Bir daha iletişime geçerse ne yapmalıyım?

handeerkin

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2023
41
31
26
size sürekli adım atan dikkatinizi çekmeye çalışan bir erkek buluşmak istedi siz de kabul ettiniz ama buluşma günleri bahanelerle görüşmeye gelemiyor. Sonra da mesajlarıma cevap vermiyorsun diyerek bana trip atıp küsüyor. Gerçekten duygum olmasa umrumda olmaz. aylardır peşimde bir yüz verince hemen kaçtı heralde. benim ona göre normalde soğuk tavrım var, bana çekingen yaklaşıyor biraz ama normalde johnny bravo gibi bir kardeşimiz kendisi. Ya benimle oyun oynuyor vurkaç ya da benle sadece ciddi ilişki yaşamaktan korkuyor ve kaçıyor. ama bir şekilde aklımı karıştırmayı başarıyor. Bu arada bu kişi ile arkadaş olarak ortamda tanıştık uzun süre önce. son 2 3 aydır benimle iletişime geçiyor. Bir daha iletişime geçerse ne yapmalıyım

Buluşmak isteyip bahaneler bulması çok saçma, gerçekten görüşmek isteyen bi şekilde ayarlar ama trip atıp küsmesi 👎🏻 Allah trip atan erkeklerden korusun herkesi çekilecek çile değiller, bana kalırsa vaktini harcama hiç onunla

Sana yararlı ve mantıklı bir cevap veriyorum şu an..
Karşıdaki kişinin gözünde zerre kıymetin yok.
Ha oyun hamuru ha sen..
Sen burda konu açıp kivranirken,cevap ararken ; adam kıs kıs arkadaşlarıyla guluyordur sana.
Bunu anlamak için kâhin olmaya gerek yok zannımca.

Sana yararlı ve mantıklı bir cevap veriyorum şu an..
Karşıdaki kişinin gözünde zerre kıymetin yok.
Ha oyun hamuru ha sen..
Sen burda konu açıp kivranirken,cevap ararken ; adam kıs kıs arkadaşlarıyla guluyordur sana.
Bunu anlamak için kâhin olmaya gerek yok zannımca.
neden bana gülsün anlamadım date i kabul etmek komik bir şey mi :KK70: bazen gerçekten abartıyorsunuz. teklif eden o yazan çizen o.

Beklentiniz standart bir ilişki ise böyle hoppidi bir adam beklentinizi karşılamaz. Anı yaşarım çok da şey etmem ciddi bir ilişki de aramıyorum diyorsanız devam edin ne diyelim.

Buluşmak isteyip bahaneler bulması çok saçma, gerçekten görüşmek isteyen bi şekilde ayarlar ama trip atıp küsmesi 👎🏻 Allah trip atan erkeklerden korusun herkesi çekilecek çile değiller, bana kalırsa vaktini harcama hiç onunla
Amin cidden öyle. Benim için bitti zaten

Bu erkeklerin taktiğiymiş ben de twitterda okumuştum. Bu şekilde bir ileri bir geri adım atınca nazlanan kadın hemen çözülüyor ve bir şey istediğinizde hemen yapıyor diyolardı. İşte buluşmak istersen hemen atlıyor, kadına bir şey dediğinde adam elinden kaçar korkusuyla hayır demiyor diyolardı. Bazısı da kadına karşı o kadar da hevesi olmadığı için böyle yaptığını söylemişti.

X