bir derdim war:(

S

secilmemis

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi secilmemis
slm kızlar hamile kalmak istiryorum eşimde istiyor ama kulaktan dolma bısuru laf duydum mesela ilişkiden sonra ayaklarını kaldırırman gerekıyomus spermlerın gıtmemesı ıcın falan bana tavsıyede bulunur musunuz kafam karıstı?

• Konu Sahibi secilmemis
Valla canım bildiğim kadarıyla ilişkiye girmeden önce duş almayın diyorlar. Su rahim içi ısısını değiştirdiği için spermlerin tutunmasını önlüyormuş. Ayrıca ilişki sonrası belin altına yastık konup bi yarım saat kadar kalkmayınca spermlerin ilerlemesine yardımcı oluyormuş. İnşallah en kısa zamanda hamile kalırsın...

• Konu Sahibi secilmemis
tamam canım cok saol ınsallah olur yarım saat duralım bakalım ıse yarar umarım

• Konu Sahibi secilmemis
İnşallah canım. Hayırlı haberlerini bekliyoruz :) Birde yumurtlama zamanını dikkate al ve o günlerde daha çok çalışın :)

• Konu Sahibi secilmemis
ÇOK ACİLL CEVAP BEKLİYORUM ARKADAŞLAR LÜTFEN!!

Ben şuan 9 haftalık hamileyim doktorumun istediği testler sonucunda idrar enfeksiyonu çıktı :KK43: doktorum aksef 500 mg antibiyotik verdi.İnternetten araştırdım kimi zararlı kimi zararsız diyo ama ben ilaç ya korkuyorum gelişimi durur yada dişlerini etkiler diye ama enfeksiyon bebeğe geçer diye düşününce daha çok üzülüyorum çok iyi gidiyodu her şey anne olduğumu şimdi anladım kahroldum kararsızlıktan iki tane içtim ama bide bana sorun kullanan kimse var mı yada bilgisi olan öle kötü hissediyorum ki anlatamam bu durum hamilelikte sık karşılaşılırmış ilk üç ay çok riskli değil mi antibiyotik içinn nolurrr cevap verinn kızlar!!!!!!!!!!

• Konu Sahibi secilmemis
canım hap kullanmak sakıncalı dıye duymustum bence sen tekrar doktorunla gorus canım ınsalalh bısey olmaz bebegıne ve sana

• Konu Sahibi secilmemis

Ben şuan 9 haftalık hamileyim doktorumun istediği testler sonucunda idrar enfeksiyonu çıktı :KK43: doktorum aksef 500 mg antibiyotik verdi.İnternetten araştırdım kimi zararlı kimi zararsız diyo ama ben ilaç ya korkuyorum gelişimi durur yada dişlerini etkiler diye ama enfeksiyon bebeğe geçer diye düşününce daha çok üzülüyorum çok iyi gidiyodu her şey anne olduğumu şimdi anladım kahroldum kararsızlıktan iki tane içtim ama bide bana sorun kullanan kimse var mı yada bilgisi olan öle kötü hissediyorum ki anlatamam bu durum hamilelikte sık karşılaşılırmış ilk üç ay çok riskli değil mi antibiyotik içinn nolurrr cevap verinn kızlar!!!!!!!!!!

canım bu konualarda bilgim yok fakat şunu söylüyebilirim doktoruna güveniyorsan kullanmalısın sonuçta profosorler yani kendimizi onların eline emenat ediyoruz allah yardımcın olsun...

• Konu Sahibi secilmemis
evet canım ayaklarını duvara daya poponun altına yastık koy gerçi ben pek inanmıyorum ama yinede yapıyorum allah vercek oldumu herşekilde verir canım allah gönlünün muradını versin...

hamileliğimin 2. ayında bende kullandım antibiyotik...hamileliğe uygun ilaç veriyorlar bende bir dr.a daha danıştım senin gibi teredütte kalınca içebilirisn sorun olmaz dedi..nihayetinde verende bi hekim dedi...önlemini almazsan ileride erken doğuma bile neden olabilir dedi...çok uzun tedavi değil zaten en fazla bir hafta sürer..bence içebilirsin ...

canım doktorlar mecbur kalmadıkça ilaç vermiyorlar verdiyse bi bildiği vardır.kolay kolay risk almazlar çünkü.bence kullan doğum sırasında bebeğine geçebilir.benim arkadaşımda fitil kullanmıştı.hem enfeksiyon ilerlerse çok ızdırabın olur tuvaletini yaparken falan

X