Bir elti sedef vakası da benden kızlar

eskiden eşim tek erkek diye sevinirdim annemin 3 tane eltisi var o yüzden eltileri hiç sevmezdim

işte tee o zamandan aldım başıma belayı şimdi görümcem 3 eltiye bedel Allahtan bana uzak ama telden yetişir sağolsun..

kvdem arada bi kızdırır beni ama genelde iyi niyetlidir..kızı kime çekti bilmiyorum valla ya

ben çok usluyum bi kere ban yedim onda da yanlış anlaşılmadan oldu ufak bi espriden saylanmaz yani

müdür beni de söylesene gıı az banlamadın zamanında beni hiç küstüm mü sana bi kerecik he

hiç valla küsmede neymiş Kader aramızda bi sen çıktın cık cık cık

Ben size ilk kez küsüyorum bi kerem ( Daha önce Kazen Bey'e küsmüştüm ban yüzünden değil ama ) Her seferinde küsüyomuş izlenimi vermeyin lütfen
Bade alışık zaten ban yedi mi kahkaha atıyo
Bende diğerlerinde hak vermiştim size ama bu son olanda vermedim, hatta bi de fuşya mevzusunda da vermedim de mesaj kutunuz doluydu neyse..

İş ile muhabbeti en son karıştıracak kişilerden biriyimdir ben zaten

yahu ne çabuk akşam oldu, sanki 10 dk geçti sabah günaydın mesajlarımızın üstünden,güya bugün bi yığın iş yapacaktım yapamadımmm :18:

Neyse eski defterleri açmak adetim değildir ama durum bu yani benim açımdan
Ben bdv de çıt bile demiyorum artık, umarım kim banladıya gitmem yine
Kib yapanı bi yakalasam zaten sorun kalmayacak ta neyse..

Eltimde var ama görümce daha tehlikeli, kıskanç bencil cimri görgüsüz kimseyle anlaşamayan bi kız. (Diğer elti ve kendi görümceleriylede küs)
Kendi kızlarını kayırmalarını gözüne soktuklarında hepsine karşı buz gibi oluyorsun canım.

ilk zamanlarda bende küsüyordum mune, kanım deli akıyordu o zamanlar.. az msj atmadım sana
sonra baktım puan olmuş 70 ..dedim bade adam ol tövbe et..kafama hareyi takıp gezdim
pöff bildiğin yaşlanmışım ben takma dişlerimi suya koyup romatizma ilacımı içeyim

Son düzenleme:

yetişirler zaten huzursuzluk çıkarmak istemesin insan telden de yetişir de illa ki takmamayı öğrenmek lazım işte yoksa olan sana oluyor , görümceler de daha bi kıskançlık oluyo sanırım , bakalım bende ilerde nası bi elti olcam iyi olurum herhalde damarıma basılmadığı sürece ablalık yaparım

Bende 1 tane var ama 5 e bedel :)
senin varmı canım ?

aynı durumdayım arkadasım vallahi :13:

herkesi yoldan çıkarırdım ben puanım 70 olmasaydıEki Görüntüle 662156

anlat kardeş atma içineEki Görüntüle 662157

ahaha duysa ne yapar

amaniiin dakka bir gol bir nettyyin

valla benim ki bu aralar pek sessiz tellerine çıkmıyorum çünkü

eşimi arayınca tuvalette banyoda bulaşık yıkıyo uyuyo yorgun dedirtiyorum

en son 1 ay önce evime geldi mesela..bir kızı var dünya tatlısı Allah bağışlasın onu yıkayacktı..bizim evde 4 tane değişik şampuan var..

yani normal her evde 1 yada 2 olur öyle değilmi..bizde baya var(alıp begenmediklerim kalıyo ne yapıyım)

hanım efendi ne dedi biliyormusunuz benim kızımın cildi çok hassas sebamedinkinden başka şampuan kullanmam sizde varmıydı ?

ay tepem attı dedim bura market değil abla madem kızın hassas yanında getirseydin şampuanını

En uslu benim

Hiç ban yemedim,

Allah o günleri göstermesin :44:

hep bdv canım burda takılsan hep böyle saf ve temiz kalırsın bizi örnek alma kendine .1:
yani harbiden öyle konular açılıyoki polemik olmadan olmuyo en basiti milletin birbiriyle inanç yarıştırması ahlak yarıştırması fetva verenler, ben normal hayattada lafı verir oturturum, Mune bigün atış serbest dese kan çıkar burda .1:

Benide iyi sardı bu elti, kayınvalide muhabbeti, eee anlatın bakalım, kendimi pek öksüz garip hissettim, görümcem yok, eşimin bir erkek kardeşi var onunda evlenmeye niyeti yok, k.validem desen çıtı çıkmaz, hoş çıksada şehirlerimiz farklı, bende bu çene varken sesi varsada ben duymuyorum

aman öylesinin faydası da olmasın zararı da kendi hallerine bırakmak lazım kendi çaplarında sarmalansınlar , eşinle aranda sorun olmuyorsa sana bulaşmıyorlarsa artık ufak tefek görmezden gelicez bazı durumları çok sessiz kalmadan, illaki sorun çıkarıcak birisi çıkıyor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…