Bir elti sedef vakası da benden kızlar

pöff o da mı burdaydı :KK19: :KK37:
te Allahım demin msj atıp
seninle her daim ay lav yu diyen kimdi :KK37:

valla benim ki bu aralar pek sessiz tellerine çıkmıyorum çünkü:KK9:

eşimi arayınca tuvalette banyoda bulaşık yıkıyo uyuyo yorgun dedirtiyorum:KK9:

en son 1 ay önce evime geldi mesela..bir kızı var dünya tatlısı Allah bağışlasın onu yıkayacktı..bizim evde 4 tane değişik şampuan var..

yani normal her evde 1 yada 2 olur öyle değilmi..bizde baya var(alıp begenmediklerim kalıyo ne yapıyım:KK1:)

hanım efendi ne dedi biliyormusunuz benim kızımın cildi çok hassas sebamedinkinden başka şampuan kullanmam sizde varmıydı ?

ay tepem attı dedim bura market değil abla madem kızın hassas yanında getirseydin şampuanını:KK19::KK19:

4taneyi görünce belki sebamedinde vardır demiş:)
bundan sonra getirirsin de..

ben bir yemin ettim kiii dönemem.

KV için dedm ki ev telefonunu ararsa eşim çakmadan hemen fişi çekicem ki öyle yaptım.sonra eşimi ararsa çaktırmadan silicem.öyle yaptım.hiç pişman değilim.sonra bir yerlere utanmadan benim evimi arıyor, hafta içi ara oğlunu rahat rahat konuş ne demeye evimi arıyorsun maksadın benimle konuşmaksa konuşacağım bir şey yok seninle dedim de ondan sonra evi aramadı.

Benim eşim ilk torun, anneannesinin 'ay parçası':KK1:
Kayınvalidemden çok kayınvalidemin annesi büyütmüş, o yüzden daha bağımlı
Görümcem iyi mi kötü mü bilmiyorum değişik bir genç :KK1: merhaba naber vs. derim o yüzden bi sorunumuz yok
Kayınvalidem iyidir bilerek yapmaz birçok hareketi ama bi kötü huyu çat kapıcıdır :KK1:
Eltim yok, çok şükür Sedefsizim :KK1:
Bu kadar

hep bdv canım burda takılsan hep böyle saf ve temiz kalırsın bizi örnek alma kendine .1:
yani harbiden öyle konular açılıyoki polemik olmadan olmuyo en basiti milletin birbiriyle inanç yarıştırması ahlak yarıştırması fetva verenler, ben normal hayattada lafı verir oturturum, Mune bigün atış serbest dese kan çıkar burda .1:

Ya ben bi bakıyorum ortalık toz duman hemen sıvışıyorum :)

Normalde de kavga gürültüyü pek sevmem, damarıma basılmadığı sürece tabi ki..

Bende böyle demiştim, ertesi gün ban yedim
Yarın siftah yapmak istemiyorsan kendini kolla :KK1:

Sus sus Mune burda, duyar sonra :)

yetişirler zaten huzursuzluk çıkarmak istemesin insan telden de yetişir de illa ki takmamayı öğrenmek lazım işte yoksa olan sana oluyor , görümceler de daha bi kıskançlık oluyo sanırım , bakalım bende ilerde nası bi elti olcam iyi olurum herhalde damarıma basılmadığı sürece ablalık yaparım :KK4: :KK48: :KK22:

evet mesafe önemli değil hiç kıskanç insan için nerde olsa bi yolunu buluyo huzur bozmak için...

evliliğin ilk başında eşimle kavga ettiğimiz tek konu ablasıydı ama artık o telle konusurken yanında bile durmuyorum duymayınca sinirlerim zıplamıyo..

benimki gerçekten çok kıskanç ya...

geçen kalmaya geldi dedim ya benim bi su bardagımı beğenmiş birde söylüyor yani ay çok kıskandım valla uyuyamam şimdi hemen almam lazım diye :KK9:

hey Allahım altı üstü bi bardak eşime dedim iyiki iç çamaşırımı görmüyo ablan:KK9:

inşallah eltinde senin kafa dengin çıkar canım..çünkü huzur kötü yani atsan atılmaz satsan satılmaz..

Evet maalesef :KK1:
Girer girmez haber vereyim dedim sana :KK6:

bu sırtımdaki de ne..aa pıçak:KK47:

Benide iyi sardı bu elti, kayınvalide muhabbeti, eee anlatın bakalım, kendimi pek öksüz garip hissettim, görümcem yok, eşimin bir erkek kardeşi var onunda evlenmeye niyeti yok, k.validem desen çıtı çıkmaz, hoş çıksada şehirlerimiz farklı, bende bu çene varken sesi varsada ben duymuyorum:KK14:

sizi zaten kv.çekiştiriken düşünemiyorum
korkudan hepimiz size hak verirdik:KK9:

Benide iyi sardı bu elti, kayınvalide muhabbeti, eee anlatın bakalım, kendimi pek öksüz garip hissettim, görümcem yok, eşimin bir erkek kardeşi var onunda evlenmeye niyeti yok, k.validem desen çıtı çıkmaz, hoş çıksada şehirlerimiz farklı, bende bu çene varken sesi varsada ben duymuyorum:KK14:

aman tahtalara vur,gerçi burda aman aman sıkıntı çeken yok biliyomusun, ya görüşmüyolar ya da lafını veriyo kızlar ama her iki durumdada gündemimizi meşgul ediyo lanet gelsin

bu evlilikte ne zor şey ayol ne bu beöyle
görümcen olsa anası onu korur kollaar yapmadığını bırakmazlar kızıyla
eltin olsa kaynananı doldurur vs.
tek çocuk olsa kaynana oğluna kıyamaz dibinden ayrılmaz tek evlat diye:KK53:

ben aslında lambur lumbur patavatsız konuşurum ama bura sayesinde usturubu öğrendim sigaram yok içkim yok bi kk var onu da elimden almasınlar dedim , terbiyeye geldim En Büyük KK

bu evlilikte ne zor şey ayol ne bu beöyle
görümcen olsa anası onu korur kollaar yapmadığını bırakmazlar kızıyla
eltin olsa kaynananı doldurur vs.
tek çocuk olsa kaynana oğluna kıyamaz dibinden ayrılmaz tek evlat diye:KK53:

ayy ben de bir de KV nin kız kurusu bacısı var.her şeye çanak tutan.2 elti + 2 görümce eder

ben bir yemin ettim kiii dönemem.

KV için dedm ki ev telefonunu ararsa eşim çakmadan hemen fişi çekicem ki öyle yaptım.sonra eşimi ararsa çaktırmadan silicem.öyle yaptım.hiç pişman değilim.sonra bir yerlere utanmadan benim evimi arıyor, hafta içi ara oğlunu rahat rahat konuş ne demeye evimi arıyorsun maksadın benimle konuşmaksa konuşacağım bir şey yok seninle dedim de ondan sonra evi aramadı.

ooowwwww çok sert sebatiye :KK4:

X