Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kayraaaam
kıs nerdesiiiin???
ben ancak geldim
annemle çarşıdaydık
yemek yaptım
anca bu saat oldu canım
kusura bakma giremedim yani öğleden sonra

Kayraaaam
kıs nerdesiiiin???
ben ancak geldim
annemle çarşıdaydık
yemek yaptım
anca bu saat oldu canım
kusura bakma giremedim yani öğleden sonra

olsun bitanem geldinya hışgeldin nasılsın canımın içi bende temizlik yaptım bi vc kaldı onuda halledersem birde duş ve karnımı doyurursam ohh rahatlıycam şekerim sen de tatile girdin nasıl gidiyo

ya az önce kkdan bi arkadaşımdan haber aldım çok üzüldüm
Pkoydu 1 senenin üstüne kendiliğinden hamiş kalmıştı
ıncir kürünün üstüne hemde
yaklaşık 4.5 aylıktı bebişi
aldırmak zorunda kalmış
Çünkü iki kızı olcakmış ama vucütları ayrılmamış
Çok üzüldüm yaaa
Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın

olsun bitanem geldinya hışgeldin nasılsın canımın içi bende temizlik yaptım bi vc kaldı onuda halledersem birde duş ve karnımı doyurursam ohh rahatlıycam şekerim sen de tatile girdin nasıl gidiyo

pak anlmadım şimdilik
evle bira uğraştım sabahtan
şöyle yalandan bi ortalığı süpürdüm sildim toz aldım
ama banyo ile tuvalet kaldı
eşim geldi öğlen yedirdim gönderdim
annem geldi çarşı yaptık
geldim yemeğe giriştim
işte adı da tatiiiil
sen niye giriştin gene temizliğe??

İncir kürünün üstüne hemde
aldırmak zorunda kalmış
Çok üzüldüm yaaa

offffff yüreğim sancıdı şimdi rabbim sabır versin çok üzüldüm yaa çok çok zor bişey offf

pak anlmadım şimdilik
evle bira uğraştım sabahtan
şöyle yalandan bi ortalığı süpürdüm sildim toz aldım
ama banyo ile tuvalet kaldı
eşim geldi öğlen yedirdim gönderdim
annem geldi çarşı yaptık
geldim yemeğe giriştim
işte adı da tatiiiil
sen niye giriştin gene temizliğe??

ohaoldumsmile bilmiyorumkismile benneyaptımki yine kayınvalideler vardıda o yüzden güzelim

ben bi 15 dk kaya gelicem ceylanım vc yi ovayım canım çıktı karnım acıktı

çok teşekkür ederim... hoş buldum :)

birde söylemeyi unuttum yukarıda.ben daha önce kullandığım ilaçlar yüzünden 64 kilodan 102 kiloya çıktım.doktor bana zayıflayacaksın dedi.şimdi birde diyet yapıyorum öfff :KK43:( bi adet olabileyim diye vucudumla oynadılar durdular.neyse ki şimdi ki doktor çok iyi çıktı.bare hem sorunu hemde çözümü getirdi.inşallah hamiş de olabiliriz bakalım kaydirigubbakcemile3

şu an 95 kiloyum.7 kilo verdim.üç gündürde,doktordan geldiğimden beri diyetteyim tekrar.bakalım ne kadar zayıflıyacağım...doktor on kilo verdiğin ggibi çalışmalara başlayacaksın dedi :eek:

birde söylemeyi unuttum yukarıda.ben daha önce kullandığım ilaçlar yüzünden 64 kilodan 102 kiloya çıktım.doktor bana zayıflayacaksın dedi.şimdi birde diyet yapıyorum öfff :KK43:( bi adet olabileyim diye vucudumla oynadılar durdular.neyse ki şimdi ki doktor çok iyi çıktı.bare hem sorunu hemde çözümü getirdi.inşallah hamiş de olabiliriz bakalım kaydirigubbakcemile3

şu an 95 kiloyum.7 kilo verdim.üç gündürde,doktordan geldiğimden beri diyetteyim tekrar.bakalım ne kadar zayıflıyacağım...doktor on kilo verdiğin ggibi çalışmalara başlayacaksın dedi :eek:

offffff yüreğim sancıdı şimdi rabbim sabır versin çok üzüldüm yaa çok çok zor bişey offf

Hemde nasıl kayracım değilmi???
O yüzden hep dua ederken Rabbimden hakkımızda hayırlı ise (ki bizim bilmediğimiz şerlerde bizim için hayırdır) bizlere hayırlı,sağlıklı, akıllı, imanlı evlatlar versin diyorum
Korkuyorum çünkü
sağlıklı bir evladımız olmazsa ne yaparız diye??
Allah böyle sınavlara sokmasın bizi.
Çünkü bgugün bile sağlıklı bir çocuğun dilinden anlamıyorken sağlık problemi olan bir bebekle neyapabilirim diye düşünüyorum
Rabbim böyle sınavlardan esirgesin bizleri

mrb arkadaşım evet karmakarışığım ama atlatacağım inşallaha z öncede test yaptım yarın sabahta yapacağım 2 tane test aldırdım eşime akşamki net olmaz diye sabah yapacağım bir tane ondan sonra farlutal içeceğim gerçi kesin yok o belli

kuzunaz test lerinin sonucunu aldinmu neolur bizlerede bildir merak ediyorum
ayrica birsey sorucam kizim 3 yasinda bazen yatagini islatiyor ve ben ona kizim cis yapmisin dedigimde hayirrrrrrrr ben yapmadim terledim ondan islak diyor kabul etmiyor neyapmaliyim sence sen olsaydin ne yapardin veya baska arkadaslar siz olsaydiniz nepardiniz. her aksam deyil ama arada bi yapiyor hemen cocugu doktorada goturmek istemiyorum ama fakil akildan ustundur belki sizlerin aklina gelen bir sey olur

aramıza hoşgeldin canım
rabbim hepimize sağlıklı hayırlı imanlı akıllı bebişler nasip etsin
canım bir şey soracağım
üç günde 7 kiloyu nasıl verdin??dengeli miymiş bu kadar hızlı kilo vermek??
Bi de canımbilgilerini kuzunaza özelden yazki kaybetmesin canım

kuzunaz test lerinin sonucunu aldinmu neolur bizlerede bildir merak ediyorum
ayrica birsey sorucam kizim 3 yasinda bazen yatagini islatiyor ve ben ona kizim cis yapmisin dedigimde hayirrrrrrrr ben yapmadim terledim ondan islak diyor kabul etmiyor neyapmaliyim sence sen olsaydin ne yapardin veya baska arkadaslar siz olsaydiniz nepardiniz. her aksam deyil ama arada bi yapiyor hemen cocugu doktorada goturmek istemiyorum ama fakil akildan ustundur belki sizlerin aklina gelen bir sey olur

canım bu gibi durumlarda kesinlikle kıznı bağırıp kızma
İşte o zaman psikolojisini bozarsın
eminim oralarda altını ıslatan çocuklar işçin kullanılan naylonlu çarşaflar vardır
Onlardan al kullan
ve zorlama kızını
zaten tüm kasları yeterince geliştiğinde gece yapmayacaktır.
Henüz dr için çok erken
Çocuklar tuvaletlerini haber vermeye en erken 1.5 yaşında başlar ve bu süreç 3 yaşına kadar sürer. gece yatmadan mutlaka tuvalete götür
musluğu aç su sei ile içeride yani mesanede kalan tuvaletini yapmasını sağla
Eminim yok diyecektir ama sen dene bir hafta bunu

İncir kürünün üstüne hemde
aldırmak zorunda kalmış
Çok üzüldüm yaaa

allah sabir versin be guzelim arkadasina cok uzuldum. daha yuzunu gormeden elini tutmadan rabbim onlari yanina istemis. ama soyle duununsenize olsaydi dogsaydilar ama sonra hastalik hastalik hastalik daha kotu olurdu cocugun gozunun onunde eriyip giderdi buna can dayanirmi allah kimseyi evladinla sinamasin dedigin gibi.

aramıza hoşgeldin canım
rabbim hepimize sağlıklı hayırlı imanlı akıllı bebişler nasip etsin
canım bir şey soracağım
üç günde 7 kiloyu nasıl verdin??dengeli miymiş bu kadar hızlı kilo vermek??
Bi de canımbilgilerini kuzunaza özelden yazki kaybetmesin canım

amin canım ...

yok 7 kiloyu 3 günde vermedim.onu daha önce iki ayda vermiştim.doktora gideli 3 gün oluyor.şimdi tekrar rejim yapıyorum...bakalım 85 olana kadar durmak yok yola devam olumunekankayizsmile

amin canım ...

yok 7 kiloyu 3 günde vermedim.onu daha önce iki ayda vermiştim.doktora gideli 3 gün oluyor.şimdi tekrar rejim yapıyorum...bakalım 85 olana kadar durmak yok yola devam olumunekankayizsmile

hııımmmm anladım
ben de üç günde verdin sandım canım o yüzden bi garip geldi
devam et rejime çünkü pkoda kilo vermek bile yumurtlamayı eski haline dönderir canım
sadece kilo verip hamile kalan pkolular bile var
Şeker ilacı kullanıyor musun peki??
Rabbim yardımcımız olsun

canım bu gibi durumlarda kesinlikle kıznı bağırıp kızma
İşte o zaman psikolojisini bozarsın
eminim oralarda altını ıslatan çocuklar işçin kullanılan naylonlu çarşaflar vardır
Onlardan al kullan
ve zorlama kızını
zaten tüm kasları yeterince geliştiğinde gece yapmayacaktır.
Henüz dr için çok erken
Çocuklar tuvaletlerini haber vermeye en erken 1.5 yaşında başlar ve bu süreç 3 yaşına kadar sürer. gece yatmadan mutlaka tuvalete götür
musluğu aç su sei ile içeride yani mesanede kalan tuvaletini yapmasını sağla
Eminim yok diyecektir ama sen dene bir hafta bunu

kizmiyorum teyzesi kizamamki cocugun elinde olmayan birsey
naylonlu carsaf kulaniyorum evet hatta odasinin kapisinin onune lazimlik koydumki gece tuvaleti gelirse hemen hapsin diye tabiki ben yaptiriyorumda evimiz iki katli oldugundan wc sadece asagada var uykulu uykulu inmesin diye. 2 yasindaydi ve 1 haftada alisti tuvalet aliskanligina ama arada bir dedigi gibi terliyor yataga cok islaniyor kendine rahatsiz bu konuda ama dedigin gibi muslugu acip su sesini duyunca belki yapar yatmadan bunu bu aksam deniycem tesekur edrim

kizlar cikmam gerekiyor karakizimin karni acikmis kocisimde gelicek simdi oda acikmistir herkeze bol bol fikfikler ve bu gece hamile kalan olur insallah aramizda sizlri seviyorum ii aksamlar

X