Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kırgınlık olduğunu zannetmiyorum o seni çok sevyo
sen sevilmicek insanmısısn

canım benim sağol bende kuzucumu sizleri çok seviyorum tatlı anne olumunekankayizsmile
kayracımmm huu ikimiz varız sadace

evet canım başbaşayız herkes nerede ki acaba kartopu oynamayamı çıktılarki dün biz eşimle çıktık kardan adam bile yaptık ohaoldumsmile komşularda bize bakıp ayıpladılar sırnaşık şey

canım benim sağol bende kuzucumu sizleri çok seviyorum tatlı anne olumunekankayizsmile

evet canım başbaşayız herkes nerede ki acaba kartopu oynamayamı çıktılarki dün biz eşimle çıktık kardan adam bile yaptık ohaoldumsmile komşularda bize bakıp ayıpladılar sırnaşık şey

ayyyy cnm ne güzl yaa
bekarken az oynamazdık arkadaşlarla annemlerle
aman ayıplıcak ne var boşver keyfine bak hihoyyyt
hatta tehlikem olmasaydı şimdi bende çıkardım ama malesef

canım dün güzel kar vardı şimdide yağıyo dün buzlanmada vardı buranın ayazı meşhur biliyorsun belki gelmeye cesaret edememişlerdir

canım yaa geçmişi okuyodum çıkıyomusun tatlım yarın girersen ben sabah 9:30 11:00 bide öğleden sonra girebilirim kaçtır sana yazıyorum ama gözünden kaçıyo sanırım seni bilmeden kırdımı acaba diye düşünmeye başlamıştım

canım benim ay öle şey olurmu kesinlikle gözümden kaçıyor bende bugün bi acayiptim valal topiğe girip girip çıktım yazamadım halsizdim kesinlikle gözümden kaçıyor o yüzden birde gündüz muhabbet bay akoyuydu yetişecek dermanım yoktu valla yoksa sen hep aklımdasın ben de farkındayım birebir konuşamıyoruz ne zamandır yarın sabah testi yapayım da gündüz girer yazarım sana zaten belli negatif artık ama sabahta yapayım sonra soğan suyumu içerim farlutalmı içerim bilmiyorum adet oluncada fertilaide başlıyacağım ama o arada diyette yapmayı düşünüyorum bitki çayları filan içerim bol bol ama fertilaidle ters etki yaparmı

kesinlikle bak ayşecim ne güzel açıklamış senin o kadar güzel kalbin var ki kimseyi kıramazsın istesende

merhaba canım ermiş aktardan bahsediyorsun sanırım yumurtladığını düşündüğün günlerde sık ilişkiye girersen iyi olur yani yumurta çatladıktan sonra 48 saat içinde döllenme şansı var ondan sonrası olmuyor yani yumurtladığını dşündüğün zaman ilişkiye gir ertesi gün ve ertesi gün birdaha olabilir yani yumurtlamadan 1 gün önce bile çalışma yapsanız olabilir yani spermler 72 saat yaşıyor yalnız seni bir konuda uyarmak isterim eşinin sperm değerleri varsa morfolojisine bakarmısın bi ve bunu bizimle paylaşırmısın belki tamamen sebepsiz sayılmaz sen bi morfolojisine baksan iyi olur canım bak değerini söyle ona göre konuşuruz olurmu[

evet canım ermiş aktardan bahsettim ve kullanıyorum yaklaşık 12 gündür..ve bugün yumurtlamamın 3. günü çatlama ne zaman olur ki bilmiyorum en son aşılamamda çatlamamıştı..:KK43:((eşimin sperm sonuçlarını istemişsin canım yazıyorum...SAYI::92 MıLYON--HAREKETLıLıK::%35--PROGRESıF HAREKETLı SPERM SAYISI:::22 MıLYON:pROGRESıF HAREKETLıLıK::%65..:SPERM DIŞI HÜCRE ::300 BıNNN..bu dur canım çok tşk ederim..merakla bekliyorum cevabını...vee önerilerini..

ayyyy cnm ne güzl yaa
bekarken az oynamazdık arkadaşlarla annemlerle
aman ayıplıcak ne var boşver keyfine bak hihoyyyt
hatta tehlikem olmasaydı şimdi bende çıkardım ama malesef

canım eşim gelince sana veda edemeden çıktım özür dilerim tatlım valla bizde umursamadık oynadık iyi geldi sende seneye oynarsın sonrada yeğenim büyüyünce birlikte oynarsınız babasıda katılır size ohhh ne güzel :asigim:

Son düzenleme:
canım benim ay öle şey olurmu kesinlikle gözümden kaçıyor bende bugün bi acayiptim valal topiğe girip girip çıktım yazamadım halsizdim kesinlikle gözümden kaçıyor o yüzden birde gündüz muhabbet bay akoyuydu yetişecek dermanım yoktu valla yoksa sen hep aklımdasın ben de farkındayım birebir konuşamıyoruz ne zamandır yarın sabah testi yapayım da gündüz girer yazarım sana zaten belli negatif artık ama sabahta yapayım sonra soğan suyumu içerim farlutalmı içerim bilmiyorum adet oluncada fertilaide başlıyacağım ama o arada diyette yapmayı düşünüyorum bitki çayları filan içerim bol bol ama fertilaidle ters etki yaparmı

kesinlikle bak ayşecim ne güzel açıklamış senin o kadar güzel kalbin var ki kimseyi kıramazsın istesende

iyilik meleğim çok sağol ben seni ve kızları çok seviyorum göremediğim kardeşlerimsiniz inşallah test sonucunda hayırlı çıkar bekliyorum sabırsızlıkla esas kalbi güzel olan sensin bizlerin bu kadar güzel topikte topladın çok mutluyum burda olduğum için olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

Kıs kayraaa
nerelerdesin sen bakiiiim
kartopu oynim derken üşütmemeye dikkatet

ben şimdi gidiyom
Allah nasip ederse öğleden sonra gelicem
Çok öptüüm senii

Kıs kayraaa
nerelerdesin sen bakiiiim
kartopu oynim derken üşütmemeye dikkatet

ben şimdi gidiyom
Allah nasip ederse öğleden sonra gelicem
Çok öptüüm senii

yavru ceylanım ne zaman geldin ne zaman çıktın yaa çok ösledim ama ben seni öğleden sonra inşallah girebilirimde hasret gideririz bitanemmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

meraba canlarım pazar pazar kimse yok tabi
bende anneme gidicem tabi
napıcam evde kocişimde çalışıyo
kuzu sabah bi daha test yapıcaktı noldu acep mrk ettim bilmiyorumkismile

merhaba arkadaşlar,

beni de aranıza alırsanız ve en başta ki listeye eklerseniz çok mutlu olacağım :kedi:

bu hafta doktoro gittim.2,5 yıllık evliyim.adet düzensizliğim hep vardı ve bir sürü kistim var.doktor artık gebe kalmam gerektiğini çünkü yıllar geçtikçe bunun zorlaşacağını söyledi.ben daha erken diye istemiyorum ama eşim çok baba olmak istiyor.bende yavaş yavaş bu fikre alıştım aslında :)

liste için gerekli bilgilerimi giriyim ;

ss_angel - 24 - polikistik over - şu an kür kullanmıyorum - belirsiz - klomen,glifor 850 mg - yumurtlama normal ama kistler yüzünden yumurtalar rahat dökülemiyor,yaklaşık 5 ayda bir adet oluyorum - tespihatlar,esmaül hüsna

işte bu kadar.umarım hamile kalabiliriz.rabbim hepimize hayırlı,eli yüzü düzgün,sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah a.s.

merhaba arkadaşlar,

beni de aranıza alırsanız ve en başta ki listeye eklerseniz çok mutlu olacağım :kedi:

bu hafta doktoro gittim.2,5 yıllık evliyim.adet düzensizliğim hep vardı ve bir sürü kistim var.doktor artık gebe kalmam gerektiğini çünkü yıllar geçtikçe bunun zorlaşacağını söyledi.ben daha erken diye istemiyorum ama eşim çok baba olmak istiyor.bende yavaş yavaş bu fikre alıştım aslında :)

liste için gerekli bilgilerimi giriyim ;

ss_angel - 24 - polikistik over - şu an kür kullanmıyorum - belirsiz - klomen,glifor 850 mg - yumurtlama normal ama kistler yüzünden yumurtalar rahat dökülemiyor,yaklaşık 5 ayda bir adet oluyorum - tespihatlar,esmaül hüsna

işte bu kadar.umarım hamile kalabiliriz.rabbim hepimize hayırlı,eli yüzü düzgün,sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah a.s.

canım öncelikle aramıza hoşgeldin inşallah rabbim en kısa zamanda bebeğini nasip eder sana liste için bilgilerini kuzunaz cım girecek ama gözünden kaçabilir özeline yazarsan daha garanti olur arkadaşım kistler içinde soğan kürü çok işe yarıyormuş deneyebilirsin tekrar hoşgeldin a.s.

X