Bir elti sedef vakası da benden kızlar

çıkar ayak aklıma bişey geldi düdüklü tencere alıcam kimileri fissler diyo kimileri tefal ne alsam yahu, bunu yarınmı sorsaydım acaba :KK1:

Hoş geldiniz :KK3:
Benim de kayınpedeirm çok efendi sessiz sakin
Eşim babası için fazla sessiz der
Bende adama fırsat kalmamış ki derim :KK1:

ayyy ben böyle sessiz sakin adamlara gıcık oluyorum.ilgisizliklerinden ve işlerine böyle geldiğinden böyle davranıyorlar diyorum.her şeyle kadın ilgilensin onların kılı kıpırdamasın, eeee evlilik 2 kişlilik değil mi? bütün kararlar ortak değil mi?
"aman beni ilgilendirmez bana dokunmayın da ne yaparsanız yapın " diyen bir adamın sevgisinden şüphe duyarım ben

Valla var ya bir gün de ben anlatacağım inciğini cıncığını benimkilerin de durduk yere sinirimi bozmayım diyorum… ama bir gün kesin döküleceğim.. hiç anlatmadım daha.. hiçbir yerdee.. :KK14:

Niye icine atıyosun anlatsana

Yalnız değilsin, bende varım :KK3:

Sizin yine cıkışınız belli ben bugün buralıyım, bi de devletciyim :KK43:

Valla var ya bir gün de ben anlatacağım inciğini cıncığını benimkilerin de durduk yere sinirimi bozmayım diyorum… ama bir gün kesin döküleceğim.. hiç anlatmadım daha.. hiçbir yerdee.. :KK14:

Bende yüzeysel anlatırım
Yani bir olmak istesen, herşeye takacak olsam neler olurdu neler de
Ben iplemiyorum
Buraya da kesit kesit yazıyorum sadece :KK1:

Anlat sende istediğin kadarını, istediğin zaman

çıkar ayak aklıma bişey geldi düdüklü tencere alıcam kimileri fissler diyo kimileri tefal ne alsam yahu, bunu yarınmı sorsaydım acaba :KK1:

vatan bilgisayrada tefal var.klasik olanlardan ben 1 yıldır kullanıyorum.ben 12 taksitle 130 aldım.şimdi 150 tl.öncesinde clipsom vardı.lastiği ilk gunden sorun çıkardı.

ayyy ben böyle sessiz sakin adamlara gıcık oluyorum.ilgisizliklerinden ve işlerine böyle geldiğinden böyle davranıyorlar diyorum.her şeyle kadın ilgilensin onların kılı kıpırdamasın, eeee evlilik 2 kişlilik değil mi? bütün kararlar ortak değil mi?
"aman beni ilgilendirmez bana dokunmayın da ne yaparsanız yapın " diyen bir adamın sevgisinden şüphe duyarım ben

benim kp hanım gak demeden guk diyen cinsten hanım köylü bide çok konuşur, onu dinlemezsen omzundan dürtükler durur, bağıra bağıra konuşur, benimle bile lanlı lunlu konuşuyo arada tam işlenmemiş iç anadolu insanı

Sende herşeye gıcık oluyosun sanki Sebatiye abla :KK1:
Yani senin gördükleirn öyledir belki ama
Kayınpederim, kayınvalidemin kardeşi ve annesinin olduğu bina da
Ve kayınvalidemin annesi meşhurdur, hiç susmaz ve herşeye karışır
Bu adam yıllardır onu çekmiş, yorulup oturmuş gibime geliyo benim :KK1:

Öz kızı bile kendisinden şikayetçi çünkü ( kaynanam, kendi annesinden şikayetçi yani )

benim kp hanım gak demeden guk diyen cinsten hanım köylü bide çok konuşur, onu dinlemezsen omzundan dürtükler durur, bağıra bağıra konuşur, benimle bile lanlı lunlu konuşuyo arada tam işlenmemiş iç anadolu insanı

kötü.hiç sevmem.

$korkmaz.jpg

bundan var bende valla çok korkarak başladım kullanmaya ama çok memnunum 3 ayarı var sebze ,tavuk ve et için gayet rahat tavsiye ederim korkmazın

X