Bir derdim vaaaar arttııkkk tuuutaaamaaam içimde

Derslerine odaklan gerisini bosver.yasın küçük diye tahmin ediyorum.mesleğini edin .vakti gelince cok daha iyi biriyle karsılasırsın.bu kişiyle olmaz diye düşünüyorum

Bu ara sık telefon değiştirmem gerekti, klavyeler farkli olunca ben de cok hatali yazar oldum ama "yaladiklarimi" baya subliminal olmus oraya :dondurma:. Erkek arkadasinin ailesi hakli henuz kucuksunuz onunuzde kocaman bir hayat var kendinizi hatali goruo affettirmeye calisan hareketlerde bulunmayin, sizi istemiyorsa onunuze bakacaksiniz zorla olmaz.

Herkesin değer yargıları farklıdır saygı duyup unutmalisin bence,He eğri yada doğru tartışılır o ayrı.
Seni sürekli geçmişinle yargılayip senin belkide hata olarak bile gormedigin şeyleri suç ve günah olarak yüzüne vurması ileride daha mutsuz olmana neden olacakdir.
Ayrıca Allah için yaptıklarını yalnızca Allah için yap!"Allah affederse kullarda affeder"!ne yanlış düşünce af merci kullar diil çok şükür!

Tek anladığm ne hissettiğini bilmediğin :KK70: bu kadar akıldan noksan olmasın kızlar ya, erkek üyedir inşallah.

Saçmalamadan öteye bir adım gidememişsin anlatım berbat,yalama kısmından sonra dikkate alıp okuyamadım bile.

Sizin iş yaş be canım sana saygısı olmayan insanla devam etsen ne olur bir düşün ömür boyu başına kakar geçmişin seni bağlar öyle kapanayım unutulsun falan cok basit düşünceler Allah kapananı affederim mi demis ?

Sen duanı et Allahtan af dile inşallah affeder Allahın merhametine güven gerisini boşver yaşanmış geçmiş gitmis hayatina bak calış sınavını kazan işin meslegin olsun ama o adamla evlilik düşüncen hem şuanını hemde önündeki güzel yıllarini ziyan eder

Bir sevdiğim var 9 ay beraber olduk benden bikaç gün önce ayrıldı ondan önceki ilişkilerimde yaladıklarımı öprendimilişkşmşz sırasında eski sevgilimle bir arkadaşının evinde yaşadığımız şeyleri benim ona mesaj atmamı kısaca ileringittik ve o bunu biliyor tüm çevresi de biliyor ve susmuyorlar onu aylardır doldurdular ayrılır ayrılmaz da yüklendiler, sınavımız var 6 ay sonra ayrıldık ders yapamıyorum senden bıktım başkasıyla beraber oldun o bu pek çok şey. Ailesi de beni istemiyor yaşınız küçük fekan diyor istemiyorlar sevmiyorlsr. Bu sevdiğimle de çok şey yaşadık ben o benim helalim olsun istiyorum ikimizde birbirimizi eskisi gibi sevelim mutlu olalım istiyorum ama o beni sevdiği için pişman seviyor mu sevmiyor mu bilmiyorum ama beni hayatında istemiyor hiçbir şekilde çevresinden kimseyle iletişim kurmamı dahi istemiyor yepyeni bir hayat istiyor içinde benim olmayacağım... benle ilgili her şeyi siliyor gün geçtikçe ama çok seviyordu benim için çok ağladı ama o şeyi öğrendikten sonra çok değişti güngeçtikçe benden soğudu nefret aşamasında. Eski günlerimizi istiyorum ne dua edeyim be yapayım bilmiyorum. Üzülüyor muyum üzülmüyor muyum onu bile anlamıyorum ama içimden bir şey yapmak gelmiyor namaz bile... tek isteğim eskisi gibi mutlu olmak ama üzülemiyorhm bile ama o beni öyle sevsin birbirimizle evlenelim hayatımızda başka insanlar olmasın istiyorum.. ama o beni istemiyor hiç istemiyor... içimden ne geliyor ne geçiyor bilmiyorum onun için de aynı şekilde... seni asla affetmeyeceğim dedi ama affetsin geçmişimi ben o herkes unutsun istiyorum beni affetsin başarılı vemutlu olalım istiyorum hayatımızda başkalarının olmadığı ve bu kötü zamanları silebilmek istiyorum.. ne yapayım nasıl dua edeyim ne hissediyorumbilmiyorum ne istiyorum emin değilim... ders yapamıyorum bir şey yapamıyorum... kapanmayı düşündüm belki öyle silinir her şey diye Allah affederse herkes unutur belki diye... Allah severse o da sever diye.. ben birbirimixi gerçekten sevelim istiyorum... ama benim kirli geçmişim ve kötü ayrılmamız umutsuzluğa kaptırıyor beni ne olur derdime derman şeyler söyleyin... çok tuhaf zamanlar yaşıyorum
Yahu biri acikladin beni. Kafam güzel oldugu icin mi anlayamiyorum yoksa arkadas ilkokul terk mi? Kurdugun cümleye yazdigin kelimeye bir bak hele yaaa

Canim daha 18-19 yasindasin yazin boyunca onunla olayim onunla yasayayim onunla omrum gecsin deyip durmuşsun hele bir dur bi universiteyi kazan biraz olgunlaş,ne bu acele..ayy valla bizim bu yaşlarda en buyuk derdimiz sinavda kac yanliş yaptigimizdi.erkek peşinde değil elimizde soru hocalarin peşinden koşardik..sen cinsellik eski sevgili yeni sevgili muhabbetleri ediyorsun cok hizli yaşiyorsunuz be güzelimm...

Uzun uğraşlar sonucu şu sonuca vardım: eski sevgilinle önceden bir şeyler yaşamıştın. Şimdiki sevgilin önceden yaşadıklarını öğrenince senden soğudu. Bildim mi?

Bence çocuğu unutup sınavına odaklanman senin için daha iyi olur. Sonrasında çok pişman olursun.

Başlığı şarkı şeklinde yazdığından dolayı pek dertli olduğunu düşünmüyorum.
Ayrıca bu yaşta neler yapıyorsunuz siz böyle Allah aşkına?
Bu yaşta bir şeyler yaşamak da neyin nesi?
Kapanınca günahlar sıfırlanmıyor öncelikle bunu bil. Kapandıktan sonra da hareketlerine çok dikkat etmen lazım bunu da sakın aklından çıkarma.
Aynı hatalara devam edeceksen de boşuna kapanma!

Allaha dua et de sana akıl fikir versin

kapanınca herşey siliniyormuş:kızgın::kızgın::kızgın: biz günahkarlardan akıl isteme o zaman.

böyleleri yüzünden dinden soğudu insanlar zaten.

helalin olması beyinde biter cinsellikle değil ne helali seni istemiyor işte.

18 yaşında aklını bunlarla dolduracağına oku! okullarını bitir elin ekmek tutsun aklın başına gelir belki ama sen kapanınca günahlar sıfırlanıyor sevap point kazanacağını sanıyorsun o yüzden üniversitede okusan da pek bişey değişeceğini zannetmiyorum.

X