Bir daha iletişime geçerse ne yapmalıyım?

Bi sicak bi soguk yapıyorsa kaynama noktanizi bulmaya calisiyordur.

Bir kere ektikten sonra ikinci bulusmayi kabul edince cepte sayiliyorsunuz, yukardaki arkadaslarin demeye calistigi bence bu.

Engelleyin gitsin, kafanizi kurcalama luksu bile olmamali bu coni bıravo'nun. Bu arada hic sevmezdim coni bıravo'yu da, iticiydi bence.
hahaha çok gaz verdiniz kızlar ben engel basmaya gidiyorum

kendisinin sağlıklı ilişki kurulmayacak birisi olduğunu anladım davranışlarıyla ama sorum şu takipten çıkarayım mı görmezden gelmeye devam mı edeyim
Diyorum işte bu bir kumar..
Biz analiz yaparız,sen stratejini belirlersin.
Şunu yap demek fazla iddialı olur bizim için.

o zaman takipten çıkarayım mı yoksa umrumda değil gibi devam mı edeyim
Başkasına bak ....seninle buluşmak için deli olan biri olsun....seni böyle balık gibi oynatmasin tavada....daha açık nasıl yazayım ızgara olma işte.....hala napayım deme bunu düşünme at kafandan konundan herşeyden .....sana değer veren insan böyle aptal saptal hareketler yaparmi....orda yazıyormuş burda yazıyormuş .. ..kendine güvenen ilişki yaşanacak insan tavırlarımi bu....paspas misin sen anahtar burda istediginde gelsin istemediginde oynasın ......kim o ...kim....sil delete......güncelle kendini

Başkasına bak ....seninle buluşmak için deli olan biri olsun....seni böyle balık gibi oynatmasin tavada....daha açık nasıl yazayım ızgara olma işte.....hala napayım deme bunu düşünme at kafandan konundan herşeyden .....sana değer veren insan böyle aptal saptal hareketler yaparmi....orda yazıyormuş burda yazıyormuş .. ..kendine güvenen ilişki yaşanacak insan tavırlarımi bu....paspas misin sen anahtar burda istediginde gelsin istemediginde oynasın ......kim o ...kim....sil delete......güncelle kendini
düzgün insan da karşıma çıkmıyor ki. yıprandım prenses erkeklerden.

düzgün insan da karşıma çıkmıyor ki. yıprandım prenses erkeklerden.
Çıkmıyor diye de böyle kurbağalar prens sanilmaz ama.....bununla kacmali kovalamali saçma sapan birşey yaşamaktansa daha iyi birini ummak daha güzel bence....değeriniz olmaz bu taktiklerle....gerçek ilişki gerçek adamla yaşanır..... olmuşûnu bulun ....böyle tamamlanmamış herkes peşimde diye gezen kıt beyinlileri değil.....onlar kendi gibi düşünenlerle aşk yaşasın bol aldatmali bol hakaretli......Böyle erkek böyle kadına layık size değil .....böyle düşünün ....olmayacak diye bişey yok hiç ummadığı iz anda olur yeterki kovalamayin kimseyi dış görünüşü hariç neyi var sanki dünyadaki en şahane yaratık omu....sizde mükemmel siniz o zaman Sizinde çok talibiniz var sizde boş insanlarla vakit harcayamazsiniz ararsa aynen söyleyin .......

Kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyor seninle. Ghostla geç. Sana karşı ciddi bir niyeti yok.
Bazı erkekler date ayarlayarak ego tatmini yapar, bazı erkekler yatağa atarak, bazı erkekler de duygusal olarak karşı tarafı kendine bağlayarak. Bu arkadaş da seninle böyle egosunu tatmin ediyor. Bir daha buluşalım mı dediğinde sen ek. O gün hiç yazma. Ya da komple sal ne hali varsa görsün, keyfine göre.

Çıkmıyor diye de böyle kurbağalar prens sanilmaz ama.....bununla kacmali kovalamali saçma sapan birşey yaşamaktansa daha iyi birini ummak daha güzel bence....değeriniz olmaz bu taktiklerle....gerçek ilişki gerçek adamla yaşanır..... olmuşûnu bulun ....böyle tamamlanmamış herkes peşimde diye gezen kıt beyinlileri değil.....onlar kendi gibi düşünenlerle aşk yaşasın bol aldatmali bol hakaretli......Böyle erkek böyle kadına layık size değil .....böyle düşünün ....olmayacak diye bişey yok hiç ummadığı iz anda olur yeterki kovalamayin kimseyi dış görünüşü hariç neyi var sanki dünyadaki en şahane yaratık omu....sizde mükemmel siniz o zaman Sizinde çok talibiniz var sizde boş insanlarla vakit harcayamazsiniz ararsa aynen söyleyin .......
çok haklısınız gerçekten. benim de bir sürü talibim var, çevremde de gayet beğenilen birisiyim kendisi de farkında bunun. boş egosuyla oyun yaptı kendince. inşallah bir gün olmuş adamla karşılaşırım.

çok haklısınız gerçekten. benim de bir sürü talibim var, çevremde de gayet beğenilen birisiyim kendisi de farkında bunun. boş egosuyla oyun yaptı kendince. inşallah bir gün olmuş adamla karşılaşırım.
Kesinlikle karşılaşırsınız kendinize saygı duyun ve duyulmasını sağlayın....saygısız sevgi tatsız yemek gibi ondan çok var yani ...siz farklı düşünün hayat size beklediğiniz verir bunu her an düşünün

size sürekli adım atan dikkatinizi çekmeye çalışan bir erkek buluşmak istedi siz de kabul ettiniz ama buluşma günleri bahanelerle görüşmeye gelemiyor. Sonra da mesajlarıma cevap vermiyorsun diyerek bana trip atıp küsüyor. Gerçekten duygum olmasa umrumda olmaz. aylardır peşimde bir yüz verince hemen kaçtı heralde. benim ona göre normalde soğuk tavrım var, bana çekingen yaklaşıyor biraz ama normalde johnny bravo gibi bir kardeşimiz kendisi. Ya benimle oyun oynuyor vurkaç ya da benle sadece ciddi ilişki yaşamaktan korkuyor ve kaçıyor. ama bir şekilde aklımı karıştırmayı başarıyor. Bu arada bu kişi ile arkadaş olarak ortamda tanıştık uzun süre önce. son 2 3 aydır benimle iletişime geçiyor. Bir daha iletişime geçerse ne yapmalıyım

Hatanın büyüğü sizde. Bir sefer sizi eken birini direk engellemek yerine tekrarlamasına izin veriyorsunuz. Sonrada ne yapmalıyım diyorsunuz. Düzgün biri olsa zaten böyle davranmaz.

Hatanın büyüğü sizde. Bir sefer sizi eken birini direk engellemek yerine tekrarlamasına izin veriyorsunuz. Sonrada ne yapmalıyım diyorsunuz. Düzgün biri olsa zaten böyle davranmaz.
aramızda daha çok iş ilişkisi olduğu için direkt engelleyemedim ilk görüşmede. sonradan flörte döndü ve az önce engelledim

Diyorum işte bu bir kumar..
Biz analiz yaparız,sen stratejini belirlersin.
Şunu yap demek fazla iddialı olur bizim için.
Sana yazmadan edemicem :KK70: dün takipten çıkardım. 2 gün önce gönderimi de beğenmişti. Ama benim onda olmadığımı görsün diye arkadaşlık iş vs. dinlemedim siliverdim.

X