Bir elti sedef vakası da benden kızlar

yok valla biz çok kaynaştık olmaz öyle bişey dimi kızçelerr

Olmaz nemişş maşallah diyelim.

Ay o ikiz konusu bizde de var, bende bi avazda kurtulmak isterim,
Ananemin ikiz kardeşleri var, benimde ikiz dayılarım var, bizim kuşak kuzenlerde çıkmadı, bana denk gelirmi acaba :)

Allah bugünümüzü aratmasın tek derdimiz kv elti olsun yahu, kadesanın doğum hikayesi beni çok etkiledi mesela, kaderin hastalığı, bi arkadaş daha vardı tümörü varmış iyileşmiş, asıl dert bunlar yaa,vay arkadaş 2 günde biz neler konuştuk hadi ben mart gelince kudurdumda sizde az değilmişiniz ha

Peki forumda X kişi nerde merak ediyorum.. bugün çok durgun o olsa bari gibi diyebilir miyiz? Kişi ismi söyleyerek.

Kardeşin napıyor bu arada, çocuğu eve mi bıraktın Batmanımı turluyor :)
Öğrencimi kaç yaşında ?

Olmaz nemişş maşallah diyelim.

Ay o ikiz konusu bizde de var, bende bi avazda kurtulmak isterim,
Ananemin ikiz kardeşleri var, benimde ikiz dayılarım var, bizim kuşak kuzenlerde çıkmadı, bana denk gelirmi acaba :)

ay inşallah olur valla bakması zor olur ama ne biliyim içimede doğuyo (bu arada içime doğan genelde olmaz )

Eee konuşulmadık konu kaldı mı
Soy ağacımıza geçelim isterseniz

süpersinn süper nabza göre şerbet oldu alın size

kaderr yazdıysan da görmedim yakın zamanda bebek düşünüyomusun ?

Daha önce sorduysan ben ilk kez görüyorum
Cevapsız geçmem yoksa
Hızlıyımdır

Seneye düşünüyoruz nasipse, önce araba sonra bebek inşallah

istediğin ilk anda hemen olda olsun inşallah canımmm

Amin inşallah çok teşekkür ederim
Sizin de sağ salim yavrunuza kavuşmanız nasip olsun

ana konu taşınmış :)

yaşasın o zaman,bi geyik topikimiz oldu :)

ikiz sahibi olmaktan bahsedilmiş,bi ara bu konudaki engiiinn :) bilgi ve tecrübelerimi aktırırım o zaman bakalım bu hevesiniz kalıyo mu

Peki forumda X kişi nerde merak ediyorum.. bugün çok durgun o olsa bari gibi diyebilir miyiz? Kişi ismi söyleyerek.

O x kişi tanıdığınız, sohbet ettiğiniz biriyse olur, tabii x kişi için konu açmak yasak sadece topikte yazarsınız o kadar ama yorumlarını okuduğunuz ve antipatik bulduğunuz kişi/kişileri zikredemezsiniz, tartışma çıkıyor sonra

Kardeşin napıyor bu arada, çocuğu eve mi bıraktın Batmanımı turluyor :)
Öğrencimi kaç yaşında ?

canım bizimki 22 yaşına girdi 1 martta, anahtarı verdim eline bazı yerlere gitmemesini tembih ettim bugün nevruz gösterileri var burda, avm falan gezer alışveriş yapar, zaten askerliği şırnakta yaptı biliyo bu bölgeyi, gelip gitmişler askerken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…