Bir elti sedef vakası da benden kızlar

aynen bende artık bdv de dolaşmıyorum sonra banlanıyorum cevap vermeden duramam çünkü ben
bdv den uzağım oh mis

ahaha vizontelede vardıya..
yeni bir şampuan çıkmış kafandaki saçları döküyor totonda çıkarıyor diye
o geldi aklıma
ya sen sinirleneceğine o sinirlensin ..söyle gitsin

kendi başını yesin canım ne diyim, iki güne bi tabak kırıyorum nazar çıkıyo

Bize apartman yöneticisi hayırlı olsuna geldi pat diye
Hem de çok yeni evliydik daha ailelerimizi bile yemeğe almamıştık, tatildi
O gün hem çay bardağı o hadi ince dedim , kırıldı
Hemde onlar gitti , ben kalın porselen kase ile pirinç ölçüsü alıyordum
Pirinç doldurdum kasenin dibi hop lavaboya düştü

Su filan hiç bişey değmedi yalnız, sadece pirinç temas etti

cevap almazlarsa o tarz insanlar susmuyolar zaten cevap vererek en güzeli yapmışsın , arkdaşlarımda bana hep kötü gelin dderler halbuki ağzım var dilim yok :131:

Mune dediki burdada rahatça kaynananı çekiştirebilirsin iyi dedik bura daha havadar, tebdili mekanda ferahlık vardır derler canım

Pılımızı pırtımızı topladık geldik buralara, burada özgürlük varmış dediler.

İyi yapmışsınız :) Eltim yok cekiştireyim kocam yok odunluklarını anlatayım :) ben de sperm bankasına mı gitsem napsam

Eee niye alıyorlar o zaman ?

kv. niye karışır,elti kullanmayacaksa niye kabul eder ,sonrada atar..

Ah bi bilsem kızlar, bende anlamadım valla ama iyi oldu, eşim ne olduklarını anladı.

Kayınvalide de inmiş aşağı toplamış hepsini geri getirdi, yıkadım ütüledim kaldırdım tekrar. Mahalleye rezillikleri yanlarına kar kalmış, herkes görmüş.

ahaha vizontelede vardıya..
yeni bir şampuan çıkmış kafandaki saçları döküyor totonda çıkarıyor diye
o geldi aklıma
ya sen sinirleneceğine o sinirlensin ..söyle gitsin

ay bende hatırladım ne gülmüş o repliğe keşke söyleseydim abla bunlarda öyle bi risk yok diye

söylüyorum valla ohh kafam rahat

yanlız seni gören çat kapı geliyo bişiler çekiyo ama anlamadım :):)

düğün gecesi evimize geliyoz eve girdik getiren arkdaş arabadan inince elime cam fanus gibi vazonun içinde içi taşlarla ve çiçeklerle dolu bir vazo verdi düğün salonuna gelmiş ona vermişler aldım , eve girdim daha elimde vazo hiçbir yere değmedi elimde çatır çatır çatlayıp kırılmıştı şok olmuştuk hatta, gelinlikle evi süpürmüştüm ne romantik değil mi

Şükür Allahıma uzak şehirlerdeyiz, ilk başlarda tel. ile yetmeye çalıştı ama baktıki bana diş geçiremeycek elinde patladı.
Kuaförede gofrettonun gelin saçı makyajı daha güzel oldu diye dertlenen bir kadın, benden 1 yıl önce gelin oldu bekar olsa hadi diycem,
görgüsüzlük hat safhada, saymakla bitmez.

İyi bari toplamış
O da bu kadarını beklemiyordu herhalde

Ne bileyim gerek yok, teşekkür ederim deseler sen zorla verecek değilmişsin zaten kayınvaliden ısrar etmiş.

oldum bittim erkeklere hediye almayı sevmem, kardeşimede para verdim ne alıyosan al diye, unisex parfüm al o kullanmazsa sen kullanırsın, dicem ama feminen kokuları seviyosan o iş yaş

cevap almazlarsa o tarz insanlar susmuyolar zaten cevap vererek en güzeli yapmışsın , arkdaşlarımda bana hep kötü gelin dderler halbuki ağzım var dilim yok :131:

sağolasın canım

ben senin konunu okumuştum canım ne kadar sabırlı maşlalh demiştim neren kötüymüş senin maşallah iyi bi gelinsin öpsünler seni başlarına koysunlar

oldum bittim erkeklere hediye almayı sevmem, kardeşimede para verdim ne alıyosan al diye, unisex parfüm al o kullanmazsa sen kullanırsın, dicem ama feminen kokuları seviyosan o iş yaş

:) ben çözümü buldum, atıyorum zaradan hediye ceki alıyorum ya da herhangi bir markadan bir limitim var veriyorum eline gitsin alsın. babama öyle yaptım en son :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…