Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Benim eşim ilk torun, anneannesinin 'ay parçası':KK1:
Kayınvalidemden çok kayınvalidemin annesi büyütmüş, o yüzden daha bağımlı
Görümcem iyi mi kötü mü bilmiyorum değişik bir genç :KK1: merhaba naber vs. derim o yüzden bi sorunumuz yok
Kayınvalidem iyidir bilerek yapmaz birçok hareketi ama bi kötü huyu çat kapıcıdır :KK1:
Eltim yok, çok şükür Sedefsizim :KK1:
Bu kadar

eltilerin ismide sedef kaldı hee:KK9:
böylelerine hemen cevap verip susturacaksın.

aynen canım yoksa daha çok söylüyorlar...

gerçi benimki bi değişik ya beni hem çok seviyo hemde çekemiyo heralde:KK9::KK9:

Sicili en temiz benim heralde. :KK51:

bi kere olsun ban yemeden kk lıyım deme bence o duyguyu da tatman lazım , ilk giremediğim de yüzüm değişik şekillere girmiştin , hatta kötü bişi yapmıştım ondan ban yedim sandım meğersem hiç aklıma gelmeyen bişeydenmiş gülsemmi ağlasammı bilemedim

Bence bu eltı kıskanmıs senı nemesıs , sonucta esıyle baska bı ılde hayatını kurmus bı kadınsın , ama eltın kayınvalıdenın dıbınde sureklı cekısme halınde anladgm kadarıylada , fazla yorum yapma kaynanan hakkında , ıyıysede kotuysede senden uzak netıcede umurunda bıle olmasın o kızın yazdıkları

Mune hanım kadesa ban yiyince sesi çıkıyo mu demiş de tabii çıkma zçünkü o anda dilim tutuluyor nası çıksın sesim :KK14:

ayrıca artuk bdv ye çok takılmıyorum ben,az yorum çok huzur :KK24:

ayy bade ve sevo da mı burada :KK19:

:KK70: :KK70: benzer biri ne demek pek bi sevdiğin anlaşılıyor ne güzell :KK70:

Valla söylemesi ayıptır kızıma hep markalı giydiririm lcw bile giydirdiğim nadirdir, 2. çocuğuda düşündüğüm için, onunda kız olmasını dilediğim için olsa gerek kıyafetlerini kimseye vermeye kıyamadım, yazık günah servet yatırdım dedim.

Eltiler Almanyada yaşıyorlar geçen sene izine geldiler, kayınvalidem yalvardı zorla kızımın kıyafetlerini vervememi istedi 3 poşet içimden gelmeyerekte olsa verdim.

Ben verdim ve oradan çıkar çıkmaz camdan aşağı fırlatmış kızımın kıyamadığım kıyafetlerini, beni fakir gördü, aşağıladı da verdi demiş.

Düşün yani görgüsünü.

anlamazki ..zaten o anlayışta olsa şampuanını alır gelir..

anlamıyo ama en azından yüzünün şekli değişiyo :KK9:

burda asıl söylemek istediği çok havalıyım seni ezer geçerimdi..yani sizin kullandıgınız basit şampuanları ben totoma sürmüyorum gibilerinden :KK9::KK9::KK9:

ama ben ne yaptımmmmmm verdim cevabını kötü gelinim ben:KK39:

Valla söylemesi ayıptır kızıma hep markalı giydiririm lcw bile giydirdiğim nadirdir, 2. çocuğuda düşündüğüm için, onunda kız olmasını dilediğim için olsa gerek kıyafetlerini kimseye vermeye kıyamadım, yazık günah servet yatırdım dedim.

Eltiler Almanyada yaşıyorlar geçen sene izine geldiler, kayınvalidem yalvardı zorla kızımın kıyafetlerini vervememi istedi 3 poşet içimden gelmeyerekte olsa verdim.

Ben verdim ve oradan çıkar çıkmaz camdan aşağı fırlatmış kızımın kıyamadığım kıyafetlerini, beni fakir gördü, aşağıladı da verdi demiş.

Düşün yani görgüsünü.

:KK53: Eee niye alıyorlar o zaman ?

Bişi dicemmm :26:

Evlilik yıldönümümüze az kaldı, eşim hediyemi almış

Ne aldığını adım gibi biliyorum,

Şu yarı tablet telefonlar varya,

Kızlar ben ne alsam ya :44:

Düşün yani görgüsünü.

:KK53::KK53: kv. niye karışır,elti kullanmayacaksa niye kabul eder ,sonrada atar..

bi kere olsun ban yemeden kk lıyım deme bence o duyguyu da tatman lazım , ilk giremediğim de yüzüm değişik şekillere girmiştin , hatta kötü bişi yapmıştım ondan ban yedim sandım meğersem hiç aklıma gelmeyen bişeydenmiş gülsemmi ağlasammı bilemedim

Ama ben sessizce aşağıdan izlerken yazamazsam çatlarım.

Bence bu eltı kıskanmıs senı nemesıs , sonucta esıyle baska bı ılde hayatını kurmus bı kadınsın , ama eltın kayınvalıdenın dıbınde sureklı cekısme halınde anladgm kadarıylada , fazla yorum yapma kaynanan hakkında , ıyıysede kotuysede senden uzak netıcede umurunda bıle olmasın o kızın yazdıkları

kendi başını yesin canım ne diyim, iki güne bi tabak kırıyorum nazar çıkıyo :nazar:

Düşün yani görgüsünü.

görgüye hayran kaldım cidden , yanlız dikkatıimi çekti eşinin tarafının orta halli hareketleri yok yaptıklarıyla direk vay vay vay diye şaşırtıyorlar resmen ilginnççç

X