Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Nasıl denemeymiş bu? Çok komik olmuş..
Neden deniyormuş ki?
Alla alla herkes bir tuhaf.

20 yıllık komşusunu deneyesi gelmiş işte , valla takmadım canıma minnet zaten , yapacak birşey yoksa tabiki emanet ederim baktırırm şartlar müsait olmasa ama o zamana kadar şartları uydururuz kimseye minnet etmeyi sevmiyorum zaten bakarım çocuğuma 2-3 yıl sonrada kreşe gitsin minik kuzu :) ay olmadan sevdim çocuğumu şu borçlar olmasa hiç bekleyesim yok

Ablanın yaptığı kısmen nasıl denir ki gıcık olma desem değil.. iyilik olsun diye desem o da değil… şikayet olsun diye desem işte hepsinden biraz var..
Ben ctsi Pazar dahil 7-8 de uyanıyorum. Saate bakıyorum millet mışıl mışıl uyuyordur diyorum. Öğlen 2 de kardeşimi aradım yarım saat önce uyandık kahvaltı ediyoruz falan dedi.. ooo ben günü bitircem neredeyse dedim.. ama anneme bırakayım 1 gün uyuyayım desem o da olmuyor.. kendini dünyanın en kötü annesi sanıyorsun, çalışan kadın psikolojisi diyorlarmış buna da.

yok canım biz çok durmayız biyolojik saatlerimiz çalıyo belli, önce ben sonra sen sonrada kadiş

Ya bu durumlar çocuğuna göre değişiyor, hiç takma kafana, biz kızım 17 günlükken gezmeye başladık, geziş o geziş.

İllaki zor zamanları oldu ama ben bebeklik dönemi hariç pek uykusuzluk çekmedim, çünkü uykuyu seven bir kızım var, karnı tok olsun gece sabaha kadar uyurdu.

Araba ile uzun yolada çıktık, tatilede gittik herşeyi yaptık.

Yeterki uyku saatine önem ver, karnıda tok olsun ohhh ondan neşelisi yok.

indirimden 3 tane deri ayakkabı aldım.biri yeğenime hediye.

diğer ikisi yarım bot şeklinde hafif topuklu.

şıkıdım şıkıdım giyiyorum.

karda buzda giyilmez gibi.giymenin tam zamanı

gibi bir şeyler desem :85:

Son düzenleme:

Ablam uykuya hasret beni uarıyo bol bol uyu gez keyfine bak bugünlerini arayacaksın diye
İkinci paragraf kayınvalidem ve saz ekibine ait

Bilmem ben biraz gamsızım, anne değilim tabi bilemem ama
Şimdilik sanki çok canıma tak ederse babasına ya da anneme verip kestiririm gibi geliyor bi süre

yok canım biz çok durmayız biyolojik saatlerimiz çalıyo belli, önce ben sonra sen sonrada kadiş

saat dönüyo zaten vantilatör mübarek :2::2: tövbe tövbe , tabi önce sen patlat bakalım zaten yaş da geliyo 30 a , valla 2. de düşünüyorum 4-5 yıl sonra kısmetse durumlar ne olur bilinmez tabi

neredeyse 2 senelik evliyim,çalışıyorum arkadaşlar..

5 aylık hamileyim..

çalışan bir anne olucam muhabbet gelmişken..kanunların izin verdiği sürede evde bebeğime ben bakıcam yaklaşık 6 ay kadar..daha sonra annem bakacak..kayınvalidem uzakta zaten..ancak bana kalmaya geldiğinde bakar evde..

54 kiloyum

hmm okudugum kadarıyla son muhabbetlerinze katılmak istedim azcıktan kendimden bahsetmek istedim

Umarım kızım bana çeker
İnanmazsınız ama çok usluymuşum çocukken
Annem hep yeğenlerime Kader teyzeniz şöyle diye anlatır, ablamsa çok cadıymış

Nasip olursa borç morç dinlemez. Benim komşum var… kadın anlatıyor büyük konuşma ikinciyi istemiyorum diye demişti.. kendi oğluna hamileliği çok ilginç.
Kadın yumurtlamıyormuş yani sorunları varmış, doğru düzgün regl de olmuyormuş zaten 3-4 ayda bir ilaçla… bazı testler yapılmış tahliller onla alakalı değilmiş ama o testlerde 3 aylık hamile olduğu anlaşılmış. Zaten yumurtlamıyor 1 kere yumurtlamış o da ona rast gelmiş. Çocuk da düşünmüyormuş zaten..kısmet demek lazım.

Umarım kızım bana çeker
İnanmazsınız ama çok usluymuşum çocukken
Annem hep yeğenlerime Kader teyzeniz şöyle diye anlatır, ablamsa çok cadıymış

Kızım demişim
Epey havaya girdim
Ultrasonsuz cinsiyet belirlemesi bile yaptım
Hemde hamile değilken
Püf

saat dönüyo zaten vantilatör mübarek :2::2: tövbe tövbe , tabi önce sen patlat bakalım zaten yaş da geliyo 30 a , valla 2. de düşünüyorum 4-5 yıl sonra kısmetse durumlar ne olur bilinmez tabi

ben inşallah kadesa gibi ikiz doğururum, anneannem kendisi ikiz ikiz halalarımda varmış yani hem anne tarafımdan hem baba tarafımdan ikizlik var sülalemde tüm duam o valla yoksa iki kere doğum faslı bana fazla totoşuma güvenemiyorum :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…