Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Çalışır yaparım :KK70:
Erkeğin kötü yola düşeni nasıl olur ki?:KK53:
Ben de kayın pederim için sürüm sürün sürünsün ben de göreyim diyorum da başıma kalmazsa iyi.

KK kadınları gibi ben de diğer kadına etmiştim beddua, kocam olacak dangalağa cinsel organın cürüsün demiştim :KK1:

ddun ben bı beddua öğrendim

ciğerlerin g.tünden dökülsün

hayatımda duyduğum en tuhaf beddua hatta daha tuhafı yok

bizde en çok boynun altında kalsın denır :KK53::KK53:

ahahhaha töbe töbe o nasıl beddua bee :KK70: ahahahahahah pıt pıt düşer :KK70:

Doğru... bedduaya nere gidiyorsun demişler, geldiğim yere demiş.

senin yeğenler kopyan halbu ki..
öğretirim de o yönden beni geçersin sen..gerek yok:KK76:

ahaha töbeee..zerrin gibi anayyn giller babayyn gilleyyr nasıllar kııızz.dersin:KK9:

ahahahaha derim dimi :) lokellerde srkı söylerim :KK1:

ben bedduayı sistemli yaparım.

Allahım sen bilirsin derim.bana yaptıklarını görüyorsun derim.sonra en güzel duaları ederim, okurum.neticede rahatlarım.ama dilimle söylemesem bile kalbim onların çok iyiliğini istemez.

yine kendi lisanımla çok kırgınım bana agır geliyor ondan böyle düşünmem derim.avukatlığımı da iyi yaparım :KK53:

benden korkulur di mi?

Korkulur korkulur :) ben de dan dan söylerim :KK70:

Hımm bizimkisi daha farklı daha bireysel,

Bekarken bütün özel günlerimi, bütün herşeyimi berbat etmekte,

Sürekli huzurumu kaçırmakta üstüne yoktu,

Anneme iyi evlat olsun, bana az çektirmedi...

Benimki beni sever
Öyle der en azından, içini bilemem
Ama yaptıklarını ben kabullenmedim sen bundan böyle benim hiç birşeyim değilsin dedim
Arada mesaj atar, ben cevap vermem

Zaten evveliyatı unutsam bile şimdi karısının eteğinin dibinden ayrılmamak adına anneme ettikleri için bile muhatap olmam
Bana gelmek istiyorlarmış, karısı da beni seviyo nedense
Kapıya gelseniz de içeri almam boşa gelmeyin dedim

Ben her zaman derim, aklı olan benle iyi geçinir

Babam bana ergenliğimde bir kez beddua etti; bir elin para görsün diğeri görmesin demişti :) Onunki tuttu ama, direk beni buldu :) Ayın sonunu hic göremiyorum :)

Gerçi annenin bedduasını süt karşılar derler, keşke babaların da süt bezi falan olaydı :KK1:

Aminnn. Beddua yerine soyle bir çözüm buldum ben de; Allah'ım sen cektiklerimi biliyorsun mükafatı da biliyorsun... :)

Yalnız bi tane beddua etmiştim o hala bana geri dönmedi dönerse yandım :) Kötü yola düşsün inşallah demiştim. Ya ben kötü yola düşersemm :26: Evlerden uzak :KK70:

Güldürdün valla beni. Bundan sonra beddua ederken mutluluk içinde, huzur içinde, para içinde boğul inşallah desek nasıl olur. :KK33:

Güldürdün valla beni. Bundan sonra beddua ederken mutluluk içinde, huzur içinde, para içinde boğul inşallah desek nasıl olur. :KK33:

Bizde bu şansla o beddua da onları bulur :KK1: Adamlar refah icinde yaşarken hasetimizden çatlarız :)

Babam bana ergenliğimde bir kez beddua etti; bir elin para görsün diğeri görmesin demişti :) Onunki tuttu ama, direk beni buldu :) Ayın sonunu hic göremiyorum :)

Gerçi annenin bedduasını süt karşılar derler, keşke babaların da süt bezi falan olaydı :KK1:

insan evladına beddua etmemeli
neyseki ben yıtrtım beddua edecek annem babam yok :KK76::KK76::KK76:

insan evladına beddua etmemeli
neyseki ben yıtrtım beddua edecek annem babam yok :KK76::KK76::KK76:

Bence de etmemeli. Bizimkiler parayı sever, onlara göre evlat da calısınca parayı babaya vermeli, para bir yerde birikmeli :) Beddua ordan cıkmıştı :KK70:

1 kişi bütün sülaleye yetiyor di mi? kaç kişiyi mutsuz ediyor

Hemde ne yetmek? Ya bizim iş yerinde çalışıyor kredisi hep açık, maaşı bitirse önümüzdeki aya yazılıyor istediği paralar nerden baksan 3000 maaş alıyor yaptığı işin ücretinden çok çok fazla, kafasına göre geliyor, gelmiyor. Ama yetmiyor ona 10000 versekte yetmez ki ayağını yorganına göre uzatmadıktan sonra? Gidiyorlar en lüks mağazalardan çorabına kadar giyiniyorlar, taksitli alıyorlar buranın numarasını veriyor sonra babamı arıyorlar. Kira borcu yüzünden gezmediği semt kalmadı, ilk 3 ay öder sonrasını takar gider, şimdi de kredi çekmiş 10000 TL hiç haberimiz yok, arıyormuş banka direkt babama geldi bana 6000 lira ver, var mı soran yok, mobilyaları yenilemişler. Çok lazım, öyle bir düşüncen varsa zeminini ona göre hazırla kardeşim, senin evindeki mobilyadan bize ne? :KK36:

Benimki beni sever
Öyle der en azından, içini bilemem
Ama yaptıklarını ben kabullenmedim sen bundan böyle benim hiç birşeyim değilsin dedim
Arada mesaj atar, ben cevap vermem

Zaten evveliyatı unutsam bile şimdi karısının eteğinin dibinden ayrılmamak adına anneme ettikleri için bile muhatap olmam
Bana gelmek istiyorlarmış, karısı da beni seviyo nedense
Kapıya gelseniz de içeri almam boşa gelmeyin dedim

Ben her zaman derim, aklı olan benle iyi geçinir

Kader sizin evin oğlu sensin, en küçük olmana rağmen

Çalışır yaparım :KK70:

KK kadınları gibi ben de diğer kadına etmiştim beddua, kocam olacak dangalağa cinsel organın cürüsün demiştim :KK1:

ahahhaha töbe töbe o nasıl beddua bee :KK70: ahahahahahah pıt pıt düşer :KK70:

ahahahaha derim dimi :) lokellerde srkı söylerim :KK1:

Korkulur korkulur :) ben de dan dan söylerim :KK70:

pıt pıt dökülmesi de güzel:KK1:
işte akıl akıldan üstündür..
en güzel pıt pıt dökülmesi olur sanırım..
cinsel organ olayı da gerçeten bir erkek için en büyük ceza olurdu. hak edenler çok da neyse...

X