Bir erkeğin yanaktan dudaktan öpmesi yaklaşmak istemesi sarılması normal m?i

O yaşta bir erkeğin bunları istemesi çok normal.Şimdiki veletler daha liseye gelmeden istiyor bunları.Bence ters bir durum yok ama çok rahatsız ediyorsa sizi bu durum konuşun onunla.

bilemedim ki ne desem herkesin tutumu bir deil nisamlimdan onceki erkek arkadasim beni dudagimdan optu diye ondan ayrilmsitmmm coook kati kuralciydimm hehehehe arkadaslar araisnda dalga konusuydum oda mi opmeye kalktida ayrildin fln dediler ama biz bayanlar ozelimizi kisitlioruz olmasi gereken de o eger icin den opmek geliyorsa kalbinde bir sikinti olmuyorsa o insan dorudur derim ben

18 i bilmem de 28 e gelince değil erkek iki tarafta ister diye düşünüyorum

bende 15-16 falan sandım..yani tabiki normal..arada cinsel çekim zaten olur :)

sınırını koymak size kalmış,ama sırf sarıldı öptü diye de ayrılmak fazla saçma

bi erkeği öpmek istemesinden normaldir diye düşünüyorum
28 yaşındaymışsın sence fazla utangaç değil misin?:44:

istemesi normal ama bence taviz tavizi getirir şimdi öptürsen sonra devamını istemeyeceğini bilemezsin. benim sözlümde öle yakınlaşınca ben düzgünce konuşmuştum. evli değiliz o yüzden bana anlayış göstermen gerektiğini düşünüyorum demiştim. sağolsun çok anlayışlıdır. senden de bu tepkiyi beklerdim zaten gözümde daha bi değerli oldun demişti. o günden sonra da asla zorlamadı.
ama bunlar kişisel konular istiosan öpebilirsin tabi kendini kullanılmış hissetme, kendin de istiosun sonuçta.

Bir kızın en değerli çeyizi öpülmemiş dudaklarıdır diycem herkes küfürü basıcak biliyorumBu işin şakasıda canım öpmek karşılıklı çekim gücüyle olan bişeydir bence.Hadi kalk öpüşücez diye bişey olmaz düşünülmez biranda oluverir.Sınırını bildiğin ve bildiği sürece kötü kaka bişey değildir ki o da bir sevgi gösterme biçimidir.Kullanmak değildir insan ancak aşık olduğu bir adamı kadını öpmek ister bence.

kişiden kişiye değişiyor bu durumlar ama ben böyle bir durumda ciddi anlamda çok katıyımdır 20 30 18 yaş hiç fark etmez bence insan her ne yaşta olursa olsun bazı mesafeleri sevgilisi ile korumalı yani genelleme yapmak gibi olmasın ama aman yaşında ne var öpüş e sonrası da geliyor görüyoruz öpüşmeyi isteyen insan ayrın bir gün de sevişelim demeyeceği ne malum yani. belki bazılarına saçma gelebilirim ama bunlar benim şahsi fikrim herkes birbirine saygı göstermeli ama dediğim gibi ben çok katıyım bu konularda hem de çok..

herkes kendi fikrini acikca soylemis, ben de soyleyeyim. oncelikle kimseyi 2 ayda taniyamazsiniz, 2yilda bile taninmiyorki.. her neyse gelelim opusmeye, sizi bu kadar arzulayan bir erkek degil opusmek daha da ileriye rahatca gidebilmek icin, hemen evlenme prosedurlerine baslar, ne bilim anneler tanisir soz kesilir falan kaldi ki (eger sizin icin onemliyse Islam da dini nikah kiyilmadan birbirinize haramsiniz degil opusmek el ele tutusmak dahi haram) aranizda sizi baglayan ciddi bir sey yok.. bakin bazi arkadaslar demis ya ''eski nisanlim eski sevgilim vs.cok seviyordum masumca opsutuk'' ne oldu opustuler o anin tadini cikardilar fakat simdi daha mutsuz anlar yasiyorlar siz 28 oldgunuza gore o da o sularda bir yastadir diye dusunuyorum evlnem istemesi ve daha ciddi konulardan bahsedilmesi gereken bir donemdesiniz, iste bu durumlardaki tutumunu sinayarak dogru insan mi degil mi degerlendirme yapabilirsiniz.. demem o ki: ciddiyetinizi koruyun, ileride bunun icin takdir alirsiniz, ohoo bu bana boyle benden once de boyle olmustur diye br sey demesine musaade etmemis olursunuz..

Son düzenleme:
benim yaşım 28 düğünüme 3 ay kala ayrıldık ilk elini tuttuğum ilk öptüğüm ilk dokunduğum insandı o benim ama ne oldu bak istemediğin bir şeyi asla yapma sonraki pişmanlık büyük beno zamanlar evleniriz< düşüncesi ile öptüm sarıldım herşey iyiydi ya hani ne oldu şimdi o kadar pişmanım ki evlenmeden sarılmam öpmem diyorum sende istemiyorsan anlat şimdi biri var yakınlaşmak isteyen ama sırf bu sarılmak öpmek konusu yüzünden ben kapıyı gösterdim ona oda her fırsatta yaklaşmaya çalışıyor açıkça söyledim ben istemiyorum yakınlaşmayı işine gelirse severse yanımda olur amacı farklı ise kendi bilir bu kişiden için geçen evlenecek kız arıyor demişlerdi muhabbet arasında birde bana sıkı tut diyorlar laf altından görüştüğümüzü kimse bilmiyor bende içimden diyorum ahhh ahhh ne sapık olduğunu bilseniz acaba böyle söylermisiniz karşıdan çok iyi ama sevgili olunca işin rengi değişiyo sen sen ol istemiyorsan asla kurallarını koy ortaya bana diyorki biraz sen fedakarlık yap biraz ben orta yolu bulalım .

Anlık mutluluklar için ileride pişman olacağınız şeyler yapmayın, sizi seven zaten likelife in dediği gibi bunları yaşamak için girişimlere başlar.Başlamıyorsa da hayır gelmez diye düşünüyorum o erkekten, geri kafalı diyebilirsiniz,son derece modern bir insanım, yaşın önemi yok burada, 18 de olursunuz 28 de , haram haramdır,seven erkek saygı duyan erkektir. sevgiler..

yukarıda yazdığım mesajdaki çocuk mesaj yağmuruna tutuyor beni ortak nokta bulalım sen benim istediklerimi biliyorsun diyor ya ben biliyorumda eee sende benim istediklerimi biliyorsun be insan değilmi yaklaşmam bben yandım bir kere olmaz öyle olunca insan kendine olan saygısını kaybediyor arkadaşlar oturup konuşalım diyorum eve gidelim kahve yap bana diyor daha biz hiçbirşeyin adını bile koymadıkki daha sarıl öp eee ben senin neyinim sonra diyecekki snde istedin bu kadar basit işte onlar için olaylar benim dediğim yerde görüşürsek tamam olur diyor ısrarla görüşemem seven insan böyle yapmaz ...

cok guzel yazmıssın......(sarıl öp eee ben senin neyinim sonra diyecekki snde istedin bu kadar basit işte onlar için olaylar)............
gercekten oyle kotu olyo kı ınsan yarı yolda kalınca en basta yenı bır ılışkiye baslamaya bıle kalkısmıyosun yıne aynı seyler olursa dıye...
ver meyın kızlar sakın ızın vermeyınn herseyın zamanı var ozan emınım kı daha guzel olacaktır.. sonrakı psmanlıklar ınsanı kotu yapıyo
bır cok arkadas guzel falan dıyo tabıkı guzel ama gercekten zamanında guzel...
en agır sekılde yasamıs bırı olarak sakın kızlar bırakın kımı opuyolarsa opsunler
sen ızın vermıyosun dıyede yasadı ılıskıden vaz gecı yosa
s.... olsun gıtsınnnn

İkinizin yaşıda ileride çok rahatsız ediyor ise izin verme kesinlik ile ama öpüşmekte bir şey yok farklı düşünürse diye demişsin o yaşta bir erkek mutlak tecrübelidir kusura bakmayın kendi görüşüm kızlık gitti diye takılan yada yeme içme gibi ihtiyaç diyen kadınlar ile bu tecrübeyi kazanmıştır öpüşmeniden anlar sizin tecrübenizide gerçekten seven isteyen erkek ileriye gitmez sevdiğine yaklaşımı farklıdır. Sonra pişman olacağın şeyler yapma bak forumumuzda da örnekler var daraltıp diktirip çeşitli numaralar ile sahtekarlık yapıyorlar yok çok kişi ile yaşadım daraltma ile ne kadar yok onlada oldum şimdi anneme söyledi devam etmeyince kime diktireyim ben tecrübesizim nerden bileyim gitceğini yalana bak neyse onlar gibi sırtında kamburun olmasın. Sen sınırını belirle işine gelirse artık gelmezse gitsin kimle ne halt yerse yesin.