan sana olmuş hoşlanmışsın ilgisinden dolayı oldu belkide ama emin ol onunla artık muhatap olmadıkça unutacaksın ve iyi ki uzak durmakla kendime bu iyiliği yapmışım diyeceksin.

Universiteye ilk başladığımda sınıfta hoşlandığım bir çocuk vardı. Bana öyle bir şey yaptı ki nedenini hala çözemiyorum. Siz söyleyin kızlar nedir adamın aklındaki?
1. Lise bitmeden önce hemen kız arkadaşından ayrılmış, zaten yaz geçti biz başladık üniversiteye
2. Her akşam mutlaka mesaj atardı, atmasa arardı. Ve hesap sorar gibi konuşurdu. Nerdesin, nereye gittin, kiminle gittin gibi.
3. Sürekli birlikte birşeyler yapmak isterdi. Öğlen yemek yiyelim, çıkışta birşeyler yapalım vs.
4. Mesela sosyal medyada dışarda yemek yerken sofranın resmini paylaşırdım. Görür görmez mesaj atardı, sorduğu soru: kiminlesin?
5. Sürekli iltifatlar, iyi ki seni tanımışım, sen başıma gelen en güzel şeysin vs. Bazen yalandan sallama övgüler yapardı, çok eğreti dururdu yani. Mesela çok kötü giyindiğimde çok güzel olmuşsun filan. Halbuki o gün çok kötüyümdür yani. Yapmacık övgüler işte.
6. Beni kızlardan bile kıskanırdı. Kızkıza yemeğe giderdik kıyameti koparırdı.
7. En önemli sırlarını benimle paylaşırdı. Bir tek seninle paylaşıyorum derdi. Bir de bazen çok basit sıradan birşeyi de söylerdi bana. Ama onu yaparken bile sanki dünyanın en önemli gizemini söylüyormuş gibi beni bir köşeye çeker, pısır pısır söylerdi. Biri yaklaşsa hemen panik olurdu, sanki çok gizli birşey söylüyormuş gibi. Söylediği de atıyorum dün akşam şu yemeği yedim gibi, çok saçma şeyler yani.
8. Bu böyle aylarca gitti. Tüm sınıf artık bizi sevgili sanıyordu. Çünkü sürekli beraberdik. En sonunda adı konulmamış ilişkiye ad koyayım dedim. Duygularımı söyledim. Sen beni yanlış anladın sen benim en yakın arkadaşımsın, ben seni arkadaş olarak seviyorum ama o kadar yani dedi.
Bir erkek neden böyle davranır sizce?
Çünkü o başka birini bulmuş .

Aslında başka biri olmadı yani. Ben araya mesafe koyunca da bozuldu küstü. Üzerinden yaklaşık 2 ay geçti ama hala hayatında biri yok. Ve ben hala olayı anlamaya çalışıyorum.
Belki de cinsel.tercihi farklidir .gizli sevgilisi vardir. Ortama da dedikodu cikmasin anlamasinlar diye seni sevgili gostermistir

X