Bir daha iletişime geçerse ne yapmalıyım?

Bu erkeklerin taktiğiymiş ben de twitterda okumuştum. Bu şekilde bir ileri bir geri adım atınca nazlanan kadın hemen çözülüyor ve bir şey istediğinizde hemen yapıyor diyolardı. İşte buluşmak istersen hemen atlıyor, kadına bir şey dediğinde adam elinden kaçar korkusuyla hayır demiyor diyolardı. Bazısı da kadına karşı o kadar da hevesi olmadığı için böyle yaptığını söylemişti.
ayy harikasınız. bunun tweetini atabilir misiniz? veya biraz daha detaylandırır mısınız. Yani beni mi ölçtü? bu davranışından sonra hiçbir tepki vermedin yokmuş gibi davranıyorum ben. geziyorum paylaşım yapıyorum.

başlığı tekrar oku :KK70:
Yahu kabul etmiyorsun ki,aklında bir şey var illa ki ve seni desteklememizi bekliyorsun.
Biz ne seni tanırız ne adamı biliriz.
Bir soğuk bir sıcak yapan,tanışmak için fırsat kollayip sonra ağırdan alan bir adam resmen dalga geçiyordur.
Ben onu bilir onu söylerim.

taktik yapmış gibi geldi bana. bence yemini yutmadığınızı kendisini yok sayarak göstermelisiniz.
buluşma iptal olur aksilik olur anlarım ama sonraki hareketleri konuşma tarzı mahçup mu taktik mi anlatır kendini.
açıklama yaptı şöyle şöyle diye uzun bir mesaj atmış işim bitmedi vs diye ben de o mesaja 10 dakika görüldü attığım için küstü gitti canım :KK70:

Yahu kabul etmiyorsun ki,aklında bir şey var illa ki ve seni desteklememizi bekliyorsun.
Biz ne seni tanırız ne adamı biliriz.
Bir soğuk bir sıcak yapan,tanışmak için fırsat kollayip sonra ağırdan alan bir adam resmen dalga geçiyordur.
Ben onu bilir onu söylerim.
bu şekilde yazsanız sorun yok. sorun şu evet dengesiz ilgi manyağı biri olabilir. ama dalga geçecek biri değil aylardır tanıyorum sizin byle yazmanız belki aklı başında olmayan genç birini bunalıma sokacak. aşağılayıcı iletişim tarzınız abartı.

neden bana gülsün anlamadım date i kabul etmek komik bir şey mi :KK70: bazen gerçekten abartıyorsunuz. teklif eden o yazan çizen o.
Ama sürekli ekilen yine sen :KK70: bu adamdan olmaz boşa zaman kaybı. İşi çok yoğunsa buluşma günü ayarlamayacak eğer ayarlıyorsa da bir şekilde uyacak.

ayy harikasınız. bunun tweetini atabilir misiniz? veya biraz daha detaylandırır mısınız. Yani beni mi ölçtü? bu davranışından sonra hiçbir tepki vermedin yokmuş gibi davranıyorum ben. geziyorum paylaşım yapıyorum.
Tweet dizisini şu an bulamam aylar önce okuyup geçmiştim. Ama aklımda kalanları anlatayım:

Bir kız whatsapp konuşması atmıştı, adam buna mesaj atmış ilgilenmiş, kadın cevap verince mavi tik yapmış. Kadın, erkekler neden böyle şeyler yapıyor diye sormuştu. Erkeklerin ağırlıklı olarak cevapları şu şekildeydi:

- bir sürü kadınla aynı anda konuştuklarını ve öncelikle daha fazla ilgi duyduklarıyla ilgilendiklerini

- yazdıkları kadına can sıkıntısından yazdıklarını, aslında onunla görüşmeye o kadar hevesli olmadıklarını

- bunun bir taktik olduğunu, kaçan kovalanır misali eğer bir ilgi gösterip bir kaçarlarsa kadının elinden kaçırmamak için ne isterlerse hemen razı olduğunu söylemişlerdi.

Erkeklerin cevapları genelde böyleydi.

bu şekilde yazsanız sorun yok. sorun şu evet dengesiz ilgi manyağı biri olabilir. ama dalga geçecek biri değil aylardır tanıyorum sizin byle yazmanız belki aklı başında olmayan genç birini bunalıma sokacak. aşağılayıcı iletişim tarzınız abartı.
Değil,sen nasıl istiyorsan öyle algiliyorsun
Dalga gececek biri olmadığını söyleyerek bize adamı savunuyorsun.
Benim yazdigimla bunalıma girecek kişinin böyle çok sesli ve anonim bir platformda soru sorması ise ayrı bir garip o halde.
Burası klinik değil,fazla etki ve tesir altinda kalan genç bunyeler için ideal de değil.
Millet 10 yiilik kocasından hiç tanimamisim diyerek ayriliyorda ; sen elin adamını aylardır tanıyorum diyerek kendini mi haklı çıkarmaya çalışıyorsun ?
Çok yanlış yoldasın,umarım uzulmezsin.

Değil,sen nasıl istiyorsan öyle algiliyorsun
Dalga gececek biri olmadığını söyleyerek bize adamı savunuyorsun.
Benim yazdigimla bunalıma girecek kişinin böyle çok sesli ve anonim bir platformda soru sorması ise ayrı bir garip o halde.
Burası klinik değil,fazla etki ve tesir altinda kalan genç bunyeler için ideal de değil.
Millet 10 yiilik kocasından hiç tanimamisim diyerek ayriliyorda ; sen elin adamını aylardır tanıyorum diyerek kendini mi haklı çıkarmaya çalışıyorsun ?
Çok yanlış yoldasın,umarım uzulmezsin.
senin bu düşüncede olman, insanların davranışlarını etkilemeyecek sonuçta. genç bünyeler nasıl olsa bir etki alacak. Peki diyelim durum böyle sence onu takipten çıkarayım mı yoksa görmezden mi geleyim?

Hiç bişey.....olduğu yerde oltada bekliyorsunuz zaten ....şu ıssız adam triplerinin modası gecmedimi hala....o anlattiginiz karakterde biri size aşık da olmaz ciddi ilişkiden de korkmaz.....şu an eğlencesinde hepsi bu ....buluşun bulusmayin zaten size böyle davranan biri sizi hiç ciddiye almadığı için ona ne yapsanız vız yani.....umarım kizmadiniz hayalinizdeki gibi elinizde onu üzecek bir şey varmış gibi gaz vermek istemedim.....gereksiz umut iskenceyi uzatır doğrusu bu tür insanlari hem düşünmeyi hem onların hareketlerine anlam vermeyi bırakmaktır.....sağlam dalga geçiyor ondan ne kadar hoşlandığınızi biliyor feci üzecek sizi ......

Hiç bişey.....olduğu yerde oltada bekliyorsunuz zaten ....şu ıssız adam triplerinin modası gecmedimi hala....o anlattiginiz karakterde biri size aşık da olmaz ciddi ilişkiden de korkmaz.....şu an eğlencesinde hepsi bu ....buluşun bulusmayin zaten size böyle davranan biri sizi hiç ciddiye almadığı için ona ne yapsanız vız yani.....umarım kizmadiniz hayalinizdeki gibi elinizde onu üzecek bir şey varmış gibi gaz vermek istemedim.....gereksiz umut iskenceyi uzatır doğrusu bu tür insanlari hem düşünmeyi hem onların hareketlerine anlam vermeyi bırakmaktır.....sağlam dalga geçiyor ondan ne kadar hoşlandığınızi biliyor feci üzecek sizi ......
o zaman takipten çıkarayım mı yoksa umrumda değil gibi devam mı edeyim

Bi sicak bi soguk yapıyorsa kaynama noktanizi bulmaya calisiyordur.

Bir kere ektikten sonra ikinci bulusmayi kabul edince cepte sayiliyorsunuz, yukardaki arkadaslarin demeye calistigi bence bu.

Engelleyin gitsin, kafanizi kurcalama luksu bile olmamali bu coni bıravo'nun. Bu arada hic sevmezdim coni bıravo'yu da, iticiydi bence.

senin bu düşüncede olman, insanların davranışlarını etkilemeyecek sonuçta. genç bünyeler nasıl olsa bir etki alacak. Peki diyelim durum böyle sence onu takipten çıkarayım mı yoksa görmezden mi geleyim?
Bu bir kumar ve garantisi yok..
Ancak anlattığına göre adamın tutumu çok değişken ve yapı olarak kararsız.
Bir şeyi çok arzulayan çocuklar vardır ya : "Anne oyuncak" diye tutturan..
Anne gider ve oyuncağı alır,çocuk da 3 gün sonra bu oyuncaktan bıkar.
Ya kırar,ya bir yere atıp unutur.
Dengesi olmayan,stabil olmayan, çocuk gibi gel gitleri olan bir adama evet derseniz,uzulursunuz.
Sonra bir bakmışsınız ; bir sevgiliniz değil büyütmeye çalıştığıniz bir oğlan çocuğunuz olmuş 🤷

Bu bir kumar ve garantisi yok..
Ancak anlattığına göre adamın tutumu çok değişken ve yapı olarak kararsız.
Bir şeyi çok arzulayan çocuklar vardır ya : "Anne oyuncak" diye tutturan..
Anne gider ve oyuncağı alır,çocuk da 3 gün sonra bu oyuncaktan bıkar.
Ya kırar,ya bir yere atıp unutur.
Dengesi olmayan,stabil olmayan çocuk gibi gel gitleri olan bir adama evet derseniz,uzulursunuz.
Sonra bir bakmışsınız ; bir sevgiliniz değil büyütmeye çalıştığıniz bir oğlan çocuğunuz olmuş 🤷
kendisinin sağlıklı ilişki kurulmayacak birisi olduğunu anladım davranışlarıyla ama sorum şu takipten çıkarayım mı görmezden gelmeye devam mı edeyim

X