Bir erkeğin yanaktan dudaktan öpmesi yaklaşmak istemesi sarılması normal m?i

Sizin düşünce yapınızda ya da mantığınızda bir terslik var!
Sevgilisi öptü diye insan kullanılmış olur mu hiç? Çok saçma.
Bu adam beni seviyorsa, arzuluyorsa öpmek ister, sarılmak ister..
Eğer bunları yapmazsa garip olur beni istemiyor mu, beğenmiyor mu diye düşünürüm ben.

Öptürmek istemezsiniz sizin seçiminizdir ama konuyu bir erkeğin öpmesi, sarılması normal mi diye sorarak açmışsınız.
Evet fazlasıyla normal.

tabi bir de şu var, bu kadar kaçarsanız o adam muhtemelen başka kapılara doğru yelken açar, bu da sizi çok üzer sonra kendinizi kullanılmış hissedersiniz, erkeklere güveniniz kalmaz falan...

daha karşınızdakinden de emin değilmişsiniz gibi geldi bana..sonuçta normal daha 2 ay olmuş.. sizle evlilik düşüncesi varmı yok mu birbirinizi tam tanıdınız mı,anlaştınız mı sonradan pişman olacağın bişey yapma..dini inancına ters gelmesi de var kendine olan saygını yitirmek de var..bi de yaşın öyle genç deil neden evlenmiyorsunuz..meşru daire keyfe kafidir..

Son düzenleme:
28 yasındasınız bunlar düşünmeniz biraz tuhaf geldi bana. ayrıca kimin ne düşündüğü çokta umrunuzda olmasın siz kendinizi bilmiyor musunuz? hem bir insanın sevgilisini öpmesi sarılması gayet normal birşey :)

Yalnız konu başlığı değişmiş yeni konu sandım, niye her hafta yeniden yeniden açılıyor bu konu diye düşünüyodum tam :KK70: Bir de şu kullanmak kelimesi garip geliyor bana, iki kişinin zevk aldığı bir olayda, ya da daha masumca sarılmak, öpmek gibi sevgi, arzu belirten bir olayda bir kişi diğerini nasıl kullanıyor olabilir bu mantığı kavrayamıyorum ben. Kullanmak için bir kişinin diğerine kendisine fayda sağlayacak öbürünün emeğini harcayacak bir olayı yaptırması lazım. Gel benim yerime işe git, ya da gel benim evimi temizle demiyor ki adam size.

Son düzenleme:
daha karşınızdakinden de emin değilmişsiniz gibi geldi bana..sonuçta normal daha 2 ay olmuş.. sizle evlilik düşüncesi varmı yok mu birbirinizi tam tanıdınız mı,anlaştınız mı sonradan pişman olacağın bişey yapma..dini inancına ters gelmesi de var kendine olan saygını yitirmek de var..bi de yaşın öyle genç deil neden evlenmiyorsunuz..meşru daire keyfe kafidir..

neden evlenmiyosunuz dedin işte bende onu bilmiyorum:KK43: o yüzden acaba kullanıyomu diyorum.bazen öpmek için başbaşa kalmamızı ayarlıyo

neden evlenmiyosunuz dedin işte bende onu bilmiyorum:KK43: o yüzden acaba kullanıyomu diyorum.bazen öpmek için başbaşa kalmamızı ayarlıyo

Bence seni sevdiği için sana yakın olmak istiyo bunda kötü bişey yok bence gayet normal seven erkek sevdiği kadınla yakın olmak ister bence sıkıntı yok :KK34:

bence musade etmemekle en iyisini yapiyosun.ne guzel bunu yapabilmen.cunku hicbiseyin sonu belli degil.opuyosun sariliyosun filan sonunda noluyo pat ayrilik.sonra dusunuyorsun hic degermiydi.ben en azindan cok pismanim,kendi fikrimide sunmak istedim

Arkadaşım sevgilinden eminsen, ilişkiniz oturmuşsa gayet normal :) Ama emin olamıyorsan ondan birşey diyemeyeceğim...Çünkü Allah korusun ileride ayrılık olursa pişmann olabiliyor insan

ya birşey söyleyeyim mi?? öpüşmekte ne var ırzına geçmedi ya falan dedim ama daha 2 ay olmus yani.. öptürmemen gayet normal . ben nişanlımın yanına 2 ay oturmadım bıle. he ben cokmu tutucuyum hayır.. sadece erkeklere güvenmıyorum. 2 ay cok kısa bır donem... daha bırbırınızı hıc tanımıyorsunuz bıle dıyebılırım yani

kızlar düşündüm düşündüm çıkamadım işin içinden. :26: nolur herkes fikir versin bana.ilişkilerde bi erkeğin yanaktan dudaktan öpmesi yaklaşmak istemesi sarılması normalmi?:26: erkek arkadaşım yalnız kaldıgında opmek ıstıyo bende dudaktan degılde yanaktan opmesıne ızın verıyorum .:KK19: ama ben ızın vermeddıkten sonra zorla falan opmeye calısmıyo ama ıstıyo yaklasıyo falan:44: .aslında erkek arkadasıma guvenıyorum ama bazen aklım karısıyo erkegın bunları ıstemesı normalmı yoksa benı kullanıyomu dıyorum :44:nolur bı akıl versın kızlar nolur:44:

arkadaşım, erkeklerin bazılarında var bu. ben uygun görmüyorum. çünkü öpmek dokunmak vs istiyorlar ama sevgililerinin ya da eşlerinin hiç böyle şeyler yaşamamış olmasını istiyorlar. bir de bu tür şeyler evlendikten sonra sıkıntı olabiliyor. erkek ne kadar sevse de neden bu kadar rahat davrandın bana, niye izin verdin diyebiliyor. tabii bunlar benim için önemli ama ikinci planda olan şeyler. benim için en önemlisi ise ben böyle bir yaptığımda Allah'ın hoşuna gitmeyeceğiydi. düşündüm hangisi önemli diye. sevgilim onu öpmüyorum elini tutmuyorum diye bana kızıyordu hatta bunu çok abarttığı bile oluyordu, kendisini sevmediğimi düşünüyordu bazen. morali bozuluyordu. kendime dedim ki evet ben onu çok seviyorum elini tutmak öpmek istiyorum ama ben Rabbimi ondan çok seviyorum. Bu onun hiç hoşuna gitmez. ayrıca bunlardan dolayı ileride evimizde huzursuzluk olsa ne yüzle Rabbimden yardım isterim. neyse ben Rabbimin rızasını seçtim, hiç pişman değilim, iyi ki de onun hoşuna gitmeyecek bir şey yapmamışım. şimdi içim huzurlu. biliyorum ki ben ona karşı gelmedim, inşallah o da benim yardımcım olur hep. bu arada eşim diyor ki ben senin bu halinden çok memnunum, elimi tutmamanı, beni öpmemeni takdir ediyorum :)

ah ah eski nişanlımı möpemk için neler vermezdim:KK17::KK17::KK17:n çok özledim ona dokunmayı öpmeyi uzun uzun öpüştüğümüz zamanları merdivende yaptığımız kaçamakları arabayı denize karşı çekip öpüşmelerimiz nasıl unuturum çokistiyorum öpmeyi ama o 8 ayda başkası ile nişan yaptı . ben biriyle tanıştım 6 ay oldu ilk günden beri onu öpmeyi hayal ediyordum bir akşam çıktık öpmek istediğini biliyordum zaten bende istiyorum ya sonra saçımı geri atıp boynumdan öpemk isteyince gerildim birde dudaklarımdan öpmek istedi karşılık veremedim olmadı artık görüşmüyoruz oysa ne kadar çok istiyordum şimdi korkuyorum ben hep böylemi olacağım birini çok isterken yaklaşamayacakmıyım diye .:KK50::KK50::KK50:
yani şu gerçek sende gerçekten seviyorsan dokunsun öpsün sarılsın istersin hatta son zamanlarda ben derdim nişanlıma bir kere öpeyim diye bir kere dokunayım kokunu içime çekeyim diye söyler olmuştum hatta bak nette öpüşme tekniklerine bakar üzerinde denerdim bir gün şekeri ağızdan ağıza geçirmek diye birşey okudum güzel oluyo diye yazıyordu tabi ben normal şeker bulamayınca kesme şekerle yaptım oda hemen eridi :KK37::KK37:ve sonuç ben başladım midem bulanıyo midem bulanıyo:KK1::KK1: aşkımmm benim ya her gördüğünü denersen böyle olur demişti . ahhh ahhh yanımda olsa da keşke ama şimdi başkasının Allah bana yaptıklarının beni yarım bırakmanın acısınnı sorsun ona inşallahhhh...

ama yaşadığım yer küçük bi yer gezmeyi flörtü kaldıramaz.zaten rahat görüşemiyoruz. 2 ayda olsa birbirimizi z çok tanıdık.en azından aileler falan tanışsa

sen şimdi böyle sakin cevap yazıyorsun ya sert çıktığıma vicdan yaptım bi anda :)
peki sevgilinle konuşamaz mısın, en azından bi söz falan takın madem, eğer yanaşmazsa sen de ne kalitede bir insan olduğunu anlamış olur yol yakınken vazgeçersin

sen şimdi böyle sakin cevap yazıyorsun ya sert çıktığıma vicdan yaptım bi anda :)
peki sevgilinle konuşamaz mısın, en azından bi söz falan takın madem, eğer yanaşmazsa sen de ne kalitede bir insan olduğunu anlamış olur yol yakınken vazgeçersin

annene anlat beni falan dedim biara tamam uygun zamanda söyliycem dedi ama ses yok.çokda evlilik üzerine üstüne gitmek istemiyorum açıkcası.söz falan dersem bu ne acele 2 ayda falan dermi bilmiyorum kii oofff :KK43:

yahu bugün konular öpüşmeye gitti hep:KK70: bence normal ama sizin hisleriniz önemli bence bunu özel bir gün yada durumda yapabilirsiniz:)) eğer içinize sinmiyorsa zamana bırakın kendinizi zorlamayın...

benim sevgilimde aynı senin ki gibi :) fazla ilgilidir, öper, sarılır... ilk çıkmaya başladığımız zamanlarda bu kadar ilgili olmasından şüphelenmiştim. acaba cinsellik için mi benle çıkıyo diye düşünmeye başlamıştım.. sonra bi gün sordum kendisine... "benle o amaçla birlikteymişsin gibi geliyo bana, rahatsız oluyorum bu hareketlerinden" dedim.

o da savunmaya geçti tabi.. " ben içimden geldiği gibi davranıyorum, ne var bunda, öyle bi amacım olsa daha farklı davranırdım sana " dedi...

bende dedimki:" öyle bir niyetin varsa baştan söyliyim, yanlış adrestesin canım" dedim.

o gün bu gündür, daha mesafeli davranıyo bana, fazla sırnaşmıyo... yanaktan öpüyoo sadece:KK19:

sevginden ve onun sevgisinden eminsen eğer sevgilini öpmek, dokunmak, sarılmak dünyanın en güzel duygusu bence :KK16:

ilişkiniz çok yeni sevgiyle alakalı şüphelerin varsa tabiki bekle. ne zaman gerçekten öpmek istiyorsan bunu o zaman yap. Asla sevgilin istiyor diye yapma... Sana önerebileceğim tek şey bu