Bir erkeğin yanaktan dudaktan öpmesi yaklaşmak istemesi sarılması normal m?i

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
kızlar düşündüm düşündüm çıkamadım işin içinden. :26: nolur herkes fikir versin bana.ilişkilerde bi erkeğin yanaktan dudaktan öpmesi yaklaşmak istemesi sarılması normalmi?:26: erkek arkadaşım yalnız kaldıgında opmek ıstıyo bende dudaktan degılde yanaktan opmesıne ızın verıyorum . ama ben ızın vermeddıkten sonra zorla falan opmeye calısmıyo ama ıstıyo yaklasıyo falan:44: .aslında erkek arkadasıma guvenıyorum ama bazen aklım karısıyo erkegın bunları ıstemesı normalmı yoksa benı kullanıyomu dıyorum :44:nolur bı akıl versın kızlar nolur:44:

kaç yaşındasın canım en?her erkek kız arkadaşınla öpüşmek ister ne var bunda?ileri gitmesine izin verme sadece .

Korkacak bir durum yok Herkes sevdiğini öpmek ister canım ya, sende istiyorsan öp tabi

Bende 18 yaşındasın diye düşündüm. Sen öpmek istemiyor musun sevgilini? İnsan birini sevince hep dokunmak, sarılmak, öpmek filan ister. Sevgilinde senin yaşlarındaysa ve ilişkiniz uzun süreliyse öpüşmek istememe kararlarına saygıyla yaklaştığına göre sana ciddi anlamda değer veriyor demektir bence. Bana eski bir erkek arkadaşım öyle sokak ortasında öpme filan demişti, sinirlenip kavga çıkarmıştım Hem kaç yaşında sevgilin kullanmak istese, kullanacak birilerini bulur kendine bence.

Son düzenleme:
28 yasındasın ben 13-14 falan zannetmiştim okurken :) peki neden öpmesinden rahatsızlık duyuyosun dini inancına mı ters geliyor?

ne kadar süredir birliktesiniz kaçıncı buluşmada öpmek istedi bunlar önemli

Yanımda olsa da öpsem ah ah :) Şaka bir yana dini inancınıza filan ters değilse eğer bu çok normal canım. Seven insan öpmek ister, ben de seviyorum ve öpmek istiyorum. Seven adam bakmaya bile kıyamaz filan lafları bence hikaye :)