Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Denizi nasıl, taşlı mı derin mi? Sığ mı? Etap Altınel var mı hala ya? Onlar da bir isim tutturamadı gitti.

bende kaldım o otelde kaydıraklı felan ama küçücük kaydırağı 3 tane havuzu var hepsıde ufacık denizi havuz gıbı yuzme bılmeyenler için ideal gdıyosun gıdıyosun dızlerıne gelıyoo bı gıdıyosun boyunu geçiyo tuhaf bı denızı var denız taşlı değil bu arada

biz bu yıl didime gıtmeyı düşünüyoruz iden varmı guzelmi

Son düzenleme:

ahahha manyak yaa, kızım o en basından beri öyle hissediyormuş sen de hissediyor musun :)

Denizi nasıl, taşlı mı derin mi? Sığ mı? Etap Altınel var mı hala ya? Onlar da bir isim tutturamadı gitti.

Taşlı değil canım, güzel, plajı falan cok güzel. Sığ mı tam hatırlamıyorum cünkü ben acılamıyorum

Eki Görüntüle 661689 İşte size burun, ilk resimde 3 aylık, 2. resimde 5 yaş.

burun demeyin bana.benim burnum çirkindir.yani tam estetikliik.kemerli değil ama uzun.önden sorun yok ama profilden hoş gelmiyor bana.eşiminde büyük ve uzun.hamileyken çok dua etmiştim.bizimki gibi olmasın diye.

sonuç KV nin burnu

Kızım geçen seneki oteli istiyor yine, orda bir animasyoncuya taktı kafayı. :)

Ama sen yinede söyle ismini alternatifimiz olsun canım.

Çocuklu tatillerde ben Ege’yi seviyorum. Özellikle Didim tarafı. Denizi çok güzel oluyor.
Holiday Resort ve Palm Wing Resort tavsiyelerim arasında. Ammaaa erken rezervasyon imkanın varsa yaptır derim. Sezon içinde çok pahallı oluyor.

Eldiven, şapka kullanamam.

Boğazlı kazak asla giyemem, Lahana gibi kat katta giyinemem, çorap hiç sevmem bende pek garip huylara sahipmişim.

sevmediğin çöp burnunda biter gibi olmuş sanki Sebatiye Abla :)
Olsun sağlıklı hayırlı evlat olsunda kan çeker diyelim. :)

Canım ya biz romantik tatil anlayışını rafa kaldıralı 3 yıl oluyor. Sakinliğe bakıyorum artıkınnn.

Yapma ipek yaa kız uyuyunca baslar romantizm :)

Ben de kuşadasını cok seviyorum niyeyse. Huzur veriyor orası bana.

sevmediğin çöp burnunda biter gibi olmuş sanki Sebatiye Abla :)
Olsun sağlıklı hayırlı evlat olsunda kan çeker diyelim. :)

sağlıklı, hayırlı, güzel ahlaklı olsun.

vicdanlı merhametli çok şükür.Allah bozmasın.

Eldiven, şapka kullanamam.

Boğazlı kazak asla giyemem, Lahana gibi kat katta giyinemem, çorap hiç sevmem bende pek garip huylara sahipmişim.

Aaa bende öyleyim
Annem çok kızar hatta eşim de
Ama hiç öyle şeyler kullanamıyorum
Kapşonlu mont aldılar bana o bol ya bere kadar sıkıcı değil ve çok yağmur yapdığında belki bi başıma atarım kapşonu diye

bunlar altın kum tarafındamı oluyor merkeze yakınmı yanı akşamları gezebılecek yer varmı

Ah be güzel arkadaşım maddi açıdan erken rez. iyi ama eşimin ne zaman geleceği belli değil, tam 8 temmuz 8 ağustosta da ramazan var.

Onun için erken rez. yaptıramıyoruz.

Ama inş. 15 haziranda gelirde bizde 20 si gibi gideriz.

Geçen sene side ye gittik.

Günaydın canım.

Ay ben asla çorapla yatamam, hatta çorap giymeyi hiç sevmem.

Terliği ayağımdan çıkartmam ama çorabıda sadece dışarı çıkarken giyerim.

Günaydın ECDcim,
Ay kışın 2 çorap giyerim üstünede terlik:)
Kansızlıktan böyleyim sanırım, oysa pekmez yemeye de başladım ama faydası olmadı henüz :)

Bizimde erken rezervasyon yapmamız mümkün değil
Dönüşümlü olarak izin kullanıyoruz, eşimde aynı markanın başka sektöründe çalışıyor
Hem onun tarafı hem benim tarafımı ayarlamalıyız ki aynı hafta çıkabilelim tatile

Günaydın ECDcim,
Ay kışın 2 çorap giyerim üstünede terlik:)
Kansızlıktan böyleyim sanırım, oysa pekmez yemeye de başladım ama faydası olmadı henüz :)

Bende kansızım pekmezden nefret ederim
Annem birkaç kere yedirdi ama hemen etki etmiyo ki düzenli ve rutine bağlamak laızmmış onu da ben yapamam
Kuru siyah çekirdekli üzüm aldılar bana, sabahları ye dendi.
Sabahın köründe bu tatlı şeyi yiyemem ben dedim, fındıkta eklediler, ikisi birleşince biraz araya kaynıyo
Börek vs. olmadan olur mu hiç çnce börek sonra o çerezlerden yiyorum işyerinde kavanozum var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…