Bir elti sedef vakası da benden kızlar

ECD75 senin küçük kızın var. çorba arşivin geniştir. var mı değişik bildiğin çorba?

Kuaförlere cok üzülürüm bu yüzden, kadınlarla uğraşmak cok zor

50 yaşında adam teknolojiyimi takıp edıyor yahuu amanyaa bu nasıl kardeş baş belası yazık babannıza yazık

Doğru diyorsun, hiç aramıyorsunuz ki konuşalım deseydin canım, böyle insanları da hiç anlamam, hep karşı taraftan bekleyenleri! Benim de 3 elti adayım var, büyüğünü çok severim, sanırım oda beni seviyor ki yaklaşımı teyzemlerin gözünden kaçmamış, hiç kimseyle kötü bir münasebeti olmamış, kardeşlerinden görmediği yakınlığı eltilerinden beklemiş, ama henüz görememiş kendi deyimiyle. Biri geçimsiz, aileyle hiç anlaşamamış, küsler şuan, diğeri de çok uyanık, dün de bahsetmiştim her türlü ilgiyi, desteği maddi ve manevi hep onlardan bekliyormuş, evlerine aldığı tv' ye kadar laf etmişler, onu duyunca o elti adayından korktum biraz açıkçası, çünkü bende ne büyük gelin gibi sabır ne de görmemezlikten gelmek var.

50 yaşında adam teknolojiyimi takıp edıyor yahuu amanyaa bu nasıl kardeş baş belası yazık babannıza yazık

Yok bea, pc' yi açmayı bilmez, eşi ve bahsettiğim eşinin kızında öyle, hiç maaşlı çalışan insanlar gibi geçinmiyorlar, eşi diğer amcamın oğlunun düğününde neden bizim arabamız varmışta onların yokmuş diye düğünün bitiminde eşiyle salonda birbirlerine tekme tokat girdiler, biz şok olduk.

hey allahım ne ınsanlar var ya onlar bulmuşlar bırbırılerın bellarını

ECD75 senin küçük kızın var. çorba arşivin geniştir. var mı değişik bildiğin çorba?

Canım benim kızım büyüdü artık sevdiği her yemeği yiyor.

Çorba olarak ta en sevdiği çorba yoğurtlu çorbalar, yoğurtlu yarma çorbası, yoğurtlu mısır çorbası, tavuklu tarhana çorbası, kıymalı şehriye çorbası, havuç ve brokolili yoğurt çorbası, nadiren de sebze çorbası tüketir.

Sanırım bu kayınvalidenin köşeden bucaktan dokunduğu her konu mahvoluyor. Elti konuları da kayınvalideyle kesiştiği için…
Sen en büyük olmanın verdiği dinginliği kullanabilirsin. Ben de en küçük olmanın dezavantajını yaşıyorum işte..aslında şöyle bir şey var. Çok çok zengin bir tanıdığım var. 5 kardeş hepsi üniversite mezunu ve 4 tane fabrikaları var.. kapasiteleri çok yüksek.. ama eşler küs nedense…. Sosyete bile böyleyse ben orta direği çok görmüyorum.

Allahıımmm konu nerelere nerelere gelmiş.. seviyom muhabbetiniziii
Allah bozmasın emii

Evet biz de yoğurtlu çorbaları çoookk seviyoruz..

Ben küçük olacağım inşallah canım, aslında mesafe duruş önemli, hepte şuna inanırım kimseyi pohpohlayıp yüceltmeyeceksin insanoğlu böyle işte, değer verdiklerini görmez, hep bekler. Kalkıp nişanlıyken yeni gelin adayına sürpriz doğum günü partileri düzenlemeler falan, resimler de görmüştüm aslında çok büyük bir jest, ama kıymetini bilene. Ben uzak durmayı tercih edenlerdenim, ne kadar mesafe o kadar iyi geçinmek buna inanıyorum..

Son düzenleme:
Yemeğimi yedim ama gözüm doymadı

Şeytan dürtüp duruyo, bir lezzet sefası iyi gider diye :)

Yemeğimi yedim ama gözüm doymadı

Şeytan dürtüp duruyo, bir lezzet sefası iyi gider diye :)

Benim de yaaa. Nedense böyle sanki tatminsizlik var..
Bir şeyler eksik..
Bende de irade çok zayıf zor tutuyorum kendimi.
Kilolarınız nasıl bu arada..

Mesela sabah kahvaltısında sucuklu yumurta, zeytin, ıhlamur çayı oluyor, benim kızım sucuklu yumurtayı yiyip kalkıyor, diğerlerine ellemiyor.

Dün öğlen ezogelin çorbası, rosto köfte ve patates püresi varmış, köftesini bitirmiş, çorbanın yarısını yemiş, patatesten de 1 kaşık almış. (öğretmenlerinin kuralı var 3 çeşitten birisi bitecek, diğer ikisininde mutlaka tadına bakılacak)

İlkindi de de Kalem böreği ayran varmış, ayranın yarısını içmiş, 2 tane kalem böreğini bitirmiş.

Akşam da anannesi çorba yapmış, çorba içmiş.

Bunlara ek olarak sabah okula gitmeden önce 200 cc süt içer, akşam yatmadan öncede 200 cc süt içer, aralarda da kuruyemiş ve çikolata yer.

Benim de yaaa. Nedense böyle sanki tatminsizlik var..
Bir şeyler eksik..
Bende de irade çok zayıf zor tutuyorum kendimi.
Kilolarınız nasıl bu arada..

Son zamanlarda böyleyim ben de. Normalde tatlıyı açken yerim ama simdi ac tok farketmiyor.

4 ay önce falan obezlik sınırındayım ama simdi 52-54 arası gidip geliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…